Pereiti prie turinio

Apklausa / Ar musu akyse Saras tampa neeiliniu nazi šiknium


Rojer07

Ar musu akyse po uzvestos temos Saras tampa neeiliniu nazi šiknium?  

62 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar musu akyse po uzvestos temos Saras tampa neeiliniu nazi šiknium?

    • 2.Ne, Saras multinacionalines kompanijos duse
      28
    • 3.o kas tas Saras?
      28
    • 1.Taip, toks didelis ir piktas padaras kaip avatare kitokiu ir but negali.
      6


Rekomenduojami pranešimai

šarai jei būsi trakuose kada, duok žinot - aptarsim programą kaip kovot su šnypštalais :)

pasikviesiu ir vieną lenką, kolegą :) jis irgi gerų minčių gali duot :)

viskas juk prasideda nuo idėjos :)

 

ir mane paimkit ir aš noriu Lietuvą gelbėt, tik jeigu galvojat partiją kurt tai aš prieš...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neeee, va ko jau ko, bet partijos nekursim :) užteks ir esamų. galima pasinaudot jau esamais kontaktais ir manau to pakaks. Iš kitos pusės reik mobilizuot Šalčininkų ir Vilniaus raj. gyvenančius lietuvius (kurie kaip ir daugelis yra pasyvūs :), padėtį galima pradėt keist jau per sekančius savivaldybių rinkimus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ne sharo prieshaininkas, bet.

-bejte menia i lomajte, no litva strana baranov! eto moje mnenije: nikto jej pravit neumejet, kazdy litvin sam za sebia. net takova kak u kazakov- brat. i ja dumaju ne budet. i voobsce- rosija piornet- litvu sdujet. vot i ja nenavizu liudej-litovskix potriotov(xoc i sam rodilsia v litve), budto litva skazochy mir i blogodariit nado kamuto za ctoto za kakijeto podvigi, za katoryje ktoto postroil ocerednoj kottedz... "brat ty mne, ili ne brat; vrag ty mne, ili ne vrag; vypjem po ciutku; i budemm po rovnu...." vot i davajte po ciutku, uravnavesim svoi ambicyi. ja nedumaju, chto eto serjozny povod dla razmyshlenija.

 

ish anksto atsiprashau :x :puke:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ne sharo prieshaininkas, bet.

-bejte menia i lomajte, no litva strana baranov! eto moje mnenije: nikto jej pravit neumejet, kazdy litvin sam za sebia. net takova kak u kazakov- brat. i ja dumaju ne budet. i voobsce- rosija piornet- litvu sdujet. vot i ja nenavizu liudej-litovskix potriotov(xoc i sam rodilsia v litve), budto litva skazochy mir i blogodariit nado kamuto za ctoto za kakijeto podvigi, za katoryje ktoto postroil ocerednoj kottedz... "brat ty mne, ili ne brat; vrag ty mne, ili ne vrag; vypjem po ciutku; i budemm po rovnu...." vot i davajte po ciutku, uravnavesim svoi ambicyi. ja nedumaju, chto eto serjozny povod dla razmyshlenija.

 

ish anksto atsiprashau :x :puke:[/quote

 

 

 

Bet dalinai tu ir teisus, nors atsakei beveik ir "po tuteiši', vis tiek mums visiems reiks gyventi vienoj Lietuvoj, po vienu stogu, kad ir kas bebūtų ..., kol mes nepasikeisim iš vidaus :cry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ne sharo prieshaininkas, bet.

-bejte menia i lomajte, no litva strana baranov! eto moje mnenije: nikto jej pravit neumejet, kazdy litvin sam za sebia. net takova kak u kazakov- brat. i ja dumaju ne budet. i voobsce- rosija piornet- litvu sdujet. vot i ja nenavizu liudej-litovskix potriotov(xoc i sam rodilsia v litve), budto litva skazochy mir i blogodariit nado kamuto za ctoto za kakijeto podvigi, za katoryje ktoto postroil ocerednoj kottedz... "brat ty mne, ili ne brat; vrag ty mne, ili ne vrag; vypjem po ciutku; i budemm po rovnu...." vot i davajte po ciutku, uravnavesim svoi ambicyi. ja nedumaju, chto eto serjozny povod dla razmyshlenija.

 

ish anksto atsiprashau :x :puke:

 

ка чя ряишкя шитие зрогпифаи? :lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.