Pereiti prie turinio

Noriu pirkti TLC 120 prado 2007 2008 metu


Rekomenduojami pranešimai

vienintelis minusas kad mazai vietos priekije, ir vairuotojui ir keleiviui.( o as nesu jau toks stambus,(tik 90kg svorio zmogus :lol: ) ) :x Turiu 95- mazai vietos, atsisedau i 120, -tas pats tik kitoi rankoi 8). Gal tiesiog toks jausmas, nes pries tai buvo TLC80 :idea: O del patikimumo ir vaziavimo komforto tai nesigincisiu, - automobilis Super. :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau matau reikia filtruoti patarimus.. su 120TLC teko vaziuoti zuvauti norvegijon - ne penkiu minuciu pasisedejimas automobilyje - ir tikrai zinau, kad masinoje tiek vairuotojui tiek keleiviams vietos pakankamai daug.. :) nebent nesupratau su kuo lyginama.. (pats 110 sveriu jeiguka)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,i ka atsizvelgti perkant tlc120?ka patikrinti?ar tiesiai i toyotos servisa varyti tikrint?Aciu.

Vietos tikrai užtenka. O jei pasitikrinsit toytos centre tikrai blogiau nebus. (Mašina maišinai nelygu :wink: ) Bet rekomenduočiau dar ir pas koki 4x4 meistrą. Toyotos centre kompai, geometrijos ir kt., o pas 4x4 mesitriuką,tiltai, kardanai ir tt. Centruose jie labai jau radikaliai vertina, tarkim tilte kažkas dunksi, tai jau iškart, pagal juos, reikia keisti tiltą. :evil: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveiki,

 

1. Ar verta ziureti i si agregata, pravaziavusi 150.000 km?

Jei taip, ka greiciausiai reikes tvarkyti (be jau paminetu guoliu)

tiek pravaziavusiai masinai?

2. Ar ne per silpnas dyzelinis motoriukas 3.0 - 90% vaziuociau

mieste ir trasoj?

3. Reiketu zvalgytis automobilio nuo 2004m. gamybos ar galima

rizikuot su senesniu (2002-2003m)?

 

Dekoju uz demesi.

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

1. Ar verta ziureti i si agregata, pravaziavusi 150.000 km?

Jei taip, ka greiciausiai reikes tvarkyti (be jau paminetu guoliu)

tiek pravaziavusiai masinai?

2. Ar ne per silpnas dyzelinis motoriukas 3.0 - 90% vaziuociau

mieste ir trasoj?

3. Reiketu zvalgytis automobilio nuo 2004m. gamybos ar galima

rizikuot su senesniu (2002-2003m)?

 

Dekoju uz demesi.

 

 

Verta, bet rizikos faktorius visada lieka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsiterpsiu ir aš su klausimėliu. Tik iš anksto sory už "žalumą" :( .Ruošiuosi įsigyti padorų auto( dabar namų autoūkyje 3 auto bet visos jau atgyvenę) :D Pakatūškėm turiu(neįsižeiskit TLC sąvininkai)NP senuką 3.3td, tai pramogai man jo pilnai pakanka,bet noriu atsikratyti lengvūškės ir kemperio. Galvojau apie naujesnį NP(apie 2000m),bet kažkaip negirdėjau didelių džiauksmo šūkių dėl jų variklių.Šiaip man žvėriškai patinka TLC apie 2000m.Tie kur su 3.0 varikliu, tik nežinau koks ten tas numeris(70, 100, ar koks ir pagal ką juos numeruoja?)Manau jūs žinot apie ką kalbu.Taigi galvoju įsigyti tokį ir prašyčiau jūsų patarimo.Čia kaip pavyzdys,nebūtinai konkrečiai šitas, tik dėl šito modelio einu iš proto :rolleyes: P.S auto būtū naudojamas kelionėms, žvejyboms, medžioklėms, nes pakatūškėms turiu ir gerbdamas jus nasikartosiu ką :D Ačiū iš anksto

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/toyota-land_cruiser/id-581831

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsiterpsiu ir aš su klausimėliu. Tik iš anksto sory už "žalumą" :( .Ruošiuosi įsigyti padorų auto( dabar namų autoūkyje 3 auto bet visos jau atgyvenę) :D Pakatūškėm turiu(neįsižeiskit TLC sąvininkai)NP senuką 3.3td, tai pramogai man jo pilnai pakanka,bet noriu atsikratyti lengvūškės ir kemperio. Galvojau apie naujesnį NP(apie 2000m),bet kažkaip negirdėjau didelių džiauksmo šūkių dėl jų variklių.Šiaip man žvėriškai patinka TLC apie 2000m.Tie kur su 3.0 varikliu, tik nežinau koks ten tas numeris(70, 100, ar koks ir pagal ką juos numeruoja?)Manau jūs žinot apie ką kalbu.Taigi galvoju įsigyti tokį ir prašyčiau jūsų patarimo.Čia kaip pavyzdys,nebūtinai konkrečiai šitas, tik dėl šito modelio einu iš proto :rolleyes: P.S auto būtū naudojamas kelionėms, žvejyboms, medžioklėms, nes pakatūškėms turiu ir gerbdamas jus nasikartosiu ką :D Ačiū iš anksto

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/toyota-land_cruiser/id-581831

 

Kokio kemperio nori atsikratyti? Aš kaip tik mastau isigyti, kokį nelabai didelį ir nelabai brangų. Kad nebeteršt temos, parašyk až.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.