Pereiti prie turinio

Pagalba perkant Land Cruiser 100


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, forumieciai, kadangi mano veikla zemes ir misku ukis tai pakankamai buna kelioniu prastais keliais. Dabar ieskau kito reminio dzipuko, nes iki siol tureta pajera 2008 metu pardaviau, nes man per kietas, kadangi kilometru susuku nemazai. Dabar paeiskos yra tik Land Cruiserio ir nesvarbu ar 120 ar 100. Metai nuo 2005 iki 2009 kazkur. Jei nerasiu tinkamo 100 tai pirksiu 120, bet ji surasti normalu paprasciau.Tai todel mane labaiusia domina praktiski patarimai ka ziureti 100 cruizeryje, kuriuos mazgus svarbiausia. Taip pat nesu susidures su hidro pakaba, kas ten pasitikrina svarbiausiai. Rytoj viena vaziuoju apziureti ir idomu kokius niuansus tikrinti. Del remo prarudijimu tai ta suprantu ;). Ir ieskau tik dyzelinio.

Busiu labai dekingas uz gerus patarimus.

Redagavo tiomkinas22
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na 90 (95) ėjo tik iki 2002 m., 100 - iki 2006 ir kaina jų skiriasi dvigubai, kaip ir kuro sąnaudos :D  jei pirkt 100, tai tik su mechanine deže ir paprasta pakaba, silpnesnės vietos - priekinis tiltas (pažiurėt ar neleidžia alyvos ir koks laisvumas), rėmas ties galinių ratų arkom, šiaip jie važiuoja iki 500000 km be didesnių problemų, kuo mažiau elektronikos, tuo geriau...

p.s. būna gerų egzempliorių papuola ;)

post-40-0-03110700-1546621778_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na 90 (95) ėjo tik iki 2002 m., 100 - iki 2006 ir kaina jų skiriasi dvigubai, kaip ir kuro sąnaudos :D  jei pirkt 100, tai tik su mechanine deže ir paprasta pakaba, silpnesnės vietos - priekinis tiltas (pažiurėt ar neleidžia alyvos ir koks laisvumas), rėmas ties galinių ratų arkom, šiaip jie važiuoja iki 500000 km be didesnių problemų, kuo mažiau elektronikos, tuo geriau...

p.s. būna gerų egzempliorių papuola ;)

Sumaisiau as tuos modelius, ten 120 kur mazesnis :). O 100-ini pirkti su mechanine tai nelabai ir norisi, apskrtiai mechaninio nereikia, as ji naudosiu darbui tai nebus murkdymasis pelke. Ir dar nelabai maciau su paprasta pakaba (kad nesikilnotu) kie kziurejau skelbimus. Ok. Dekui. Pasiskaitinejau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad su simtines automatu butu bedu - nesu girdejes.

Remai ju nepuna, cia ne Patrulis, ner ten ka per daug ziuret.

Kebulas puna, bet tikrai ne kaip Pajero :)

Su hidra yra niuansu, bet nesudetinga ja lauk isoperuot, jeigu darbui skirta.

Sekmes paieskose!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei vienam ar dviese važinėti, tai TLC125 dvidurė irgi smagus pasirinkimas. Kaip tik ruošiame skelbimui pardavimui 2006m. su automatu, oda... prižiūrėtas Solorina Klaipėdoje Toyota atstovybėje.

Manau, kad dvidure parduoti bus labai sunku, norint tinkama kaina gauti keiciant automobili. Tai toks variantas ne man. Bet dekui uz pasiulyma ;)

Redagavo tiomkinas22
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sumaisiau as tuos modelius, ten 120 kur mazesnis :). O 100-ini pirkti su mechanine tai nelabai ir norisi, apskrtiai mechaninio nereikia, as ji naudosiu darbui tai nebus murkdymasis pelke. Ir dar nelabai maciau su paprasta pakaba (kad nesikilnotu) kie kziurejau skelbimus. Ok. Dekui. Pasiskaitinejau

patikslink sąvoką "darbui"... 120 darbui tikrai netinka, net ir medžioklei nelabai :P  jei reik patikimo darbinio arklio, ieškok 80-os, jei kuro sąnaudos nėra svarbu, idealiausias kainos ir kokybės santykis - benzininė 80 su automatu su abiejų tiltų blokiruotėm ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikslink sąvoką "darbui"... 120 darbui tikrai netinka, net ir medžioklei nelabai :P  jei reik patikimo darbinio arklio, ieškok 80-os, jei kuro sąnaudos nėra svarbu, idealiausias kainos ir kokybės santykis - benzininė 80 su automatu su abiejų tiltų blokiruotėm ;)

Manau, kad kaip tik tinka 120, kadangi man daug kilometru per diena susisuka, o jis komfortiskesnis ir modernesnis, mano nuomone. Zvirkeliai 60 proc, asfaltas 40 proc. Karta i kelias diena sreikia pravaziuoti ten kur reikia paletintojo arba blokiruotes. Viskas.

80-a susirasti tvarkinga yra daug reikalu.:) Arba as nebesuprantu kur ieksoti apart autoplius ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad kaip tik tinka 120, kadangi man daug kilometru per diena susisuka, o jis komfortiskesnis ir modernesnis, mano nuomone. Zvirkeliai 60 proc, asfaltas 40 proc. Karta i kelias diena sreikia pravaziuoti ten kur reikia paletintojo arba blokiruotes. Viskas.

80-a susirasti tvarkinga yra daug reikalu.:) Arba as nebesuprantu kur ieksoti apart autoplius ;)

Ss.lv otomoto.pl
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toyota, vienareikšmiškai turi būti su aut. gr. dėže, TLC100 su 5 bėgiu atomatu visai smagiai važiuoja, o tas 15 l/100 čia daug, ar mažai... benzinas su V8 4,7 motoru 25 benzo minimum, miške buzojantis ir 50 l šimtui suvalgo, mieste be 35 nevažiuoja,  dujos kažkiek gelbės... Trauka ir garsas įspūdingas, bet tikrai ne darbui. 120 modelis tinkamas ir medžioklei ir gyvenimui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.