Pereiti prie turinio

Ieskau zmogaus kuris apsiimtu restauruoti automobili.


Mastino

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Galimai nusimato naujas projektas - Pinzgauerio restauravimas. 

Ieskomas patikimas zmogus su savo patalpom ir patirtimi. 

Automobili reikes beveik visa isardyti. Detales nuvesti dazytojui. Kitas detales vezti smeliuoti ir dazyti milteliniais dazais. 

Senus varztus keisti naujais ir t.t. Kitas detales valyti, gumeles keisti ir t.t.

Darbas turi buti atliktas saziningai ir labai kruopsciai.

Darbas gali buti kaip papildomas(po darbo, 3-4 valandas per diena). 

Jei kas turi minciu pas ka man kreiptis butu gerai to zmogaus kontaktai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori labai rimtai, kad padarytų, galiu rekomenduoti Marijampolėj firmą, bet ten rimtai ir kainuos, nes šiaip hebra ten daro rimtas mašinas rimtų pinigingų klientų :)

Teko dadarinèti vienos labai rimtos Lietuvių kompanijos Wrangleri,pasakysiu trumpai ,taip daryti negalima,aišku žmonės kurie tai perka nesigilina ir tiki . Kai žmogui atsiimant mašiną įteiki 200 foto albumą su “nematomais” darbais,būna daug aiškiau ;).

P.S. Man tai hobis,jei būtu verslas dirbčiau kaip visi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuomi gal gali parasyti man i WhatsApp? Kozkodel negaliu niekam issiusiti zinutes forume. Matyt uzblokavo mane

Mano WhatsApp nr. +4917659682700

 

tamsta nepasiklausęs admino ar užblokavo, nerašinėk provokacinių žinučių - prie tamstos nustatymų NĖRA jokių ribojimų. Gal nemoki naudotis forumu, jei ir telefonu nesugebi paskambinti Tomui. gal pats savo nustatymuose ką nors primaigei ir nematai AŽ opcijos.

 

Toks jausmas, lyg čia visus stebėtų ir atrankos būdu blokuotų nežinia dėl ko... 

 

Clipboard02.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kam taip pult zmogu, man pvz buna kad normaliu laiku paprasciausiai neturiu kada arba negaliu paskambint. ir taip buna 2-3sav, kad nera kada diena lot telefonu, o nakti gi nekelsi zmogaus is patalu, bet turiu kada klaviatura pamaigyt, tai irgi labai daug reikalu visokiais meilais ir mesengeriais naktimis sutvarkau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galbut jisai ir skaito foruma per ta telefona, kur, beje, zmoniu parasu ir telefono numeriu juose parasytu pagal nutylejima nerodo ;)

 Pilną versiją įsijungus, viską rodo kuo puikiausiai, o tos mobiliosios tai kaip čia pasakius, bent aš jų negaliu pakęst...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.