Pereiti prie turinio

Opel frontera 2,5 ltr 85 kw nebesiveda


Rekomenduojami pranešimai

Supratau. Žinau, klevai, kad žinai, bet poch, galit nesakyt, gerai kaip yra :D Trinu paskyrą :D

Šiaip tai patarinėt žmogui kuris ir taip viską žino geriau už kitus ( pradedant nuo tuo kaip prisukt varžtą ir baigiant tuom kaip "prasisukt" už dyką )  tolygu jį įžeidinėt ir laikyt jį durnium - nu netaip aš auklėtas B)

 

Beje , jei yra noras sužinot kas kaltas dėl tokio abejingumo tamstą užpuolusiai biedai tai vakare , gerai sutemus , atsisėsk prie stalo , uždek dvi žvakes , pastatyk jas prieš save ištiestos rankos atsume vieną kairėj pusėj o kitą dešinėj , po to paimk į rankas veidrodį ir laikyk atsuktą į savę , mažiausiai po kokių 5 minučių jame pamatysi veidą to žmogaus kuris dėl visos šitos susidariusios situacijos yra kaltas . Visam tame reikale svarbiausia kad veidrodis nebūtų kreivas. B)

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trūksta man žinių, tai todėl turbūt ir rašau, ar ne ? Per daug kontaktų man ten. 3 žinau kam reikalingi, likę keturi neaiškūs man. Pagooglinus nerandu, o traukti po skiemenį, tai kiek laiko gi užims ..... Nežinot, nepezėkit be reikalo, žinot pasakykit ir viskas, o  žaist princeses ant stiklo kalno, tai neturiu nei noro nei laiko, nei nuotaikos

tai taip ir turi rasyt, kad neaiskus kontaktai tokie ir tokie. cia nezaidimas princesiu ant stiklo, kaip ir minejau daugumai tokie dalykai aiskus, kas po reles krapstosi, del to niekas ir nepradeda litanijos nuo adomo ir ievos...truksta kulturos tamstai...

Redagavo tunks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Išardė fronteros variklį. Reziume tokia: sutrūkinėję tepalinia (ne kompresiniai) žiedai, IR nesandarūs vožtuvai. Pakaitinimo žvakių veikimas  -  neveikimas buvo irgi. Jokio kuro nusėdimo nebuvo. Keisčiausia, kad su tokiais gedimais  ta frontera  110km laikydavo lengvai , ir kuro sąnaudos sukosi 8-10 ltr/100km intervale.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pardaviau. Nieko neslėpiau, žmogus susitvarkė ir man papasakojo, kas jai yra. Bet tuo bėdos , aišku nesibaigė. Dabar turbina keistai dirba, labai didelė turbo duobė, per stipriai jaučiasi, galia atsiranda tik ant didelių apsukų. O gal ne turbina, nu pasaka be galo ten ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.