Pereiti prie turinio

MBG ekspediciją į Sibirą


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 mėnesių...

nu ok, mersas yra mersas,bet uz 82-85m moket nuo 5000eur. :?::?: tai ka as zinau. Kur suo pakastas? gal niekada negenda ?bet nerealu nera tokios tehnikos kad negestu. :roll:

Su masinom dirbu virs 10 m , bet niekaip nesuprantu kuom jie tokie ypatingi.Prasom paaiskinkit kas turit :) bent glaustai :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vertingi daugiau kariniai modeliai... dėl pravažumo ir patikimumo, blokiruotės....

RU vertingi dėl "apverstų stringų" ženklo... :) nesuprantu, dažnas negras ar albanas irgi su mersu važinėja... prie jų lygiuotis ? :)

Šiaip RU vyriokai stambūs, jiems viduje vietos "kioske" daug, be to tvirtas ir sunkus rėmas saugo nuo rimtų taranų...

 

O kaina laikosi dėl mazgų patvarumo - daug storo metalo... gero stovio ką tik pirktas mersas kainavo apie 20t.lt , savaitė servise amortikų, riebokšlių, guolių, salentblokų, stabdžių tvarkymas, žarnelių keitimas dar išsiurbė apie 5 t.lt ir čia dar buvo GERO stovio MBG... na dabar su tais mazgais jau dešimčiai metų bus ramu :)

Galu gale kiekvienas turi savo skonį ir įsitikinimus... kas pasiduoda mitams ir legendoms, tas jas ir toliau skatina... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mersas tiesiog parketnikas pries Toyota pagal pravazuma :D Kirvis kirviu, bul bul kas antroje baloje... O istraukti jau su kitu visureigiu sunkoka, reikia traktorio... :D Ale ka turi, tai legenda ir aura... Metalo daug turi, jei ruosiesi priduoti ant svorio :D

Tuoj bus man nuo Mersistu :D

 

Nu Suzuki ir pavarei, gausi tuoj vejo nuo Mersistu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi as jumoro forma jei ka, bandau pagyvinti foruma... :D

O del Chevro teisingai pastebeta. Svoris panasus, o va dydis ir klase bei galimybes deja ne Merso naudai...

Ar matet Mersa su 37 ratais originale be jokiu kelimu??? Ar laikytu tiltai, kiti agregatai jeigu uzdeti tokius ratus? Nelaikytu...

O va Chevras laiko ir dar didesnius, apie svorio pervezima jau nesneku... Chevras nelyginamas dalykas, jis kitoje klaseje su kitom daug didesnem galimybem... Tai yra jis turi tokiu privalumu kurie nustelbia jo svori, o va koks Merso privalumas be svorio ir zvaigzdes?

Visada galima padiskutuoti, jeigu zmogus kalba argumentais ir faktais. O ne putojasi apie savo nenusisekusi gyvenima, del kurio visi nieksai kurie ipirko Toyotas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad senas as jau ju priesas :D Ale aisku bijau naujos atakos :D

Mersas tiesiog parketnikas pries Toyota pagal pravazuma :D Kirvis kirviu, bul bul kas antroje baloje... O istraukti jau su kitu visureigiu sunkoka, reikia traktorio... :D Ale ka turi, tai legenda ir aura... Metalo daug turi, jei ruosiesi priduoti ant svorio :D

Tuoj bus man nuo Mersistu :D

 

Nu Suzuki ir pavarei, gausi tuoj vejo nuo Mersistu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysiu ir aš savo trigrašį kišt, ir stengsiuos objektyvus būt, t.y. faktais vadovautis ir į oponentų argumentus atsižvelgt, o tai šita diskusija be rimtų argumentų jau baigia į "religinį" ginčą pavirst (kieno tikėjimas/automobilis/zmona/barzda yra geresni/gražesni/teisingesni) - metas ją į Ringą perkelt turbūt...

 

Taigi, apie viską iš eilės - aš ir esu tasai (ne)laimingas Merio keliskart minėto MB G savininkas, beveik prieš mėnesį įsigijęs tą vokišką "uaziką" ir šiuo metu bebaigiąs jį priveikti iki man tinkamos kondicijos. Kaip kitose šio forumo skiltyse esu minėjęs, rinkausi tarp MB G, TLC 60/80/100, ilgojo TLC 7-os serijos varianto ir NP GR/GU, prieš tai ilgai ir nuobodžiai nagrinėjęsis tiek šitų, tiek kitų visureigių markių ir modelių privalumus/trūkumus. Išsinagrinėjęs apsistojau prie minėtų trijų markių (pagal savo galimybes jie man beveik tolygūs, kitam post'e paaiškinsiu kodėl) ir pusmetį ieškojau Lietuvoj bei už jos ribų tinkamo varianto už protingą kainą. Prioritetą teikiau TLC, ypač 60-am modeliui.

 

Kodėl vis tik pirkau MB G? Ogi todėl, kad perčiupinėjau ir išbandžiau apie 25 parduodamus auto gyvai - beveik visi jie buvo netinkamo kainos/kokybės santykio, absoliučiai nepriklausomai nuo jų markės ar modelio: arba per smarkiai "sudrožti", arba kaina išeinanti už proto ribų. Priimtiniausias tasai santykis buvo būtent to, katrą ir įgijau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš nesiligiuoju į kažką, man tiesiog pasisekė atsitiktinai įsigyti TLC, kurios net neplanavau pirkti... Lygiai taip pat kaip tau su MBG - kainos ir stovio santykis tinkamas pasitaikė :)

Šiaip čia nepeikia nieks jokio modelio, net LR nepeikia... tik lygina vienų ir kitų galimybes ir privalumus įvairiomis sąlygomis.. :wink:

Jei rimtai, daugelis visureigių yra geri visureigiai, jei geras vairuotojas - mokantis jį tinkamai vairuoti pagal jo galimybes ir savybes ir susigaudantis jo priežiūroi ir remonte... Pilna pavyzdžių, kaip atrodo grabais, bet važiuoja ir labai toli ir nelengvai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shit... :( Dvi pastarasias valandas "kūriau traktatą" apie NP, MB G ir TLC palyginimą, rinkau faktus iš internetinių enciklopedijų (kad objektyvu būtų), apibendrinimus dariau, prirašiau "bile kiek" teksto, o kai nusprendžiau tai mest į forumą, jis dėl per ilgo buvimo mane atjungė... ir visas mano sumautas kūrinys dingo... :( Antrą kartą tą patį rašyt ir rankiot jau tingėsiu...

Galiu tik savo pasidarytą išvadą pakartot: faktai rodo, kad vidutinės bekelės (pvz., ne sportuojant, o naudojant visureigį medžioklei ar pan.) ir tinkamumo ekspedicijom atvejais minimaliai ruošti NP GR/GU, MB G ir TLC 60/80/100 patvarumo/pravažumo/komforto atžvilgiu tinkami daugmaž vienodai, skiriasi tik niuansai (vienas vos patvaresnis, kitas gal komfortiškenis ir pan.) bei to ar kito asmens "meilė" tai ar kitai markei ar modeliui. Bet mylėt geriau moteris, o ne mašinas... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi tavo nuomone apie TLC ir Suzuki zino, jau buvo diskusija apie 300kg skirtuma tarp MBG ir TLC bet patikimumo ir remonto kastu MBG lenkia TLC nu maziausiai 2 kartus.

Beje ka tu cia veiki Mersu puslapi taigi turite savo Tojotistu :lol:

 

Mersas tiesiog parketnikas pries Toyota pagal pravazuma :D Kirvis kirviu, bul bul kas antroje baloje... O istraukti jau su kitu visureigiu sunkoka, reikia traktorio... :D Ale ka turi, tai legenda ir aura... Metalo daug turi, jei ruosiesi priduoti ant svorio :D

Tuoj bus man nuo Mersistu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat ger pavarei, del remonto tai tiksliai pasakita. Kada tvarkiau savo MBG 3.0D, tai klubetis patare kai pirksiu detales nesakiti kad reikia butent MBG, o pvz Sprinteriui, ir o dziaugsmas-ta pati detale 1/3 pigiau gavosi :wink:

Zinant nu kuo kam tinka galima norm pataupiti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o nesusimastot, kad pagal išmatavimus detalė tinka abiem, bet gamybos technologija ir medžiagos kiek skyriasi... :wink:

kiek skundėsi prastais SKF guoliais, byra... nes pirko pagal išmatavimus pigesnius, kai čia pat gulėjo komplektai specialiai TLC ir pusantro-du kart brangiau... kitos apkrovos, kiti niuansai vidaus detalėms, kuriu net nepamatysi nepažėręs...

Bet dalis kainų skirtumo yra ir marketinginės gudrybės - taigi rinktis reikia atydžiai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad patikimumas nemanau kad nors 10% skirtusi i Merso nauda nuo Toyotos... Atvirksciai MB nuo Toyotos atsilieka gerokai.... Kas liecia kainas detaliu nezinau, bet girdejau toks kosmosas MB kad ojojoji... :D Kaaip ten pav kryzmes keiciasi a :D:?: Gal sulyginam kainas?

O ka cia as darau :?::P:D Beje as Pinzgauer turiu Puch gamybos, taigi uzeinu kartais pas jus kaip savas :D .

Visi tavo nuomone apie TLC ir Suzuki zino, jau buvo diskusija apie 300kg skirtuma tarp MBG ir TLC bet patikimumo ir remonto kastu MBG lenkia TLC nu maziausiai 2 kartus.

Beje ka tu cia veiki Mersu puslapi taigi turite savo Tojotistu :lol:

 

Mersas tiesiog parketnikas pries Toyota pagal pravazuma :D Kirvis kirviu, bul bul kas antroje baloje... O istraukti jau su kitu visureigiu sunkoka, reikia traktorio... :D Ale ka turi, tai legenda ir aura... Metalo daug turi, jei ruosiesi priduoti ant svorio :D

Tuoj bus man nuo Mersistu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.