Pereiti prie turinio

OPEL FRONTERA


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki man pasiule frontera 97m 2.8 tdi varikliu noreciau suzinboti ar vertas demesio automobilis?

 

1. 97m. su situo varikliu nebuna. Realiai auto bus 96-u, tik pirma regitracija 97-ais.

2. Bene geriausias is dizeliniu fronteros variantas, jei neuzdroztas, zinoma.

3. Rekomenduoju benza 3.2 :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kaimynas vazineja i Vokiecius tai jis sakosi jog taip ir yra. Ko cia puolat :?: :wink:

Cia viskas priklauso nuo tarpines. :roll: Ai kam rupi jei jus sakot jus zinot. As sakau ka as zinau. :wink: icon_exclaim.gif

Oi truputi pagrazinau 8 litrus jama. :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko cia tarpine tarp vairo ir sedynes ka jinai ipila daugiau negu varikliui priklauso pasiimti ir viskas jei reikejo 10 pasieme 10 reikejo 15 pasieme 15 ir tt o tie kas skaiciuoja kiek maziausiai ima tai tiesiog skaiciuoja ir sako rezultata

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 7 mėnesių...

:(Po kurio laiko tas sniokstimas pasibaigia.O cia tipo blogai ar kaip?nes kaip minejau esu naujokas tiek dyzeliuose tiek 4x4 masinuose.Kad paskui kokiu bedu nebutu.Dar prisiskaiciau rusu forumuose,kad sustojus po pasiazinejimo reiktu pabirbinti ant laisvos eigos varikli-tipo turbinai nuo to geriau.Cia rimtai ar "urban legend" ir reik "mitu griovejus" kviest?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:(Po kurio laiko tas sniokstimas pasibaigia.O cia tipo blogai ar kaip?nes kaip minejau esu naujokas tiek dyzeliuose tiek 4x4 masinuose.Kad paskui kokiu bedu nebutu.Dar prisiskaiciau rusu forumuose,kad sustojus po pasiazinejimo reiktu pabirbinti ant laisvos eigos varikli-tipo turbinai nuo to geriau.Cia rimtai ar "urban legend" ir reik "mitu griovejus" kviest?

 

 

bent ant bendzu pabirbint privaloma nes kitaip tepalas prikepa turbake ir tai tikrai ne i nauda, dyzeliuose mazesnes temperaturos tai gal ir nereik po kiekvieno paprasto vaziavimo pabirbint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane Monterejuje isjungus varikli sukdavosi turbina. Kazkas sake, kad gerai :) Jokiu problemu nei su turbina, nei su paciu varikliu neturejau. Trooperyje 2.8TD to garso nebuvo, bet ir turbina neveike, tik tepalu dapilinet reikedavo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakeles kapota pazurek i vandenio bakeli ten turi matitis ar ne parudaves bakelis jei spalva pakitusi tai 99% kad variklis buvo perkaitintas mano auto taip buvo butent 2,8 motorui

opel fronteroje ten stovi isuzo motoras 96 m 97 m o kituose jau ejo 2,5 motoras.

apie ta motora nieko gero pasakiti negaliu nes uzsiknisau remontuoti,srotuose netc daliu daug nera nes tik du metus temontavo tuos motorus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakeles kapota pazurek i vandenio bakeli ten turi matitis ar ne parudaves bakelis jei spalva pakitusi tai 99% kad variklis buvo perkaitintas mano auto taip buvo butent 2,8 motorui

opel fronteroje ten stovi isuzo motoras 96 m 97 m o kituose jau ejo 2,5 motoras.

apie ta motora nieko gero pasakiti negaliu nes uzsiknisau remontuoti,srotuose netc daliu daug nera nes tik du metus temontavo tuos motorus.

Nu spalvele bakelio tai i rusvuma.Bet nera kad jau visiskai uzrudaves.Siaip tai pirmas 4x4 masiniukas man todel ir stojasi visokie klausimai.Kai tepalus ir filtra keite tai pamatavo ten su matuokle tai spirito tam bakelyje biski rado :D As ten jo po bekeles drengt nesiruosiu.Bus tik issikrapstymui is kaimo keliuku kuriuos valo ziema duok dieve 1 karta per visa sezona ir pavasario purvynams pravaziuoti.Su seimyna taip sakant civilizuotus krastus pasiekti :)

Siaip dar ruosiuos "na vsiaki pozarny" pakeist pakaitinimo zvakes.Kokias rekomenduotumet pagal kokybes ir kainos santyki?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.