Pereiti prie turinio

Neatsuku skivo varzto


Los Abuelos

Rekomenduojami pranešimai

gali atbulai - net džipą ant buksiro atgal traukdami buvo užkūrė... :) bet neilgam...:)

 

Koks skirtumas į kurią pusę mašiną trauksi? Variklis vistiek suksis į teisingą pusę :)

 

suksis į teisingą pusę jei įjungsi teisingą pavarą.. jei trauksi atbulą, įjungsi antrą, tai variklis suksis atgal.. per išmetimo vožtuvus įtraukinės, per įsiurbimo - pūs lauk.. kaži kaip tokiu būdu jis gali ne kuriem veikti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienam mano motocikliukui yra buve ,kad vaziuot atgal pradejo :D nors tada nebuvo juokinga... 8) :)

 

taip dažniausiai atsitinka su dvitakčiais varikliais, degimo kampą ankstyvą padarai ir jis užsivesdamas sudetonuoja ir pradeda sukt atgal, su keturtakčiais tai gali turėti liūdnų pasekmių ,gali neveikt tepalo siurblys (tepalą pumpuos į priešngą pusę) ir atia alkūniniui :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabuskit.. alio... gal gana sapnuot.. kaip jis gali veikti atbulai?? juk jei variklis sukasi atbulai, vadinasi jis dirba atvirkščiai normaliam ciklui.. nu niekaip nesuprantu, kaip variklis, įtraukdamas orą iš duslės, ir pūsdamas išmetimą į oro filtrą, sugebės veikti??? :shock: fantastai jmj... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mareli, nieks čia nerašo, kad jis atbulas VEIKIA .. :) užsikūria tai taip ir užspringsta greit... pox tas ciklas, jis į abi puses vienodas - vožtuvai užsidaro ir atsidaro tuo pačiu momentu kada reik, laikrodis į kitą pusę irgi valandas rodys..:) kitas dalykas įsiurbimai išmetimai, tepalo-kuro siurblys ir visa kita..... neleis jam veikti atbulai kiek ilgiau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dragon, čia ne kuris (pirštais nerodysiu :lol: ) teigia, kad galima užvesti motorą į abi puses.. o ką čia reiškia pasakymas "galima užvesti"? :D tai kas, kas vožtuvų ciklas dirba gerai? :lol: juk esmė tame, kad variklis per išmetimą įsiurbinės jei suksis atgal ir tokiu būdu jis neturėtų net užsivesti išviso :D imho :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dragon, čia ne kuris (pirštais nerodysiu :lol: ) teigia, kad galima užvesti motorą į abi puses.. o ką čia reiškia pasakymas "galima užvesti"? :D tai kas, kas vožtuvų ciklas dirba gerai? :lol: juk esmė tame, kad variklis per išmetimą įsiurbinės jei suksis atgal ir tokiu būdu jis neturėtų net užsivesti išviso :D imho :lol:

 

na jei visi pamiršo temą apie škyvo varžtą tai ir aš toliau tesiu... :lol:

šiaip jei atvirai, tai savo akim nemačiau keturtakčio atbulai užvesto, jei ir užsiveda tai neilgam :x o su dvitakčiais tai nou problem, ten pas juos nei vožtuvų, nei tepalo siurblių nėra, variklis dirba normaliai :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš netikiu, kad iš viso keturtaktis galėtų veikti atbulai nors ir tą trumpai.. nu paaiškinkit man iš kur jis veikimui gaus kuro? :lol:

 

kuro gaus iš ten pat ir tokiu pačiu būdu, per įsiurbimo vožtuvus, tik viskas priklauso nuo uždegimo kampo, starterio sukimo momentu variklio stūmoklis leisdamasis žemyn įsiurbia kuro mišinį ir tada gauna kibirkštį, kuro mišinys sprogsta ir sprogimo jėga toliau stumia jį žemyn , o jei degimas normalus, tai per vožtuvą stumoklis įsiurbia kuro mišinio leidžiasi žemyn, po to kyla viršun ir degimo kameroje suspaudžia kuro mišinį, tuo momentu pyst kibirkštis iš žvakės ir sprogimas, ko pasekoje stūmoklis stumiamas žemyn :roll: atrodo taip... :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš netikiu, kad iš viso keturtaktis galėtų veikti atbulai nors ir tą trumpai.. nu paaiškinkit man iš kur jis veikimui gaus kuro? :lol:

 

kuro gaus iš ten pat ir tokiu pačiu būdu, per įsiurbimo vožtuvus, tik viskas priklauso nuo uždegimo kampo, starterio sukimo momentu variklio stūmoklis leisdamasis žemyn įsiurbia kuro mišinį ir tada gauna kibirkštį, kuro mišinys sprogsta ir sprogimo jėga toliau stumia jį žemyn , o jei degimas normalus, tai per vožtuvą stumoklis įsiurbia kuro mišinio leidžiasi žemyn, po to kyla viršun ir degimo kameroje suspaudžia kuro mišinį, tuo momentu pyst kibirkštis iš žvakės ir sprogimas, ko pasekoje stūmoklis stumiamas žemyn :roll: atrodo taip... :roll:

 

man atrodo, kad ne taip.. jei variklio ciklas atvirkščias, tai esant atidariems isiurbimo vožtuvams, stūmoklis kils į viršų, o esant atidariems išmetimo vožtuvams, leisis žemyn.. tai vadinas iš duslės įtraukia ir į oro filtrą išpučia.. juk jis sukasi atvirkščiai.. alio!!!! :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo, kad ne taip.. jei variklio ciklas atvirkščias

kalba eina ne apie atvirkščią ciklą, bet per ankstyvą uždegimą.... yra toks dalykas VST (viršutinis stūmoklio eigos taškas :lol: ) ir jei labai ankstyvas degimas tai detonacija atmeta jį į priešingą pusę, jei išstatyt degimą atvirkščiai tai tikrai jo net ant buksyro neužvesi... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.