Pereiti prie turinio

2.3TD generatoriaus dirzelis


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki esu naujokas cia sitam forume, frontera turiu jau metus ir niekaip nesisprendziu bedos su generatoriaus dirzeliu karta trukes-dinge stabdziai, pervaziuojant per purvus apsinesa cypia, eda dantukus, nekrauna pilnai akumo, nerodo apsuku kol nepergazuoji, nerandu sprendimo kaip ji teisingai itempti nes kiek tempsi po kurio laiko visteik atsilaisvina, kas ka paratsit, dirzas trapecinis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai dar turejau fronte 2,3 su dirzeliu buvo tik viena problema,kad reikdavo keist kas 20tuks.km,nes prie 23tuks.pats nutrukdavo.Isbandyti buvo visokiu firmu dirzeliai,sitaip ir pravazinejau apie 150tuks. km.

as tiek nenuvaziuoju bet jis net greiciau cypt pradeda

Is kur pats kolega busi?

Kaunas, galetumet man suteikti pagalba?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net tik škyvo bėda ,generas stovi ant guminių įvoriu ,kai jos sudyla generas atsistoja kreivai tada ir cypia ir diržus eda,reik mest ta gemaroju perdaryt kietai ir viskas į vietas atsistoja ,tiek generui tiek stiprintuvo siurbliui tas pat

 dėl krovimo  tai taip būna mano kaimynas jau n metu važinėja taip pergazuodamas ,dabar papildomai mygtuką isidėjo kad sužadint,cia manau laidas kažkur nuo spynos nus nutrūkes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai jei ijungus degima uzsidega genero kontrolke tai ne spynos problema , greiciausiai tai pacios krovimo reles durniavimas , gero kontakto nebuvimas paciam genere ar fiskej , per silpna kontrolke.

Kas del dirzu "edimo" tai Dielavas yra visiskai teisus bet ir padarius taip kaip jis pataria pravartu pasitikrint ar vienoj linijoj stovi genero ir veleno skyvai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau is at toki modeli su tokiom bedom . Tik man dirzas isitempdavo po 15 km patempi po 15 km vel laisvas ir po trecio tempimo islakstydavo skutais dirzas. Tai keiciau genero skyva ir dirza kuris nebesitampydavo. Geriausiai laike pigiausi is kokios litagros ar panasei .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Siaip tai jei ijungus degima uzsidega genero kontrolke tai ne spynos problema , greiciausiai tai pacios krovimo reles durniavimas , gero kontakto nebuvimas paciam genere ar fiskej , per silpna kontrolke.

Kas del dirzu "edimo" tai Dielavas yra visiskai teisus bet ir padarius taip kaip jis pataria pravartu pasitikrint ar vienoj linijoj stovi genero ir veleno skyvai.

va čia dėl bendro  pasilavinimo,kaip suprantu genero sužadinimas vyksta taip: pliusas nuosekliai per kontrolinę pasiduoda i generą,kai sužadinimas įvyksta ir generas pradeda kraut  lempa užgesta?taip?

o jei lempa per silpna kas tada ivyksta :scratch: vistiek turėtų sužadint 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei lempa per silpna kas tada ivyksta :scratch: vistiek turėtų sužadint 

 

Permazai per ja praeina sroves ( butent sroves o ne itampos ) ir paprasciausiai generas nesuzadinamas ba silpna lempute dirba kaip sroves ribotuvas - pasikeisk kontrolke ledine lempute ir pats pamatysi ta grozi.

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane lygiai tas pats, pastoviai reikia patemdinėti dirželį, nes sušlapęs, apsinešęs purvais ima cypti ir nekrauti ant mažų apsukų arba, kai didelė srovė reikalinga. Ir negana to, jau antra generatorių važiuosiu pirkt šiandien. Nusipirkęs fronterą pernai, keičiau gana greit, nes nustojo kraut ir vakuumas dingo, dabar vėl, greičiausiai angliukai susidėvėjo, nes kai šaltas nekrauna, pravažiavus kokius 20 km, pradeda krauti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakeiciau generatoriaus skyva i siek tiek didesni (patare generatoriu restauratorius, nes su didesniu skyvu leciau dils) isemiau gumas pastaciau ant metalu, bet garsas nepasikeite,

 

Pas mane lygiai tas pats, pastoviai reikia patemdinėti dirželį, nes sušlapęs, apsinešęs purvais ima cypti ir nekrauti ant mažų apsukų arba, kai didelė srovė reikalinga. Ir negana to, jau antra generatorių važiuosiu pirkt šiandien. Nusipirkęs fronterą pernai, keičiau gana greit, nes nustojo kraut ir vakuumas dingo, dabar vėl, greičiausiai angliukai susidėvėjo, nes kai šaltas nekrauna, pravažiavus kokius 20 km, pradeda krauti.

kur pirkai naujas gumas ir kokia kaina ju? jei jas pirkai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.