Pereiti prie turinio

Mageli Elektronika 004 gal kas turi


chimik

Rekomenduojami pranešimai

Na prisipažinsiu, aš turiu Elektronika 004. Pilnai veikiantis, stovis geras, tik dangtelis ant galvučių neoriginalus. Stovi nenaudojamas, nes turiu dar tokių archyvinių juostų, tai dėl jų ir laikau. Gal ir sutikčiau atsisveikinti su juo :)

(Beje, turiu dar puikiam stovyje Vilma 102  ir raritetinį lempinį mikrofoną Lomo 19-a9)

paminėjei lomo, prisiminiau kad voliojasi nereikalingos ( nes atsirado geresnių variantų) kolonėlės su lomo 4A28

post-2359-0-91817400-1487764130_thumb.jpg

post-2359-0-91275300-1487764146_thumb.jpg

post-2359-0-33715800-1487764163_thumb.jpg

post-2359-0-41996500-1487764173_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 63
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na prisipažinsiu, aš turiu Elektronika 004. Pilnai veikiantis, stovis geras, tik dangtelis ant galvučių neoriginalus. Stovi nenaudojamas, nes turiu dar tokių archyvinių juostų, tai dėl jų ir laikau. Gal ir sutikčiau atsisveikinti su juo :)

(Beje, turiu dar puikiam stovyje Vilma 102  ir raritetinį lempinį mikrofoną Lomo 19-a9)

Gal Vilma parduodama? Jei gerai pamenu, čia modelis su 3 galvom :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na prisipažinsiu, aš turiu Elektronika 004. Pilnai veikiantis, stovis geras, tik dangtelis ant galvučių neoriginalus. Stovi nenaudojamas, nes turiu dar tokių archyvinių juostų, tai dėl jų ir laikau. Gal ir sutikčiau atsisveikinti su juo :)

(Beje, turiu dar puikiam stovyje Vilma 102  ir raritetinį lempinį mikrofoną Lomo 19-a9)

ups... idomu....

parasiau i PM

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal Vilma parduodama? Jei gerai pamenu, čia modelis su 3 galvom :)

kiek atsimenu (dirbau kažkada Vilmos "Garse" ) tai 3 galvų buvo 102, 104 ir ekspozicinė 100, turėjau kažkada visus šituos modelius bet pradėjo gest tai nugulė pas inžinierius ir taip ir liko pas juos nes atsirado cd ir tapo nebeaktualu.......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal Vilma parduodama? Jei gerai pamenu, čia modelis su 3 galvom :)

Galeciau ir su Vilma atsisveikint, nes tik dulkes renka. Taip, cia su 3 galvom, pilnai originali ir sureguliuota. Yra tik vienas patobulinimas, ideta dinaminio pamagnetinimo schemute, kuri zenkliai pagerina iraso kokybe.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu lempinio stiprintuvo dar neiperku-2500 zyduku,tada dar koloneliu reikes irgi panasiu-gaunas antras Gelikas!

galima ir pigiau, bet bus antikvarinis, todėl reik labai gerai gaudytis toje virtuvėje kad nusipirkt tikrai kokybišką

pvz. mano komplektas https://www.skelbiu.lt/skelbimai/simfonija-003-su-kolonelemis-25229423.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu nieko nepainioji , pavyzdziui Vilma su Elfa  ;)

Kiek pamenu tai Vilma 102 buvo kasetine o ne juostine

Gerb. Klevai, aš tikrai neminėjau, kad man reikia kokio nors juostinio mago :D Apie Vilmas dar šį tą žinau, teko savo laiku turėti bent porą 207C-1, o va pirmos klasės flagmanus mačiau tik lentynoje :) V.Krėvės prospekte, kitoj pusėj dabartinės Maximos, buvo tokia nedidelė krautuvikė-komisas, ten visokios įdomios aparatūros būdavo...O juostiniai man kažkaip nelabai, kokybės atžvilgiu, aišku, geriau už kasetinius, bet pats formatas neprilipo man, tai didelės nostalgijos jiems nejaučiu, neturiu netgi nė vienos juostos...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb. Klevai, aš tikrai neminėjau, kad man reikia kokio nors juostinio mago :D Apie Vilmas dar šį tą žinau, teko savo laiku turėti bent porą 207C-1, 

O ar teko gerbiamasai matyt kasetini aparata su trim galvom - man , asmeniskai , tai toks dar nebuvo pakliuves i rankas  ir tikrai noreciau pamatyt toki aparata  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar teko gerbiamasai matyt kasetini aparata su trim galvom - man , asmeniskai , tai toks dar nebuvo pakliuves i rankas  ir tikrai noreciau pamatyt toki aparata  ;)

O kaip tu manai :)

Jei įgysiu, užlėksiu kada pademonstruot, tik stipriaką su kolonkėm paruošk, ar bent ausines :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tu manai :)

Jei įgysiu, užlėksiu kada pademonstruot, tik stipriaką su kolonkėm paruošk, ar bent ausines :D

O as manau kad bresta laikas is po lovos issitraukt ta deze su Vilmos ir kitu magu gabalais ir paciam pasiziuret kas ten per galvos ba labai abejoju ar tikrai 102/104 Vilmoj buvo dvigubos galvos sudetos  ;)

 

Beje , pasiknaisiojau ineto platybese ir nereikejo list po lova ir va ka radaui

 

 

o va dabar broli mano mielas pasakyk per kuria cia vieta dvi galvos vienoj kruvoj ba as matau tik vadinama universalia galva kuriuos viduj ant to pacio serdeso suvyniota ir atkurimo rite , ir irasymo. Sendastine galva dar nereiskia kad tai dvi atskiros galvos , tai bendrinis tokio tipo galvu pavadinimas. O ta sendastine galvute  kurioj irasymo galvute atskirta nuo atkurimo atrodo va sitaip

 http://www.bcae1.com/images/jpegs/IMG_8387b.jpg .

A va tokios man neteko matyt nei vienam anu laiku magej gimusioj tarybu saly - nu gal dar pamatysiu  :)

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, Juozas jau atsakė į tamstelės klausimą, Klevai :)

Man labai rūpi išbandyt tą galimybę koreguoti įrašą realiu laiku, nes būdavo bajerių su skirtingom kasetėm, nustatai tam tikrą įrašo lygį, o realiai gaunasi visai kas kita...Aišku, čia žaidimas, šiaip reiktų specialių testinių kasečių kalibravimui ir t.t., bet vis vien įdomu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalibruojancios kasetes reikalingos tik mago sureguliavimui. O siaip Vilma pati turi iraso kalibravimo funkcija, galima iki 1db  tikslumo susireguliuoti iraso lygius. Taip pat reguliuojasi pamagnetinimo lygis, galima tiksliai nusistatyti pagal konkrecia kasete. Vienzo dviguba galva yra geris :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gėris buvo tol kol neatkeliavo į Lietuvą vakarietiški - japoniški aparatai ir žmogus turintis nors biškį klausos suprato kad visa sovietinė aparatūra yra totalus naminis paukštis :D ką sovietai dar darė normalaus tai tik tai kas gaminosi ant po karo išvežtų įrengimų pagal vokiškus brėžinius........... pvz RRR buvo Telefunkeno klonuotoja.........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.