Pereiti prie turinio

apie MP I ir MP II galinius tiltus


dariukas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, visi :wink: , norėčiau pasidalinti info su Jumis.

klausimas:

- Jei suradus MP II galinius tiltus su gamykline blokiruote ar būtų galimybė įstatyt į MP I, jei yra galimybė, gal galit pasidalinti savo mintimis, kaip ? :wink: :D

norėčiau pas save į galą MP II tiltą su blokiruote įsimest, o į priekį ARB ... dėkui už pagalbą techniniuose klausimuose :wink: :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyti, man reikia , :D :wink: reikia todėl, kad reikia galinės blokiruotės, kadangi mėgstu aš keliones ir pakliūnu kartais į situacijas, o po purvą murgdausi penkti metai, su įvairiais auto (NT I, NPGR) , o pastaruosius tris metus su Pajero, ( pastarasis atitinka mano poreikius visiškai, norisi apgreidint) :) tai ir norisi iki galo savo poreikius patenkint, nes per treniruotes visuose Braduose, pamačiau viena trūkumą, kuris mane erzina. :D (nesisuka galiniai ratai X metu kartu ir tai yra man asmeniškai minusas)

vadinasi, kad man būtų ramu, reikia galinio blokatoriaus, nes savo autobusą mėgstu įmest į dumblą :D :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Reikia kelti kėbulą nuo rėmo ir amortinę dalį važiuoklės gerai susitvarkyt, ratus užtenka ir 32 užsidėt, jokio pilvo tada nejauti, kankinaus ir aš dėl pilvo sindromo, pakėliau kėbulą ant poliuretano ir baigėsi pilvas :D:lol: .... 33 ratus uždėjus net gervės nereikės :):D .. juokauju :D:lol:

 

p.s. jei torcionus susuksi virš ribos, tai šakes sulaužysi, persukant torcionus reikia spec torcionus dėt ir spec šakes .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar 31 batukai, bet greitai turetu is portugalu grysti 33,batukai.manau pilnai usteks,i varzybas nevaziuosiu ,nes pakankamai prisiziuriu kaip draugiukas savo samuraju tobulindamas jau nori karahyri pasidaryt :cry: :lol::lol: .varzybos skirtos nemaza biudzeta turintiems ponams 8) ,o manpasiduot po miskeli ir alucio pagurksnoti pilnai usteks kaip yra .O jei senukas mano mp1 jau pilvuku sliuos tai jam i pagalba gervyte kibs :lol::lol:

Dariuk, o kas ten per torcionai ir sakytes?kaina zinoma idomu butu? :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomuk, torcus gamina nuo Iron Man iki OME (Old Man Emu), plius USA yra aparatas, vadinasi Dodge Raider , čia tas pats MP I -II

, tik variklis nuo 4.3 prasideda. :wink: viso Raiderio detalės yra sustiprinto teigiamumo :wink: . Jei siųstis šakes ir torcus nuo DR, tai reikia užsisakyti pas likvidatorius, kuriuos lengvai rasi e-bajuje :) , dar plius shipingas :D :wink: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Arunai, imi MP II tiltus ir dedi pas MP I. Ieškoti tiltų reikia , kas dalim paleidžia MP II. Kai kurie MP I variantai buvos su blokiruote, atrodo Dodge Raider dar yra blokiruotės, reikia pasitikslint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Dariukas,

mano MP1 su spyruoklemis, jei tinka tiltas MP2 tai liuks, situo klausimu konsultuojosiu su meistrais is klubo "Bekele".

Nusipirkau Lytagroje "purvo" padangas, iskeliau gala, prieki ir praeita penktadieni uzklimpau nedideliame purvyne, buksavo vienas ratas priekyje kitas gale.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveikas Dariau,

siandiena sublokuos mano MP1 galini tilta, darbus atliks su suvirinimo aparatu-suvirins ir viskas, nezinau, kaip seksis vazineti, bet jei ka, kitas tiltas kainuoja 300lt. Visa savaite ieskojome tilto su LSD, nieko gero, netinka perdavimas. Jei siandiena spes suvirinti rytoj vaziuoju i medziokle.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo MP 2 misrus tiltas(tipo ir lsd ir priverstine 100%) netinka MP1 per dauk skirtumu ir perdarymu kad pritaikyti....

Nebent radus tiksliai tokiu perdavimu koks ir priekinis tiltas pas mp 1, bet tai yra tik pas viena MP 2 varianta, o kaip ji rasti tai labai sudetingas klausimas :)

Geriau jau uzsisakyti ARB, arba virinti :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Dariau kadangi domėjaisi tuo reikalu gal gali pasakyti kokia orentacinė MP2 galinio tilto su priverstine blokiruote kaina nes mano MPII trumpo LSD miršta o norisi vis giliau į pelkes

 

Gal kas žinot , kaip atgaivinti LSD. Ar bandėteb kas dadėti papildomas plokšteles. Kiek tai padeda. Ir kokio panaūiai sublokavimo procento max galima pasiekti?

 

Būsiu dėkingas už info.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MP tiltu kainos nuo 250 iki 500, viskas priklauso nuo pardavejo ir pacio noro pigiau nusipirkti ;)

O atgaivinti LSD labai paprasta, nusiperki naujus diskelius persirenki ir uzsipili teisingo tepalo...

Galima pasidaryti su reguliuojamu paverzimu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MP tiltu kainos nuo 250 iki 500, viskas priklauso nuo pardavejo ir pacio noro pigiau nusipirkti ;)

O atgaivinti LSD labai paprasta, nusiperki naujus diskelius persirenki ir uzsipili teisingo tepalo...

Galima pasidaryti su reguliuojamu paverzimu...

 

Kaip padaryti reguliuojamą paveržimą. Gal turi kokius brėžinius ar aprašymą? Iki kokio lygio kad blokuotų galima suveržti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip padaryti reguliuojamą paveržimą. Gal turi kokius brėžinius ar aprašymą? Iki kokio lygio kad blokuotų galima suveržti?

Gal neverta vargt.. pas mane blokuoja uztikrintai :rolleyes: bet is sniego iskasiau saviski siandien sesis kartus :angry: jei jau sedai blokiruote nebepadeda,o su ijungta blokiruote trecia pavara isletinta gazas-dugnas nelabai eina ten kur as noriu :) kogero desiu gerve ir ant Mitso,su gerve buciau kases tik viena karta,nes nebutu buve uz ko uzsikabint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gervė gerai, kai ikrenti. Kaip rodo mano, kad ir nelabai didelė patirtis 50 proc. atvejų jos nėra kur užkabinti :( . O investavus tas lėšas į auto pakėlimą,geresnes bei didesnes padangas ir blokiruotės sutvarkymą 50 proc. atvejų visai neikrisi :) .

Tai ka is vardijai padaryt bus brangiau nei gerve,ogerve uzkabint beveik visada yra uz ko..o iskeles ir uzdejes sakykim 33as padangas geram kelyje jausies lyg vairuotum pakrauta rastu miskavezi..(sakykim Ural :rolleyes: )

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

persiskaiciau as cia viska ir kazkaip tokia mintis kilo...galvoju kad su mano deze kazkas negerai,bet dabar kai cia perskaiciau tai kazkaip galvoju kad ne dezes cia problema gal...vakar apsisukinejau ikalnej darbe...ant slapios zoles ir nu tokia slapia dirva,ne pelke ne-tik vandens prisisunkus zeme...ir ka jus manot?priekiu i ikalne nepavaziavau nei 10 cm...kasasi 2h is karto,o ant 4h toks ispudis kad kabina bet masina aplamai stovi vietoj,net ratu nekasa...kiti begiai ar h ar l tas pats...gal deze gera o difai kalti????ar gali but jie tokie numire kad net ratu nepasuktu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

persiskaiciau as cia viska ir kazkaip tokia mintis kilo...galvoju kad su mano deze kazkas negerai,bet dabar kai cia perskaiciau tai kazkaip galvoju kad ne dezes cia problema gal...vakar apsisukinejau ikalnej darbe...ant slapios zoles ir nu tokia slapia dirva,ne pelke ne-tik vandens prisisunkus zeme...ir ka jus manot?priekiu i ikalne nepavaziavau nei 10 cm...kasasi 2h is karto,o ant 4h toks ispudis kad kabina bet masina aplamai stovi vietoj,net ratu nekasa...kiti begiai ar h ar l tas pats...gal deze gera o difai kalti????ar gali but jie tokie numire kad net ratu nepasuktu?

Difai cia ne prie ko,o pas tave deze automatas,jei taip greiciausiai problena dezeje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ne automatas...pasaka tokia:jungi 2h-vaziuoja,jungi 4h vaziuoja tik lygiu keliu,pradejus kilt i kalna greitis leteja kol visiskai sustoja-gazas dugnas o is vietos nei krust...kitu net nejungiau dar...bet ka galima spresti is to?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MP tiltu kainos nuo 250 iki 500, viskas priklauso nuo pardavejo ir pacio noro pigiau nusipirkti ;)

O atgaivinti LSD labai paprasta, nusiperki naujus diskelius persirenki ir uzsipili teisingo tepalo...

Galima pasidaryti su reguliuojamu paverzimu...

 

o kur gauti tu diskelių ir kas tas yr teisingas tepalas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.