Pereiti prie turinio

ieskau darbo Norgej


tunks

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 268
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

jo, Tunks rase, 8 men per metus su tarpiniais gryzimais, rase ir kad jam galvos neskauda, nes tikisi kad ant lekstutes atnes darba, ir dar HATA su sukurinem voniom.... :D
Cirkas.
Nu vaziuokit, norit-as jums bilieta atiduodu i norge sausio menesio lektuvu + bagazas. skriskit.

Kai 10metu isgyvensit, tai tada nebus laikinas atvykimas, tada nebus LT registruota masina vaziavimas ir t.t. nekalbu, nes brieda stumdot, patarimu neklausiat.  Zodziu tik minkit. Dar ir kelialapi atiduodu. turiu ir gruodzio 20 gryzimo, jei kam reikia, tik ta uz 100e atiduosiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, galoperi droziau, beje, auksinis pasidare. parduoti gaila, o pirkeju nelabai ir yra. Dabar kaip bedarbiui sunku ieskoti gedimo, net draugai nedirbtu uz dyka, bet as vilties neprarandu, jog vistiek VEL vazuosiu ir busiu kituose renginiuose. O tarp kitko, taves kazkaip ir nesu sutikes. bet kaip sakiau cia tik tarp kitko.

Jei gryztume prie temos, tai trumpalaikiai pabegimai yra naudingi del keliu priezasciu: Uzdarbis, pabegimas nuo rutinos, nuo amzinai bumbancios zmonos...
svarbiausia ka pamirstame, jog esame paderme, kuriai kiek beduosi-vistiek bus mazai. turejai odini foteli-noreswi dramblio skuros jo veliau... ar krokodilo. Uzsienis yra gerai kai reikia atsiplesti nuo duobes, kuri jau traukia gilyn. Tarkime anstolis ar pan. Taip, jus uzdirbsite, varijuosite bustu, maistu ir rezultate turesit ta kapeika ilgesne nei kazkas lietuvoje. Tik ar vertes viska iskeisti? Kalbu is savo pozicijos, niekam nieko nesakau. As tam uzsieniui atidaviau 10metu. dabar galiu imti is uzsienio, imti pasalpa. As pernelyg isdidus. kita vertus, as gyvenima suvokiu kitaip, nenoriu minimaliu kapeiku, kol turiu rankas ir kojas, kurios man gali uzdirbti daugiau. Matematiskai, ten pasalpa tokia, kad mane laikys idijotu, jog jos neimu, bet kita vertus, tai mano jegos metai, as esu tame "jegu zydejime", tai kam man svaistyti dar 10m uz pasalpa, nors ji ir uz dyka,, kai galiu dar duoti gyvenimui ir is jo imti kur kas daugiau?

p.s.
Aciu kas supratote ka norejau pasakyti.

Daugumoje mes mainome zmogiskas vertybes uz 2-4 simtus euru... taip mus tevai auklejo?
nezinau kokio pobudzio seimoje gyveno TUNNKS, nes jam geriau nei namie, nezinau i ka jis atsizvelgia matuodamas: kvadratura, dekoras, meile.... Man tai nebuvo malonu. Trumpalaikiu atveju, jo, sukandai dantis ir... pinigai. kazkokia kompensacija. bet kai pasineri i tai... iskeiti zmogiskas vertybes, palieki seima, vaikus... bet visa tai tik tarp kitko.

Visada uzsieny jus uzdirbsite daugiau nei lietuvoj. tik ka uz tai parduosit? Laisve? seima? ir kuriam laikui? jie spes pajausti ar ne? pajausti ka? pinigus? ar tevo nebuvima?

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Furistas - gyvenimo budas. Jis negali be to, ir jam gerai.

Nu nu . . . kai savaite praleides kartu su savo vaiku tik i savaites gala pradesi rast bendra kalba ( ba iki tol kelis metus vaikas teva matydavo kaip jauna menuliuka per menesi kelias dienas ir tai mieganti) suprasi prie kokio galo veda toks gyvenimo budas - asmenine patirtis  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jau nemaisyk furistu su darbininku uzsienyje. - Furistas - gyvenimo budas. Jis negali be to, ir jam gerai.

Xer ten gerai, kai reikia su užšalusiais kuro filtrais kruštis prie -20, arba per metų šventes, vietoj to, kad su šeima ar draugais pabūt, laukt kur nors prie terminalo/pasieny ar pan., žinau aš tas istorijas, bent pora "vairų" giminėj yra...Dar pasakyk, kad visa alga mokama kaip priklauso, o ne minimumas+dienpinigiai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xer ten gerai, kai reikia su užšalusiais kuro filtrais kruštis prie -20, arba per metų šventes, vietoj to, kad su šeima ar draugais pabūt, laukt kur nors prie terminalo/pasieny ar pan., žinau aš tas istorijas, bent pora "vairų" giminėj yra...Dar pasakyk, kad visa alga mokama kaip priklauso, o ne minimumas+dienpinigiai...

Siaip tai kiekvienas gyvenimo budas turi savo kaina  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaziavimas i uzsieni,tai nera savo gerbuvio ar ateities kurimas jei zmogus neketina ten praleisti ir savo senatves.Galima ir Lietuvoj gerai uzdirbti,tereikia noro tureti,o galimybiu visada atsiras.Pasakymai,kad gyvenu siandiena,o paskuoi kai ateis laikas tada ir galvosiu yra dar nesubrendusio asmens pozymiai,nes ateitim reikia jau dabar rupintis,nes ,,pensija" uzsidirbama ne per metus ar du.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir nesakau kad cia svajoniu darbas. Nekiekvienas gali but tuo furistu. Kaip ir chirurgu ar dantistu. Tik sakau, kad istorijas pasakoja, kas kur kaip nutiko, keikia, bet vel laukia kada tik greiciau isvaziuot. O kaip Klevas sako - tai taip finalas del seimos nekazkoks gali laukt. Yra kas sustoja, ir prisivazineje gyvena su seima, o yra tokiu, kurie jau kitaip gyvent nebemoka. (as biski kitaip dirbu :D )

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu skeptikas, juk rasiau kad uzsieny (Norguose) uzdirbsite daugiau.
O dabar tu pasakyk, ka per 20metu ten pakeitei? Kur ta riba ir kada ji buna? Kada skiria tuos atvykusius uzkalti ir tuos kurie atvyko ale gyventi ir tik kitiems irodineti jog jie norvegai net jei taip ir nebus niekada...

P.S. gal cia nuo vilko ant meskos, o gal ir ne, bet padirbejus uz ilgesne kapeika kazkaip neiseis gyventi is minimumo. ir pradejau mokytis 95koda. Sesiu uz vairo didesnio nei buvau iprates. furistas, mano skaiciavimu, dazniau namie, nei emigrantas...

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wanted, tu bent kazkiek nori ta fura vairuot, ar tik kad pinigai didesni? Nes toki darba dirbant ir islaidos didesnes. Nesvarbu kad kadencijai desru ir koncervu is namu prisikrausi. Bet i namus jos ir is niekur neatsiras. Kitas dalykas tas gyvenimas ziemos metu kabinoj. (vasara tai dzin) dar ir tas mokejimas toks idomus. (jei uz km)

seip yra ir pliusu ir minusu sitam darbe. Bet pasikartosiu - ji reikia megti, o jei dirbt tam tik kad dirbt, tai ilgai netemsi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mano draugelis, tai jau 10 m beveik norguose irgi, cia as firmoj toj pacioj kur ir jis dirba isidarbinau. tai jis nera isdidus, priklauso profsajuzui, kai tik nera darbo sedi ramus ant pasalpos, pensija jau uzsidirbo, namuose LT viskas sutvarkyta, vaikai aprengti, dar cia paskola kokia turi paemes ismokes ir jau sake uzteks. vaziuos su galais. cia tik vienas pavyzdys. mano tikslas pasiimt pinigu tam tikram projektui. del to ir negalvoju kaip man bus cia norgej po 10m. ateis laikas pagalvosiu, nes nezinau ar cia busiu. turiu apie ka galvoti dabartiniu metu LT.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausi ka pakeiciau?Atsakysiu ziauriai,bet tikra tiesa-leidau savo dukrai numirti isbandes visus tuo metu imanomus gydimo budus!Ir niekados gyvenime man niekas nepasakys,kad dar galima buvo ta ar ana pabandyt!Man liko 10m iki pensijos(norvegiskos),o ne tos uz kuria tik avizines kruopos iseina.Zmona kol turejo darba lietuvoj kiekviena imanoma proga atskrisdavo,dabar esam kartu.Galiu moket uz dukros moksla,leisti sau nusipirkt auto apie kuria svajojau daug metu.Lietuvoj turejau gera darba,bet kai reikia i darba eiti kaip i kara-nesamone!Kai valdzia per metus nurezia 19000lt algos ir dar ziuri kiaules akutem ir kazko reikalauja!As dirbu 8,5 menesio Norvegijoj,o 3,5 men atostogos.Man uztenka ir medzioklei ir namam ir dzipui su norvegiska registracija.Fura vairuodamas isminkysi kokius 2500max.Tada klausimas kam to reikia jei gali dirbt nestresuodamas,vakare atsigult i normalia lova,o ne ant lentynos,maista gamintis virtuvej,o ne ant primuso!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vairavimas patinka, gal ir su vairu susijes darbas patiks.

zvejui》as I norge isvaziavau krize islenkti. Po to istrigau, buvo patogu. Piktas as ant ju buvau jau po kokiu 2 ar 3metu, taciau kaip minejau man patogu buvo kaip kitam zmogui, kuris dalyvauja pokalbyje. Alga visada laiku, atostogu po 3 ar net 4menesius. I kita darba nebegau, nes salygos butu keitesi. Ieskotis nuomojamos vietos, gal atostogu maziau ir t.t.

is darbo nepasakyciau kad isspyre. Paprastai isspirtiems nemoka iseitiniu, ar uz lojaluma nedaro isimciu, nesiulo darbo analogiskoj firmoj, su kuriais uzsakymais dalinasi, bendradarbiauja ir t.t.

ramijui》uzjauciu del dukros.

As irgi gyvenau issizerges, viena koja ten, viena cia. Atvykdavo zmona, vaikis, bet... nors mane jau nurase kai kurie forumieciai kaip ten pabegusi, as vistiek buvau lietuvis. Sau sakydavau jog darbas mano tarsi komandiruote.

Tas sokinejimas tuda / siuda taip pat buvo dideles islaidos, nors koncervu irgi is namu kraudavau, bet to nekompensuodavo. 10metu as vistiek turejau buti uz juos zemesnis, visi norvegai ziuri I tokius atvykusius is auksto, tu jiems (del liudnos statistikos) tik vargsas zmogelis is varganos salies. Greiciausiai tu vagis, banditas... ir kai tave tiek laiko alubari sutikti zmones vistiek lenku vadina, kazkaip pradejo nebepatikti net ta gaunama didesne alga, nesinorejo jau pereidineti I kitus darbus. Ka tai butu keite? Nebuciau vargsas is varganos salies?

Jo, ten soc. garantijos geresnes, galejau guleti su pasalpa ir bamboj pukus krapstyti. Bet as dar ambicingas, dar nenoriu I pensijas, dar noriu kazka nuveikti. Statistikos nepagerinsiu emigracijos atzvilgiu, bet kol dar turiu pasirinkima, pameginsiu Lietuvoje. Nepavyks, tai visada bebru galesiu vel skandinavijai buti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.