Pereiti prie turinio

Del Maverio ilgosios vairo traukes..


Rekomenduojami pranešimai

Pradejo klibeti Maverio ilgos traukes sarnyras. Gal zinote kiek kainuoja nauja ir restauravimas? Domintu info kur jas tvarko Alytuje?

jei nebuvo restauruota, tai restauruok, Alytuje nezinau, bet gal hebra patars ... jei sugalvosi keist i BU, tai daznai rinkoje vaiksto angliskos, jos turi atvirkstini varianta, viena trauke - kaip sarnyras, kita sukinejasi tik aplink savo asi... kai man reikejo, tai vilniaus garaziniai bande mane isdurt :twisted: siaip as pirkau nauja uz 190 lt taivanio..., laikys gal ir ne daug, bet jei pareis restauruosiu, nes senoji bu jau restaruota ir antram restauravimui netinka , nauja apie stuka ariginalas kainuoja :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz info. Radau Alytuje prie "ALITOS" kas restauruoja ir po kelis kartus, tik svarbu kad pirstas kiaurai nepralystu. Kaina alie 140 lt. Pazonduosiu ir kitus varijantus.

 

Kaune galeciau duot kontaktus :), man prateita savaite sutvarke, plius pasikeiciau dar ir sailenblokus prie to pacio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chebra, jus ne golfais važinėjate... icon_exclaim.gif restauruotos tik geram asfaltui arba auto pardavimui....

pirkit originalus ir džiaukitės gyvenimu, ba kai taps kelios tonos nevaldomos, tai jei ne save, tai kitą užmušt galite.....

 

p.s. nevaldoma stabdoma į priešpriešinį nulėkė, gerai, kad nieko priešais nebuvo ir dar pralaida už 15m su stačiai krantais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia logika: originalas gerai gal ir patvaru, kaina kosmosas, o jei restauruota ar taivanska tai jau sudas.

Esme tame kad vyrai ziureti reikia ir jei jau kliba tai keisti o ne vaziuoti ir laukti kol issoks. Tada nebus tokiu bajeriu kaip merio nuotraukose

ka ten ziuret.. vairuojant pajausi, kada pareina, reikia kada ir po apacia palyst, patikrint kas kaip ir kur, tada nebus fors mazoro :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuris sarnyras tik sukasi apie asi?

dabar nepamenu kuri puse... manuale nesuprasi kur ir kas , nebet rasi sarnyru skerspjuvi...

faktas tik tas kad viena pirstas veikia kaip vairo trauke ar sarnyras, t.y. pirstas sukinejasi i visas puse ir palin savo asi , o kita puse pirstas turi sioki toki judejima i sonus, bet labai nedaug, bei sukasi aplink savo asi ... jei neklystu, tai tas mazai judantis pirstas eina prie vairo koloneles, o kita puse prie majatniko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol nenusiimsiu ir neismesinesiu, tol ir liks neaisku. Pirstai ant koloneles ir majatnyko is isores atrodo vienodi. Beje, ieskodamas naujos, tai susiduriau su varijantu, kad parduotuveje pries uzsakant prase pamatuoti pirstu skersmenis. Nenuemus to nepedarysi. Negi buvo varijantu, kad jie galejo skirtis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol nenusiimsiu ir neismesinesiu, tol ir liks neaisku. Pirstai ant koloneles ir majatnyko is isores atrodo vienodi. Beje, ieskodamas naujos, tai susiduriau su varijantu, kad parduotuveje pries uzsakant prase pamatuoti pirstu skersmenis. Nenuemus to nepedarysi. Negi buvo varijantu, kad jie galejo skirtis?

Man teko susidurt taip su sarnyru.Sarnyrai tokie patys,o pirsto skersmuo skiriasi.Tai pat ir granatu skersmuo yra keliu ismatavimu.Gal delto,kad reikejo Maveriui,o prasiau kaip Teranui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

isnarsciau savo maverio vairo mechanizma, ko pasekoje reikia restauruot ilgaja trauke, perejau per savo pazystamus ... Rimsaroj patare nerestauruot jei gyvent noriu, ten dangteli su plaktuku uzkala :shock: , kitoje vietoje ukmerges plente uz voke III diedukas restauruoja, kokybes atsiliepimai geri, bet diedukui paranoja, visiskai nesiskaito su klientais :evil: su juo pasnekejus taip ir norisi ta trauke pertraukt per makufeli ...

 

SOS Gal kas zinot vilniuje normalius restauratorius ???????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaune pats dariau viska sutvarko ir padaro gerai. restauruotos laiko. naujos daug greiciau pareina (pigios) negu restauruotos. patyriau. man vairo traukes angalis lirostoj 150 naujas pigiauses kainuoja o restauravo uz 42 lt. dar ir dabar vazineju. atrestauruota taip kaip parduotuvej. uzvalciuota sutepta puiku. bent jau man.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaune pats dariau viska sutvarko ir padaro gerai. restauruotos laiko. naujos daug greiciau pareina (pigios) negu restauruotos. patyriau. man vairo traukes angalis lirostoj 150 naujas pigiauses kainuoja o restauravo uz 42 lt. dar ir dabar vazineju. atrestauruota taip kaip parduotuvej. uzvalciuota sutepta puiku. bent jau man.

jo bet cia kalba eina apie centrine trauke kuri kainuoja (bent jau kainavo) virs 1000lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad mazas skirtumas kokia ta trauke. Konstrukcija visu panasi. Gal tik daugiau ardymo norint isimti. Maverio 1 sarnyras ant ilgosios apie asi sukasi. Kiti vartaliojasi i visus sonus. Vistiek ardo, matuoja pirstus, tekina ivores, tepa, presuoja, valcuoja ir padazo. Mano isiminejo visa ilga su abiem vairo traukem ir tvarke tuos antgalius, kurie buvo laisvi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.