Pereiti prie turinio

klausimukas susijes su masinos alkoholizmu:o)


l.aidas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki :D

suradau grazuoliuka forduka excursion su zyrzeline sirdele 7.3 l, 426 arkiukai, automatas uz 5 stukes :D kaina lyg ir nesikandziojasi, bet pagalvojus realiai kiek toks zyrzelis ryja? tai vat neisivaizduoju ar cia mane laiko ziopliu ufonautu, bet hoziainas duoda bimbala nukirsti kad ryja 12l 100km :shock: , gal kas turi kazkokios patirties su tais monstrais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šarūnui toks žvėris patiktų :):girtas:

 

Sarunui geriau SuzukiMonstr chevroletas patinka :roll: . l.aidas geriau nesiparink su siuo fordu,perduok jo pirkima man :wink: :D:D

Šarūnui viskas patinka, ko apžiot neįstengia... :roll: :shock: :oops: :oops: :oops:

O jei manęs kas paklaustų dėl tokio aparato pirkimo ir išlaikymo (dėl apetito) atsakyčiau, - vieną kartą gyveni, - ko vertas gyvenimėlis jei negali sau leisti kaifuoti už vairo... Ir dėjau aš skersą ant visų "žaliūjų" dėjonių, kad didelės kubatūros gamtą žaloja... :evil: :evil: :evil: 8) 8) 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :D

suradau grazuoliuka forduka excursion su zyrzeline sirdele 7.3 l, 426 arkiukai, automatas uz 5 stukes :D kaina lyg ir nesikandziojasi, bet pagalvojus realiai kiek toks zyrzelis ryja? tai vat neisivaizduoju ar cia mane laiko ziopliu ufonautu, bet hoziainas duoda bimbala nukirsti kad ryja 12l 100km :shock: , gal kas turi kazkokios patirties su tais monstrais.

nu bet jūs visi ir raspezdalai :D:D žmogus apie fordą paklausė, o jūs pradėjot musulmonais ir mentais, o baigėt kaip visada girtuokliavimu :lol:

jei šitas fordas 7.3td - tai turi jis "viso labo" 253 aj. ir ryja mieste apie 20 litrų saliaros :shock: tik žiūrėk, kad tik galu varomas nebūtų, ne vienas taip apsigavo :twisted:

motoriuks neužmušamas, bet yra geresnis šito Fordo variklis - 6.0td su 329 aj :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

14...17/100 l/km

iki 20 l miesto kamsciose suryt gali...

uzmiestyje valgo ne daug - 12 isipaisai...

variklis senos kartos, 7,3 td... paprastas, patikimas, patvarus ir be kaprizu klimatui...

masina - pasakele...

nedoprivadu ekskursu ner...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.