Pereiti prie turinio

jgc šarnyrų presavimas


mielks

Rekomenduojami pranešimai

Smalsumo dėlei, po visų 4 šarnyrų restauravimo vėl patikrinau tuo pačiu būdu. Nejuda visiškai, nei apatinis, nei viršutinis. Nežinau, kaip ten dėl viršutinio sandaros/judėjimo aukštyn-žemyn, bet manau, kad tiesiog nejudantis apatinis neleidžia jam judėt. Taip pat dar galinio "bumerango" šarnyrą restauravau, bei įdėjau 38mm įvores tarp tilto ir kronšteino, kad liftavimas taip nedrožtų to šarnyro.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 101
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Kai iš pradžių tarėmės, tai sakė iki 80 eur už visų 4 restauravimą (kaip ir sakei), bet aš dar paprašiau, kad man galinio bumerango du naujus sailentblokus įpresruotų (atvežiau), bei bumerango šarnyrą restauruotų ir pakištų 38mm įvores (irgi atvežiau). Tai viso sumokėjau 115 eur (nesiderėjau, gal būtų ir už 110 atidavę :))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebent šakės galiukus patrumpinus, nes vietos nėra perdaugiausia, šiaip galvoju kad reikia presiuka nusipirkti https://www.vidaxl.lt/p/210167/rutuliniu-sarnyru-isemimo-c-formos-presas-remonto-rinkinys

cceab50e32a4.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi jau norėjau būtent šitą pirkt, bet paskui pagalvojau, kiek man jo reiks...

Tai šitas presiukas 60eur + porą šarnyrų dar ~80eur, jau gaunasi ~140eur. Tuo tarpu už 80eur restauruoja visus 4 šarnyrus su išėmimu/įdėjimu, ir terliotis nereikia - palieki mašiną ir pasiimi :)

 

P.S. Aišku, kas mėgsta pats meistraut ir ateityje dar nusimato panaudojimas, tai gal ir geras daiktas  :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi jau norėjau būtent šitą pirkt, bet paskui pagalvojau, kiek man jo reiks...

Tai šitas presiukas 60eur + porą šarnyrų dar ~80eur, jau gaunasi ~140eur. Tuo tarpu už 80eur restauruoja visus 4 šarnyrus su išėmimu/įdėjimu, ir terliotis nereikia - palieki mašiną ir pasiimi :)

 

P.S. Aišku, kas mėgsta pats meistraut ir ateityje dar nusimato panaudojimas, tai gal ir geras daiktas  :rolleyes:

Pas mus Kedainiuose už vieno šarnyro pakeitima  15 € ima už darba, čia dar pigiai skaito, nemanau kad ilgai laikys tie pakeisti šarnyrai, teks kaip granatos gumas kasmet keisti, bet iš kur tokius brangius šarnyrus gauni po 40€ - mokėjau po 15 € "usko" parduotuvėje. K3185

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus Kedainiuose už vieno šarnyro pakeitima  15 € ima už darba, čia dar pigiai skaito, nemanau kad ilgai laikys tie pakeisti šarnyrai, teks kaip granatos gumas kasmet keisti, bet iš kur tokius brangius šarnyrus gauni po 40€ - mokėjau po 15 € "usko" parduotuvėje. K3185

 

Servisai Kaune tai dar kažin ar už 15€ apsiimtų keist, bet tie kurie užsiima šarnyrų restauravimu, tą keitimą priima kaip dalį restauravimo kainos, tai su restauravimu/pakeitimu gaunasi ~20€ (bet čia šiaip labai gera kaina - dėkingas Mafui už meistriukų rekomendacijas).

 

O dėl naujų šarnyrų kainų - jei naujas šarnyras parduotuvėj man kainuotų 15€, aš ko gero bijočiau tokį dėt... (aišku kad ten bus Š, o keist kas metus juk nesinori, nes daug darbo). Jei dėčiau naujus, tai kaip minimum MOOG firmos (bet tik tuos kurie pagaminti USA, ne Meksikoj), jie kainuoja po 40~50€ vienetas, bet ne visos detalių parduotuvės jų turi. Kiek domėjausi ir klausinėjau, turi "Techsera", "Autoaibė".

Pvz. apatinis MOOG AMGK3185:

https://www.autoaibe.lt/detales/svirtys-sarnyrai/moog-amgk3185-apatinis-sarnyras-157883

"Techseroj" jie ant 12 eurų pigiau, t.y. po 42 eur.

 

Dar labai geri šarnyrai yra "Synergy" firmos, bet jų kaina iš vis kosminė...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandžiau nufotkint, bet labai jau nepatogu ten fotiką įkišt...

Apatinis tai iš vis neatrodo kad kas nors daryta, o viršutinis tai kaip sakiau - apvirintas viršus. Gumos kaip matau nekeistos, bet jos tikrai dar geros, net nepaskilinėjusios. Nežinau ir nenusimanau, kaip jie ten restauravo - bet faktas tas, kad klibinau prieš restauravimą ir po to - klibėjimo dabar jokio, o anksčiau apatiniai klibėjo. TA užvakar ėjau, irgi dar paklausiau apie šarnyrus - sakė be priekaištų.

 

Neišmanau, ar čia gerai padarė, ar ne - o-jeep-o gal geriau pasakys. Bet faktas tas, kad tikrai gana pigiai (80 eur) - laikas parodys ar šiuo atveju skūpus mokės du kartus :)

post-9887-0-65522800-1464858948_thumb.jpg

post-9887-0-28528900-1464858954_thumb.jpg

post-9887-0-83217900-1464858959_thumb.jpg

post-9887-0-40763300-1464858965_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau pripažink, užlenkei šiek tiek :) Pigiausi šarnyrai 4x15 = 60€, dar jei perki presiuką už 50€, na tik paties darbas už dyką. Tai jau 110€ vs. 80€; Dėl pigesnio keitimo du kartus, iš vis galai nesueina . Dėl kokybės, kaip pats sakei - ginčytinas dalykas, bet bent jau man kiek servisuose aiškino, tai originalūs restauruoti laiko geriau nei pigūs nauji. Bet aš nieko nesakau - restauravimo kokybė irgi gali pasitaikyt tokia pat $ūdina kaip ir pigūs nauji šarnyrai.

O kur dar individualus kiekvieno važinėjimo stilius (keliai/bekelė) ir atstumai. Aš pavyzdžiui per metus su Jeepu nuvažiuoju apie 5000 km, tai negalėčiau racionaliai lygint su kitais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.