Pereiti prie turinio

Nissan Patrol varyklio keitimas


Rekomenduojami pranešimai

Reiktu ,kad variklis būtu sudėtas iki birželio 10d. .

Gerais norais ir pragaras grįstas - įtariu kad pačiam niekad neteko keist variklio į kitokį .  :)

 Čia truputį sudėtingiau nei ištraukt ir įkišt tokį patį. Tokį darbą greit gali padaryt tik ten kur tokius darbus jau vos ne konverijiniu būdu daro - vargiai ar ant Marijos žemės tokių rasi. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad viskas imanoma, viskas tik atsiremia i pinigus :) ir manau neverta permokėti dėl greičio, ir šiaip pasakysiu kad reikia labai gerai apgalvoti šita žingsni ir finansiškai ir laiku atžvilgiu, jeigu pats darysi tai užtruks, jei duosi kažkam kitam tai kainuos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau kad tau reikia pačiam apsispresti ar dėti benza ar dizeli? nes ir ten ir ten darbo man atrodo tiek pat, tik dar klausymas iškila kaip jungsi tą A8 variklį su patrol dėžę ? ir dar problema su A8 ar ten buvo mechaniniu dėžiu su benz. varikliais ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau kad tau reikia pačiam apsispresti ar dėti benza ar dizeli? nes ir ten ir ten darbo man atrodo tiek pat, tik dar klausymas iškila kaip jungsi tą A8 variklį su patrol dėžę ? ir dar problema su A8 ar ten buvo mechaniniu dėžiu su benz. varikliais ?

V8 turėjau mexanika

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsisiusk swapo kita is lenku, pasidomek ko tiksliai reikes, viska supirk vienu metu nuvezk darogai kokiam jis kaip tik toki deda tik su kebulu klijentas uzsisedejo, ir sudes jis tau greitai jei zmogu motyvuosi, jei nenores deti tai pilna driftioru jaunu kurie meta sudetingesnius variklius per trumpesni laika, tavo dabaras kad mechanikuj nieko netruktu, ir dalys visos butu paruostos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kainų, kalbėjau su pažystamu lenkų kuris stato bmw m57 i patrol, pas ji kainuoja apie 6000 Eu plius eilė 3 mėn. tau rėikia tik pristati a/m jam ir užmokėti kai atsiminėsi. 

O varikli ar nauja stato ? Ar ideda koki nors koks papuola  ?

Normali kaina 6000. Uz kokius 3 nupirkai gera su variklio defektu ir gaunas isviso apie 10 000 ( jei varikli nauja stato ).Nuvezei,pasiemei   :)  

Jei ten per neaiskius pazystamu pazystamus bursi-sutaupysi kelis rublius,bet vargsi kelis menesius ir nervus sau gadinsi ( o gal ir metus pravargsi su neaisku kokiu rezultatu).

Tik reiktu aisku is pirmo pravaziuoti,gal cia net neverta yra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.