Pereiti prie turinio

Automat. plovykloje apgadino masina


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi gal kas buvo susidure   ploviau  masina  koloneliai  automate   ir  tas automatas atsitrenke man  du kartus i lanka priekini  ant video buvo matyt gerai kai atsitrenka  du kartus net masina  visa sujuda... lankas apibraizitas   kolonele sako cia negamikline  detale   delto nekuo nemokes  gal kas buvo susidure sui tokia  problema

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi gal kas buvo susidure   ploviau  masina  koloneliai  automate   ir  tas automatas atsitrenke man  du kartus i lanka priekini  ant video buvo matyt gerai kai atsitrenka  du kartus net masina  visa sujuda... lankas apibraizitas   kolonele sako cia negamikline  detale   delto nekuo nemokes  gal kas buvo susidure sui tokia  problema

Jei nesutinka geruoju atlyginti žalos, rašai pretenzija dėl žalos atlyginimo ir lauki atsakingo už žalą asmens sprendimo. Per protingą laiką negavęs atsakymo arba gavęs neigiamą atsakymą ieškiniu kreipiesi į teismą dėl žalos atlyginimo. Kitų variantų nėra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ten pildziau rasta kaloneliai    del zalos atliginimo bet buvo nedarbo diena  sventes  sekmadienis  tai pasake po svenciu su manim suisisieks  tai sian pats paskambinau ir kazkoks senis man sako  pas mano sunu tokia pat masina  ir  as zinau kad  lankas  cia negamikline detale.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei draudimas ar kolonkė spardosi, tada kreipiesi pas nepriklausomus ekspertus. buvo, kad nulupo labai retą spoilerį nuo galo. kolonkė į draudimą pasiūlė kreiptis. draudimas pasakė figaro jum o ne žalos atlyginimą, nors spoileris buvo su numeriais gamykliniais. tai po pokalbio, kad bus kreiptąsi pas ekspertus - pinigus pervedė labai operatyviai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lankas negamiklinė detalė ir nieko nemokės, plovyklos instrukciją paskaitykit, kas atsikiše ar prisukta papildomai už tą neatsako,,jug net antenas reik nusisukti prieš varant, veidrodėlius užsilenkti, kita išeitis važiuoji ir plauni pats

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lankas negamiklinė detalė ir nieko nemokės, plovyklos instrukciją paskaitykit, kas atsikiše ar prisukta papildomai už tą neatsako,,jug net antenas reik nusisukti prieš varant, veidrodėlius užsilenkti, kita išeitis važiuoji ir plauni pats

tu neteisus  snekejau jau su advokatais  ir ekspertais pasake   ar mano masina apziurejo pries plovima ar  tame stende nurodita kokios cia detales negamiklines  kokios ju ismeros.cia  yra mano turto gadinimas jie neturi teises mano turta gadint.pavezdziui diskai   R19   irgi negamikliniai  tai jai juos subraizis irgi neatsakis,kieme  bet kas lentele uzdes kad uz negamiklines detales neatsako neks  tai gali pats eit nuiminet :) tai daba paskambino kolonele pasake atvazuot  surasisim i draudima akta  . reikes varit i draudima.   . kai nuvazuosiu i draudima parasisiu kas kaip ....

Redagavo Pavela
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Buvo ir man taip, į priekinį bamperį ir atsarginį ratą atsitrenkęs tas įrenginys. Jokios žalos nebuvo, tik antrą kartą leisdamasis ant atsarginio rato pats įrenginys sugedo ir užsikirto savaitei :D Prašė daugiau nevažiuoti su džipu, nes atsikišusių detalių nelabai mato tą plovykla.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo ir man taip, į priekinį bamperį ir atsarginį ratą atsitrenkęs tas įrenginys. Jokios žalos nebuvo, tik antrą kartą leisdamasis ant atsarginio rato pats įrenginys sugedo ir užsikirto savaitei :D Prašė daugiau nevažiuoti su džipu, nes atsikišusių detalių nelabai mato tą plovykla.

Man ir su Nissan Navara sakė nevažiuoti Molėtuose Luktarnoj, buvo pakibes ant kuzavo, atseit turi būti dangtis bent jau, tai ir prispaudė pusiau link žemės, keturiese per prievartą pakėlė tik tada išvažiavau, Vilniuj nebuvo jokių bëdų dėl atviro kuzavo , kol kas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.