Pereiti prie turinio

ANONIMŲ šalinimas


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Bendraminciu forumas ir nematau nieko cia blogo kad reikia daugiau info apie save...kodel jus ieskot visur problemu ,rasykit ta sovo netikra numeri ir n aezaunikit

tai kam tas melas ir apgaules tik del to,kad kiemo smelio dezej tokia tvarka?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Cia tik tokiam reikalui yra vienas kelias, cia ne as sugalvojau, kazkokiam kitam forume maciau. Jei nori deti skelbimus, skaityti skelbimu skilti, dalyvauti renginiuose forumo vadovo organizuojamose, kad zinoti realia tapatybe, vienkartini mokesti kad ir 1 cento pavedimu ir zinai tada kas yra kas. Bet jei taip butu, tikrai pamazetu lankytoju forumo, bent mano nuomone.

Man negaila ir triju Evru butu sumoketi kaip metini mokesti, kaip pvz galima surinkti pinigus ir paaukuoti labdarai kad ir vaikams, nenubiednetumeme ir gera darba padarytumeme. Bei isliktu daug mas rimtesnis kontingentas, su kuriais tikrai maziau problemu kiltu. Be abejo cia daug kabliuku ir nera paprasta tai padaryti. Viskas imanoma, bet cia tik mano fantazijos  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam aukoti ?

manau ir forumo vystymui ir palaikymui naudinga butu.

p.s. dar butu kaip pas O.Benderi prie igriuvos - forumo nariams 50 euru renginys, ne forumo nariams 100 :D

tokia kaip tipo profsajunga :D

Apie aukojima kaip pvz pateikiau, galima ir i foruma investuoti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kas skaito, matys ir sia tema, sureaguos, tie kas retai pasijungia, tikkada kokia info susizinoti, nu dar karta susikurs tokia anketa ir Miko zodziais sakant "metus bus ramus", pasizeska reikia ir vel ji tiek tematys cia. O tie kas rase, daug rase, tai visi jau ne tik kad pazista, bet ir etikete klijuoja. Neziurint i tai, kad tu turi varda, psiaudonima (nick'a), bet dar ir etikete

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Albiertik, o kas tau is to, jei tu pvz is birzu, ir suzinai perskaites info, kad pvz lincius is suvalku. Ir gal jis visai ne boleslovas? :D Ir gal jo telepas 223 trys du du ?

Man nesvarbu kad jis visai ne boleslovas ,tokiu boleslavu bus mazuma ,o dauguma tvarkingai viska uzsipildo ir dar foto bent masinos ideta .Per pakatuske susipazysti su kuom nors ir zinai , kad jis Antanas o kaip ji forume atpazint ir nebezinai nes jis pasirodo boleslovas (aisku su laiku atsirenki) kaip pvz anksciau mane suomiu vadindavo nes galvodavo kad as taip forume uzsivadines nors suomis kitas forumietis.(pas abu buvo balti pajerai)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesvarbu kad jis visai ne boleslovas ,tokiu boleslavu bus mazuma ,o dauguma tvarkingai viska uzsipildo ir dar foto bent masinos ideta .Per pakatuske susipazysti su kuom nors ir zinai , kad jis Antanas o kaip ji forume atpazint ir nebezinai nes jis pasirodo boleslovas (aisku su laiku atsirenki) kaip pvz anksciau mane suomiu vadindavo nes galvodavo kad as taip forume uzsivadines nors suomis kitas forumietis.(pas abu buvo balti pajerai)

Aaa stai kodel i tojota persedai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesvarbu kad jis visai ne boleslovas ,tokiu boleslavu bus mazuma ,o dauguma tvarkingai viska uzsipildo ir dar foto bent masinos ideta .Per pakatuske susipazysti su kuom nors ir zinai , kad jis Antanas o kaip ji forume atpazint ir nebezinai nes jis pasirodo boleslovas (aisku su laiku atsirenki) kaip pvz anksciau mane suomiu vadindavo nes galvodavo kad as taip forume uzsivadines nors suomis kitas forumietis.(pas abu buvo balti pajerai)

O tai tu ne Suomis? :D :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

galima sms, galima el paštu kreiptis ir bus papildytas profilis... galima čia temoje parašyti kam kas nesigauna ir padėsim susitvarkyti...  ne vieni metai čia anonimai jau yra ir nesiruošia nieko keisti, todėl ir blokuojamos jiems galimybės naudotis forumu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.