Pereiti prie turinio

JGC WJ Priekiniai žibintai


FonZero

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 152
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na ka padarysi,nepasiseke  :unsure:

Teks eksperimentuoti su saviskiais zibintais...

P.S. Beje siandien pas rusus forume pasiskaiciau kad prikolchozina ir HB4 lemputes, o ju kaip zinia yra ir pashustrintu kaip NightBraker  (ale +110%) ir panasiu  :liux:

Manau kol pareis lesiai galima bus pabandyti pazaisti su HB4 ir paziureti ar bus is to nors kokios naudos  :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per 21 metus, kiek esu bandes automobiliu, tikrai neisivaizduoju ko is tu zibintu nori? Kaip ir rasiau, buvo problemu kai mano WG grando zibintai per zemeai sviete (pradzioj buvo sudeti ne tie tvirtinimo varztai, kai sudejau tinkamus, lempos pasikreipe zemyn), bet servise sureguliavo sviesas ir man kazkaip niekada is lempu nieko nepritruko... Dar vienas niuansas, grande sedi pakankamai auskstai, i aplinka ziuri is kitos pozicijos lyginant su paprastu lengvu automobiliu, gal todel kitiem kazko truksta?

 

be sviesu

 

 

trumpos

 

 

trumpos+priesrukiniai

 

 

ilgos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kokia tu ten A6 turejai   man kazkaip keista kad taip zmones sako  tikrai negeriau.....nebent tu nekada A6 faru nevaliai  tada  sutinku

O man labai keista kai sako, kad nevalei farų arba pamiršai ratus pripūst todėl ir nešvietė. Audi ne nauja tikrai, 2004 metų, be xenonų, todėl ir lyginu, nes metai tie patys, ir žibintai paprastom lemputėm, ir reflektoriai neišdegę ir stiklai skaidrūs, neišblukę. WJ šviečia žymiai geriau, skirtumas akivaizdus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man labai keista kai sako, kad nevalei farų arba pamiršai ratus pripūst todėl ir nešvietė. Audi ne nauja tikrai, 2004 metų, be xenonų, todėl ir lyginu, nes metai tie patys, ir žibintai paprastom lemputėm, ir reflektoriai neišdegę ir stiklai skaidrūs, neišblukę. WJ šviečia žymiai geriau, skirtumas akivaizdus.

 

Kaip ir sakiau,susidaro toks vaizdas kad tie kas sako kad WJ gerai sviecia,nera mate TIKRAI gerai sviecianciu masinu...As nelyginu gi WJ lempu su dar prasciau sviecianciomis masinomis (kuriu tikrai yra),as sakau kad bendrai imant - Jeep lempos sviecia prastai.

P.S. Pas A6 C5 lempa lesine, o ne reflektorine.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.