Pereiti prie turinio

jeep XJ galinio ir priekinio reduktoriaus riebokšliai


whydoes

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki :)

 

po savaitgalinės pakatuškės, galinis reduktorius pasruvo kraujais....

 

per galinio reduktoriaus, kardano išėjimo riebokšlį, varo tepaliuką....smirdukas :wacko:

 

taigi

 

reikalingi riebokšliai reduktoriaus, ten kur išeina kardanai.

 

cherokee XJ, 4,0, 98m, Mechaninė, 3jų padėčių paskirstymo dėžė.

 

priekinis tiltas dana 30, girdėjau kad būna ne vienos rūšies tie riebokšliai? o gal kas turite?

 

galinis tiltas neaišku koks, pagal komplektacija lyg ir chrystler 8,25 prisegu foto, padekite atpažinti.

 

taigi reikia abiejų reduktorių riebokšlių.

 

 

 

post-941-0-96301400-1454869978_thumb.jpg

post-941-0-45859200-1454869997_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

whydoes, susitvarkei priekinio kardano klibėjimą hvastavyko (net nežinau ka tai reiškia:-) ar pakakao tok paveršti, ar darei kažką?

P.S. pas mane priekis kleba šiek tiek, o ir priburta pas mane yra, priekis su LSD tai nežinau ka daryti :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 niekas dar netvarkyta, pagrindinis klebėjimas, iš šlitsų priekinio kardano....tai kaip ir kardano reikia :) bet kol kas bandysiu tik riebokšlius pasikeisti

 

whydoes, susitvarkei priekinio kardano klibėjimą hvastavyko (net nežinau ka tai reiškia:-) ar pakakao tok paveršti, ar darei kažką?
P.S. pas mane priekis kleba šiek tiek, o ir priburta pas mane yra, priekis su LSD tai nežinau ka daryti :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepulk keist.. tuoj po poros dienu nustos varvet.. pagavo vandens su smeliu, gal dar zoliu... man taip visada buna, pasimurkdai, tai pora dienu net balutes tepalo po tiltu buna... paskui mazeja mazeja ir nustoja  :D

čia kai nebėra kam bėgti? :-D išvažuoji, prisipildai kokioje baloje ir vėl pilnas yra kam bėgti:-D:-D

kiek suprantu klebančiam kardanui nepadės salniko keitimas, kiek laiko praais ir vėl sudroš salnika, nors pas mane nedaug kleba ir nebėga tepalai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne vyrai kažką čia primaišėte.....

 

riebokšlį keisiu, nes tepalą varo.....visas dugnas apvarytas, ir net bagažinės dangtis, o dar kvapelis.... :pig:

jau ne pirma pakatuškė rimta, o bėga pirmą kart :salut:

o savaitgaliui nusimato daug km :)

 

o kitas reikalas kardano klebėjimas, taip ir kol kas nespręstas, ir atrodo yra kita tema :blush:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

riebokšlis pakeistas galinio reduktoriaus bet vis vien bėga...

radau kad kryžmė keba, tai savaitgalį keičiu kryžmę tada, gal sumažės vibracijos ir nustos  sunktis tepalas per riebokšlį...

pakeitus kryzme tepalas tikrai nenustos sunktis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

riebokšlis pakeistas galinio reduktoriaus bet vis vien bėga...

radau kad kryžmė keba, tai savaitgalį keičiu kryžmę tada, gal sumažės vibracijos ir nustos  sunktis tepalas per riebokšlį...

 

Isdirbis reduktoriuje, ko pasekoje didelis laisvumas. Norint pilnai pasalinti priezasti, o ne paseme, reiks keisti daug daliu. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pajudink reduktoriaus flansa, klibesio neturi buti.

laisvumo nėra, gal tik iš poros ar pusašių kažkiek.... aukštyn žemyn nekleba....

 

bet panašu kad kryžmė pataisė problemą :) nebėrė jokios vibracijos ir lyg tais nebebėga tepalas per riebokšlį :cheer:

 

Ačiū už dėmesį ir pagalbą :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.