Pereiti prie turinio

Jeep 4.0 1996 beda nepriema gazo


Gedisdza

Rekomenduojami pranešimai

Vaziuojant ar spaudziant gaza vietoje apsukos max pakyla iki  4k rpm, kartais buna, kad ir daugiau. Zvaiklaidzius, paskirstytoja ziurejau. Bake siurblys gal? Nes buvo automobiliui pries perkant siek tiek i gala dauzta.

 

Ikelciau video, bet neleidzia :) nuoroda galima bandyt

 

https://sendvid.com/knz42hps

Redagavo Gedisdza
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal tavo ikelta nuoroda tai geiciausiai gali buti holo daviklis kaltas ,jis bus greiciausiai aplipes metalo drozlemis ir nesugeba tiksliai apsaiciuot variklio sukius ir perduoda kompui blogus parodymus,jeigu jis nepazeistas uzteks tik nuvalyti .kalbu is raktikos nes legvuskiai buvo identiskai, sokinejo apsukos ,istraukus holo daviklis buvo labai stipriai aplipes metalo drozlemis.  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

pagal tavo ikelta nuoroda tai geiciausiai gali buti holo daviklis kaltas ,jis bus greiciausiai aplipes metalo drozlemis ir nesugeba tiksliai apsaiciuot variklio sukius ir perduoda kompui blogus parodymus,jeigu jis nepazeistas uzteks tik nuvalyti .kalbu is raktikos nes legvuskiai buvo identiskai, sokinejo apsukos ,istraukus holo daviklis buvo labai stipriai aplipes metalo drozlemis.[/quote.

Redagavo Gedisdza
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toj vietoj nieko nera? Tai gal sitoj:

 

Nu is esmes ziurek MAP sensoriu, nes jis matuoja oro slegi isiurbimo kolektoriuje, tavo atveju kompas bloga misini paskaiciuoja manau, todel taip ir gaunasi, o MAP sensorius tiesiogiai atsakingas oro ir kuro maisymo procese. Pradziai pabandyk ji atjungt ir ziuret kaip elgsis variklis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

MAP sensorius geras, holo daviklis ok, pakeiciau dabar dar zvakes vistiek tas pats. Kol saltas priema dabar gaza, pasyla siek tiek ir vel tas pats. Ka dabar bandyt?

 

lygiai ta pati situacija buvo su mano XJ 4,0, DUJOS 1998m.....

viską tikrinau, diagnostikos, ir keičiau ir atgal keičiau, dar priedo Lamdaszondus keičiau....ir finišas kompo keitimas ;)

dbr nebešaudo, traukia, tiesa meta krūva klaidų su nauju kompu (33 35 42 )....

p.s turiu gerą 1996m 4,0 mechano kompą, ir turiu 1997m grando 4,0 kompa (pas mane jis šlubavo.....)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lygiai ta pati situacija buvo su mano XJ 4,0, DUJOS 1998m.....

viską tikrinau, diagnostikos, ir keičiau ir atgal keičiau, dar priedo Lamdaszondus keičiau....ir finišas kompo keitimas ;)

dbr nebešaudo, traukia, tiesa meta krūva klaidų su nauju kompu (33 35 42 )....

p.s turiu gerą 1996m 4,0 mechano kompą, ir turiu 1997m grando 4,0 kompa (pas mane jis šlubavo.....)

 

12 33 55 pas mane panasios klaidos :) O jo rist nereikia? Keiti ir vaziuoji?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

12 33 55 pas mane panasios klaidos :) O jo rist nereikia? Keiti ir vaziuoji?

 

būna kabliukų su įmobilaizeriu kiek domėjausi šita bėda :scratch: ....

bet pas tave kogero jo nėra.... :?:

dar vienas klaustukas su pavarų dėže, auto ar mechan, pas mane mechan bet važiuoja ir su auto kompu, tik kompas klaidas automato skaičiuoja :blush: .....

dar visur sklando kompu kodo mitas neva tai reikia kad kodas atitiktų :?: ...bet patikimos info neradau kokie kodai turi tikti :scratch: ....

tai pas mane bet kokie kodai, 3 kompai mašina užsiveda, tiesa bandžiau vienam šrote tai 3 iš eilės neužvedė mašinos gal buvo su imobilaizeriu,

pas mane amerikonas ir sportas tai pigutis  :salut:

p.s daug kur paskambinus dėl kompo, sako kad juos nupirko ukrajiniečiai net su netinkančiais kodais  :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradžiai visa akseleratoriaus kelmą išsivalyk, nes ten būna baisiai užaugę viskas. Jis ant keturių 10 varžtų stovi, su karbiuratoriaus valikliu išvalyk visą kelmą, laisvų apsukų daviklį ir jo vietą, akseleratoriaus padėties daviklį ir jo vieta, taip pat pasitikrink ar šis daviklis išvis geras, pakeisk tarpinę ir žiūrėk, turėtų mačyt.

 

 

Foto:

http://s198.photobucket.com/user/fishinjeeper/media/new%20iac/IMG_2396.jpg.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.