Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

Buvau siandien rastinenuose kaip sakiau nuo 6 iki 12 viso apie 20 kg .daugiausia karosai delniniai ,4 eseriai nemazi karpiokai tik trys ,spejau pries lietu ,kiek stuku buvo tai nezinau puskei 20 karpioku daviau skrynia gali paliudyt ,turejo paragaut,imesiu paskui foto kai is telefono istrauksiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

exolotas yra toks sudas kuriuo tiki visi zvejai, bet tai nera prietaisas kuris parodo realu vaizda ypac ant dugno, dar dar vidury vandens, pakabinkit pvz 3, 5 ir 10 m gylyje vienodo dydzio ir svorio inkarus ir plaukit ir pasiruoskit daug juoktis -atrodys kad jus vejesi melynieji banginiai ir t,t, geriau parastas skaneris viso lab 120lt galva ir ekranas 500, arba tada jau uz 2000 baksu kaksu ten 4 kart skanuoja ir tik tada rezultata rodo 3d

jei netikit pabandykit 3 stukas GERU exolotu salia sustatyt-zvengsit

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau siandien rastinenuose kaip sakiau nuo 6 iki 12 viso apie 20 kg .daugiausia karosai delniniai ,4 eseriai nemazi karpiokai tik trys ,spejau pries lietu ,kiek stuku buvo tai nezinau puskei 20 karpioku daviau skrynia gali paliudyt ,turejo paragaut,imesiu paskui foto kai is telefono istrauksiu.

stasy...20 kg... :lol: kazkaip nesitiki man...as tai pas valinska buvau, tai pagavom dviese 2 karpius ir viena karosa... :evil:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

exolotas yra toks sudas kuriuo tiki visi zvejai, bet tai nera prietaisas kuris parodo realu vaizda ypac ant dugno, dar dar vidury vandens, pakabinkit pvz 3, 5 ir 10 m gylyje vienodo dydzio ir svorio inkarus ir plaukit ir pasiruoskit daug juoktis -atrodys kad jus vejesi melynieji banginiai ir t,t, geriau parastas skaneris viso lab 120lt galva ir ekranas 500, arba tada jau uz 2000 baksu kaksu ten 4 kart skanuoja ir tik tada rezultata rodo 3d

jei netikit pabandykit 3 stukas GERU exolotu salia sustatyt-zvengsit

 

 

nu jau pradejai fyzdelint kak karabli barazdiat prastory nasej vsilenai :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra,organizuojam žieminės žvejobos savaitgalį tarp džiperių. Jau pamiršau kaip meškerės atrodo per darbus ir visokoias velniavas.

be problemu, tik viena beda- ledo tai ner :lol::lol::lol:

Ruoškit vendas žiemines, jeigu jūs nežinot kaip tai atrodo, kreipkitės į manę. Aš žieminis rybokas. Vasaros parduotos. :cheer::cheer::salut::salut: :bounce: :scratch:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visiem sezonam prisitaikes, visokiu meskeriu pilni kampai :lol::lol:

Vialnias,tu čiuvakas. Pas mane pilni kampai vendų,bet tik karosų su spinagryzais pavyko červoncą pagaut. atvaryk į bazę pas mane,patarachtim. Gėda pasakyt, bet šią žiemą nebuvau ant ledo nebuvau,v padlu.,Nesikeikiant lietuviškai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.