Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

sveiki visi :) , kadangi visiems neparašysiu į AŽ , tai parašiau į AŽ Trojos- vilkui, jei norit pamirkt gamtoj, manau padarom Trojos - vilką kamandyrium , aš Jam instrukcijas ir prašom, žvejokit nors ir du metus iš eilės, man ramiau bus :) , malkas iš kur imt parodysiu, vandenį iš kur imt parodysiu, nusipraust - aplink tiek vandens, kad nebežinosit kokiame norėsit praustis ( juodas vanduo ir skaidrus vanduo ), ramybės valanda nuo 24 . 00 :) , pagausit monstrą, nufotografuokit :) , pasiūlymas rimtas, nekainuoja nieko :) . Laukiu :) ... šaltinis už 150 m arba šulinys už 300 m ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wialniau, ka manai apie si savaitgali, kad nuvaziuot pas dariuka labanoran?

Volke Trojanskas...prashyciau nesvaigti ir sy savaitgaly atvaziuoti pas man y renginy.....gali vendas atsivesht,Nemunas prie pat,po gonkiu gali rybacint kiek nori.... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rudeniop Sutryje labai gerai kimba, Šiekšte tik mailius.. kažkodėl tai...:) .. anomalijos :) , kimba ir Akyje, tas kur miške yra , bet birželio gale , liepos pradžioj miške lynai , kaip išprotėję eina....

iš kur visa žuvis? :)

... iš Šlavinos (Šlavina) ir Kanio(Kanis), juos pastoviai įžuvina. Rugpjūty kibimas ne koks, rugsėjy pradeda ešeriokai ir lydžiai kabinėtis, bet mažoki, dugną reikia rudeny tikrint, karpiai su karšiais sėdi... mano kaimynui prie akių meškerę sulaužė kiebieny fieny ir nunešė viską giliai giliai :D:lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.