Pereiti prie turinio

Prisijungimas prie WJ originalaus mago


PajeroTurbo

Rekomenduojami pranešimai

Rimai, ne taip paprasta viskas - tie grotuvai turi kai kuriais atvejais daugiau smegenų nei žmonės ;) Pakankamai sunku juos apgauti - kasetnikas tuščias nesisuka, net jei įdedi kasetę be vidurių, reikia laikyti įkištą tą kasetę, kur būna su laidu, nes ji viduje turi dantračius, verčiančius suktis ir kitą "pin'ą", jei kasetnikas nemato, kad sukasi abu "pin'ai" - spjauna kasetę lauk kaip blogą. Su CD panašiai - tuščią įkišus rodo error, įrašytas kažkada baigiasi ir sustoja, nes nėra repeat funkcijos. Vienintelė išeitis - endless kasetė su dantratukais viduje ir litavimas laiduko prie kasetės galvutės išėjimo į pirmą kaskadą :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 85
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Skonio ir muzikinės klausos reikalas tas moduliatoriaus fonas. Aš važiuodamas jo negirdžiu - JEEP variklis irgi šiokį tokį garsą skleidžia. Bet kokybė geriau nei radijas, pametantis stotį net Vilniaus ribose. Ir muziką pasrenki kokią nori, ar kokią turi, ir per kišenę nestipriai muša - gimtos magnetolos keist nereikia. Tiesa, minėtas modulis .flac neskaito, tam yra brangesni variantai, bet užtenka ir mp3 - važiuojantis automobilis ne koncertų salė. Tai ne reklama, o tik mano asmeninė nuomonė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai tai mažiausiai kiaušus sukantis sprendimas yra tiesiog nusipirkti WJ mago rėmelį/adapterį iš eBay už kelis eurus ir įsidėt normalesnį magą su Line-in / USB / Bluetooth / WiFi palaikymu - tuo pačiu ir garso kokybė pagerės su originaliom WJ kolonėlėm. Aš tai nusprendžiau susitaikyt su esama sistema ir gelbėjuosi CD changer'iu kiek įmanoma... Tiesiog nenorėjau keisti mago vien dėl estetinių priežasčių, man patinka kad RB3 gerai dera salone.

Galvoju nebent moduliatorių kada įsidėt nes paprasta, greita ir pigu, nors ir nelabai kokybiška...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz sitas http://www.ebay.com/itm/USB-Android-iPhone-iPod-Adapter-f-Dodge-Caravan-Durango-Ram-Jeep-Grand-Cherokee-/231502740280?hash=item35e6a37b38&rmvSB=true yra ne moduliatorius, jis jungiasi per CD changerio porta ir net valdomas per radija, knopkemis ant vairo. Aisku, nepigus daigtas, bet truputi rimciau kaip paprastas fm moduliatorius. Tik negaliu duoti 100% garantijos kiek jis suderinamas su jeep radijomis. Pries perkant reiketu su pardaveju gerai issiaiskinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepagerės garso kokybė vien įdėjus kitą (negamyklinį) grotuvą, tik atsiras krūva reikalų perdarant visą sistemą ;)

 

Kiek man aiškino audio instaliuotojai, tai sakė pagerėtų kažkiek, nes neva RB3 magas gana pastebimai kerta per garso kokybę. Sakė yra jų klientas JGC pasikeitęs vien magą, o originalių garsiakalbių nerekomendavo jam keist nes neva jie ir taip gana gerai groja, tik magas stabdo. Galėjo suorganizuot paklausymą kaip skamba, bet aš nusprendžiau RB3 nekeist tai tuo ir baigėsi... Tik va nepaklausiau kaip su stiprintuvu, ar jie paliko originalų, ar irgi keitė...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz sitas http://www.ebay.com/itm/USB-Android-iPhone-iPod-Adapter-f-Dodge-Caravan-Durango-Ram-Jeep-Grand-Cherokee-/231502740280?hash=item35e6a37b38&rmvSB=true yra ne moduliatorius, jis jungiasi per CD changerio porta ir net valdomas per radija, knopkemis ant vairo. Aisku, nepigus daigtas, bet truputi rimciau kaip paprastas fm moduliatorius. Tik negaliu duoti 100% garantijos kiek jis suderinamas su jeep radijomis. Pries perkant reiketu su pardaveju gerai issiaiskinti.

 

Šitais aparačiukais aš domėjausi, bet paaiškėdavo kad neveikia su RB3 (su RB4 veikia) - nežinau ar šitas veikia, reiktų teirautis konkrečiai, gal čia naujesnis. Tokio tai visai norėčiau, labai patogu būtų per radiją valdyt, bet 160 eur už jį mokėt kažkaip nekiltų ranka, geriau turbūt magą keisčiausi.

 

 

Beje, gal kas gali parekomenduot FM moduliatorių kuris būtų pusė bėdos (neužtų ir pan.), rodytų dainų pavadinimus ant radijo ekrano (RDS), ir kad būtų patogus naršyti dainas (atskirų atlikėjų aplankai ir pan.)?

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitais aparačiukais aš domėjausi, bet paaiškėdavo kad neveikia su RB3 (su RB4 veikia) - nežinau ar šitas veikia, reiktų teirautis konkrečiai, gal čia naujesnis. Tokio tai visai norėčiau, labai patogu būtų per radiją valdyt, bet 160 eur už jį mokėt kažkaip nekiltų ranka, geriau turbūt magą keisčiausi.

 

 

Beje, gal kas gali parekomenduot FM moduliatorių kuris būtų pusė bėdos (neužtų ir pan.), rodytų dainų pavadinimus ant radijo ekrano (RDS), ir kad būtų patogus naršyti dainas (atskirų atlikėjų aplankai ir pan.)?

tu kazka maisai, RB3 ir RB4 yra praktiskai tas pats, tik, kad RB4 yra emerikoniskiem dazniam ir nezymiai isoriskai skiriasi. Visur raso, kad skirasi RB1 ir RB3/4. Aisku, kaina tokia, kad as pvz, geriau pasidarau audio cd ir susimetu juos i changeri, nes atsizaidziau jau su tais audio modais, i veinos masinos aparatura buvau sukises kelis tukstancius. Pabandziau, gavosi, pazaidziau, issipardaviau, atgavau 1/10 pinigu ir daugiau nebenoriu, juo labiau jeep su gamykline infinity aparatura labai padoriai groja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu kazka maisai, RB3 ir RB4 yra praktiskai tas pats, tik, kad RB4 yra emerikoniskiem dazniam ir nezymiai isoriskai skiriasi. Visur raso, kad skirasi RB1 ir RB3/4. Aisku, kaina tokia, kad as pvz, geriau pasidarau audio cd ir susimetu juos i changeri, nes atsizaidziau jau su tais audio modais, i veinos masinos aparatura buvau sukises kelis tukstancius. Pabandziau, gavosi, pazaidziau, issipardaviau, atgavau 1/10 pinigu ir daugiau nebenoriu, juo labiau jeep su gamykline infinity aparatura labai padoriai groja.

 

Daug domėjausi tuo ir skaičiau atsiliepimus tų kas bandė jungtis (USA, UK, AU forumai). Ne vienas iš patirties patvirtino kad ant RB4 veikia, o ant RB3 ne. Kalbu tik apie keletą atvejų, ir galbūt tavo nurodytas prietaisas yra kitoks nei jie bandė (bet atrodo tai panašiai, ir jungiasi irgi per changer'į).

 

Aš irgi ankstesnėj mašinoj buvau ir garso izoliaciją pasidaręs, ir gerų firmų garsiakalbius, stiprintuvą, sub'ą nedidelį buvau susidėjęs - garsas tikrai buvo švarus ir geras, dabar WJ Infinity sistema nė iš tolo tam neprilygsta ...bet - kaip ir tu, aš į tą aparatūrą sukišau daug pinigų, o po to pardaviau su mašina, dar dabar šiek tiek gailiuosi kad bent Alpine stiprintuvą ir JL Audio subiuką reikėjo pasilikt. Na bet dabar nusileidau ant žemės ir pagalvojau kad patenkins mane ir gamyklinė Jeep sistema, kai už dyką tai gerai :)

Aš irgi prisirašau CD, susimetu į changer'į tai dar pusė bėdos jei atsirenki geriausias kelių atlikėjų/grupių dainas, kaip ir susidaro maždaug 20 tikrai gerų dainų diske. Bet vis tiek kažkaip mažoka man, greit pragroja tie diskai, galvoju FM moduliatorių bent pabandysiu nusipirkt - pakankamai pigu, kokybė nors ir radijo lygio, bet užtat kada reikia greit prikrovei į USB flash'kę dainų, sukišai ir groja. Tuo labiau dar gali kokį smartphon'ą per line in prie to moduliatoriaus pajungt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man asmeniškai užtenka originalio aparatūros ir kaip sako Domaso, estetika irgi svarbu, nenoriu nieko pjaustyt ar taikyt.. viskas ten ok, tik noriu prisijungti plančete ir klausytis bet kokius pasaulio muzikos online, be jokių kruvos CD :) labai paprasta, vienintelis klausimas kaip duoti signala i ta velnio magą pigiau nei 150 EUR :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuomet tiesiog pirk FM moduliatorių su Line-in, prie jo junk plančetę ir bus tau kaip asmeninė radijo stotis.

Nors Namaste ir sakė, kad foninis triukšmas yra, bet manau geresnį moduliatorių susieškojus, jis turėtų būt minimalus. Va galvoju gal ir radau šiek tiek vertą dėmesio, ne pats pigiausias, bet nelabai ir brangus:

https://www.autoaibe.lt/salono-iranga/laisvu-ranku-irangos-fm-moduliatoriai/peiying-fm-bangu-moduliatorius-su-lcd-ekranu-su-rds-usb-s-127651?ia=1&if=0

 

Pažiūrėjau apie jį video, tai žmogelis sako, kad turėjo anksčiau kažkokį kitą ir buvo foninis triukšmas, o su šituo triukšmo nėra kokybė gera (kiek ji tokia gali būti):

https://www.youtube.com/watch?v=VfV5loExLKU

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FM moduliatorius neduos tokios kokybės kaip radija. Nė iš tolo. Turėjau paveldėjęs tą šlamštą iš draugelio, kuri atsikratė jo atiduodamas jį man. Visiškas šū***s. Stebiuosi, kai kas nors sako, kad jam tinka toks daiktas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FM moduliatorius neduos tokios kokybės kaip radija. Nė iš tolo. Turėjau paveldėjęs tą šlamštą iš draugelio, kuri atsikratė jo atiduodamas jį man. Visiškas šū***s. Stebiuosi, kai kas nors sako, kad jam tinka toks daiktas...

 

Gal labai prastas pasitaikė.. Aš irgi prieš pirkdamas pabandymui pasiskolinsiu, žiūrėsiu ar ten pakenčiama ar ne..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagaliau paprastas sprendimas, be lindimo į vidų ir takelių pjaustymo, tik, kaip rašiau, reikalinga speciali jungtis, atjungianti ir prijungianti 2 signalinius laidus.

 

Dar sveika būtų 2 varžas prilituoti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimai, o varžos ką?

 

 

Varžos reikalingos tam, kad jungiant, nebūtų smūgio garsiakalbiams.

 

o dėl pajungimo, tai dar yra loginės schemos, kurios atsakingos iš kur bus paduodamas signalas, todėl gali būti, kad CD grotuvas tuščias ir audio iš jo blokuojamas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtinai raportuok ar kas nors išėjo :) Jei gausis, būtų neblogai kad nufotkintum kaip ten ką sujungėt, kokias varžas ar kitus elementus naudojot ir pan.

Beje, koks pas tave magas, RB3?

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, čia ir yra RB3. Sėkmės jungiant, tikėkimės pavyks kas nors :)
Beje, senam kasetiniam magui tai tikrai žinau kad išeina line-in įlituot. Gaila tik kad jis taip senoviškai atrodo, lyginant su RB3...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, zodziu stebuklas neivyko, taip ir turejo buti, nes pas mane nera ceindzerio ir magui niekas neatsako, todel ir padavus signala, magas net neijungia ceingerio. Kai pirkau granda jau buvo isoperuotas. Reikia bandyti su chengeriu, turetu gautis taip, kad cheingris atsako magui o transliacija garso tuo kanalu ateina is pvz. Plancetes. Tai va... kistukas ant laidu pas mane kabo, reikes ieskot chenverio ir bandyt jungt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai iš vis galvoju - kažin ar changer'is apskritai paduoda analoginį signalą į magą? Gal jis tiesiog nuskaito CD ir paduoda skaitmeninį signalą į magą, o jau tik tada pats magas dekoduoja ir išveda analoginį signalą į stiprintuvą/garsiakalbius.

Jei tikrai taip yra, tai nieko čia nepribursi, tokiu atveju reikėtų prie changerio jungties jungt kažkokį "koderį" (pvz. kaip "YATOUR"), kuris iš planšetės išėjusį analoginį signalą verstų į skaitmeninį ir paduotų į magą - o tokiam reikalui padaryt tai reikia labai jau didelių smegenų :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.