Pereiti prie turinio

Ar reikalingi priekinis ir galinis stabilizatorius?


velvilnius

Rekomenduojami pranešimai

Aurimai, mano Pajerui pats savo rankom nuemiai galini stabilizatoriu, vazineju jau gal metus laiko, nu tikrai dar jo nepasigedau, o ratu artikuliacija kokia pasidarius, uz galinio bamperio keliant, hi-lifto vos uztenka ratui pakeisti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikalyngi jie,nei gale nei prekij...As asfaltu be priekinio lakstau,skirtumo nesijaucia.Gal siek tiek staciam posukij leciau reikia..Gale manau irgi nuimsiu,tik kad jis aksciau uz tilta icon_exclaim.gif Gal pas tave lenktas jau?mesk lauk!Cia mano nuomone,uzdet visada galima atgal.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aurimai, mano Pajerui pats savo rankom nuemiai galini stabilizatoriu, vazineju jau gal metus laiko, nu tikrai dar jo nepasigedau, o ratu artikuliacija kokia pasidarius, uz galinio bamperio keliant, hi-lifto vos uztenka ratui pakeisti :)

 

Tai as prisimines, kaip tavo pajeriko stabilizatorius atrode pries ji nuimant ir susimasciau ar verta laukt, kol is maniskio pasidarys "kliuska" :lol:

O kazin ar tech. apziura nepasiges jo? Nes nuemes tikrai pries apziura tingesiu det atgal ji :oops:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
nereikalyngi jie,nei gale nei prekij...As asfaltu be priekinio lakstau,skirtumo nesijaucia.Gal siek tiek staciam posukij leciau reikia..Gale manau irgi nuimsiu,tik kad jis aksciau uz tilta icon_exclaim.gif Gal pas tave lenktas jau?mesk lauk!Cia mano nuomone,uzdet visada galima atgal.

As nuemes ji, bekelei vieni privalumai, ant gero kelio siek tiek stabilumo prarandama...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš savo jeep'e nuėmęs abu, ir priekini ir galini, važiuojant pvz karjere daug laisviau vaikšto tiltai, X-trail gaunasi, geresnis sukibimas o asfaltu tai dabar nėr ko ir laksto kai tokia kova keliuose, reik lėtai, grožėtis gamta, kai bus texnikinė tai labai paprasta juos prikabinti vienai dienai, arba prieš važiuojant į purvynus išimti o po to vėl užsidėti ir ramiai važinėti :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 4 metų...

su galiniu stabilizatoriu viskas aisku, pas visus nedalomi tiltai stovi, o kaip bus su priekine nepriklausoma vaziuokle, jei prikiniu stabilizatoriu nebus? nebus sarnyru ir sakiu lauzymu, kai istrizai griovio vaziuosiu ?

sakiu ir sarnyru lauzimu nebus,jeigu pakaba originali, nes tiek virsui tie apacioj sakiu stovi atmusimo gumos, jos ir riboja sakiu eiga o ne stabilizatorius

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.