Pereiti prie turinio

4x4 Pas beprocius 2015


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 212
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Noreciau paantrinti kolegai Gediminui... Aciu orgams uz puikia, salta, vietomis gilia Open trasa, After party, silta bei skanu maista... Aciu varzovams kurie neleido mums atsipalaiduoti o verte dirbti maksimaliai... Aciu zuikiui kuris atlaike itampa (tiesa beroc 5 rate pametem genera :) bet pavyko susitvarkyti), aciu Gedui uz puiku vairavima, Aciu komandai (Seneliui (mano tevukui), Leonardui, Gediminui, mano suniui Korai, musu artimiausiems zmonems) uz tai kad pavyko sudalyvauti renginyje !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saunuolei alytus ,gerai pasirodet. kaip sankaba atsigavo?

Ką tik nuo tralo nusikroviau ir pralėkiau, veikia viskas kuo puikiausiai :liux:  , mistika kažkokia su ta sankaba :scratch: .

P.S. aš dar norėčiau ir rėmėjams padėkoti (Svaikai) už dovanas :)

 

Kažkodėl nuotraukos neišeina įkelti ???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Ką tik nuo tralo nusikroviau ir pralėkiau, veikia viskas kuo puikiausiai :liux: , mistika kažkokia su ta sankaba :scratch: .

Na tai viskas gerai,kas gerai baigėsi,matyt ne diskatorius priėmė smūgį,o cilindriukas :/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oho kokia dovanele kabo   :D   :liux:

chebra galvojau visi kartu dalinsimes - bet kazkam kitaip pasirode :D

P.S. Vaziavom pro ja pirmi (startavom pirmi) ir neemem specialiai kad visi po stikliuka dalinsimes kas rata   :girtas:

ir liudna pasidare kai zvilgsnis uzkliuvo kai kitas ekipazas perdave i ziurovu tarpa kaip grobi...

 

P.S.2 Respect'as dar karta organizatoriams-atrodo smulkmena, tuo labiau mes ja nepasinaudojom-

o vat dusia pradziugino  :salut:

Redagavo Gediminas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Mentalistas

mano :) sakau kas cia taip ikyriai prilipes ant uodegos... nei lenkia nei atsilieka :)

Reiškia nuojauta neapgavo ir atmintis nestreikuoja. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek vietiniai ziurovai, tiek organizatoriai, nori pasidometi, kaip jauciasi open klases sturmanai, po tokiu ankstyvo pavasario maudyniu. Ar nesergat?

Manau daugelio sturmanu (ir vairuotoju) "bacilos" buvo issiilgusios buzos, salto vandens :) ... Asmeniskai man viskas buvo ok kol vaziavom... po varzybu gaves siltos sriubos atsigavau... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz renginuka, viskas is organizacines puses lux! Tik truko purvo 4x4turistams - tie, kur su mudams su gervems, bet ne skenduoliams. Visos 'purvinos ' vietos labai tiksliai parodyto 'Maanto' video.

Na ir popietine dalis labai migdanti buvo - ilgos eiles :)

 

 

Saunuoliai kad organizuojate!

Laukiam rezultatu :)

Redagavo Pelkinis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.