Pereiti prie turinio

4x4 Pas beprocius 2015


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 212
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sudalyvautu,nors ir kaip maisosi po ratais tie suzukiai tiek raudonas,tiek geltonas,pavargsti apvazynet :P Stabdo tiktai neaiskus vandens kiekis ziede,ar iki pomidoru,ar virs?Butu malonu jei orgai apsviestu tikraja padeti ziede del gylio.

 

p.s.noretusi kad gyli apibudintumete pagal normalius sturmanus o ne ...........  :D .

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del openu gylio tai tikrai bus,kas nores gales ir plaukt, bet kas bijos  plaukt gales pervaziuoti iki pomidoru :D siaip turetu but darbo tiek sturmanui tiek vairuotojui tuo labiau kad bus naktis tamsu salta slapia. bet cia juk vaziuoja stipriausi ir drasiausi ane? ;) veliau ikelsim trasos foto 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau visu uz save ir uz geda - mes nesam normalus zmones, tikriausiai kaimieciai (abu is sostines gan normaliu rajonu ne ten kur lusnynuose gyvena milionieriai o tik is zveryno abu baige aukstuosius as net du tuoj ir daktaro laipsni gausiu) todel dalyvausim pas Beprocius, bandysim kovoti del ju taures... ar yra dar nenormaliu... ????

 

P.S. Smeskas (ne smmeska) - a ka tu cia normalus dara isu kaimieciais ??? kurie neturi jokios kultūros ir draugiško bendravimo... yra golfo laukai salia vilniaus ar nemazai teniso kortu... cia tik siaip nepyzzdavojant o tik kaip klausimas skamba... su savo tokiom manierom tu cia kultura miestiecio rodai... man geda del to kad tokie kalba miesto vardu... nusileisk ant zemes truputi...

Redagavo owca
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas gerai ir sakė kad kaimiečiai, jokios kultūros ir draugiško bendravimo, būtent taip pasirodėt Širvintose, dabar bandot vogti įdėjas? Akivaizdu kad pas tokius ir nevažiuoja normalūs žmonės

Nesuprantu taves zmogau. Nepatinka zmones. Ignoruok,kaip visi protingi zmones daro, o ne lok progai pasitaikius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas gerai ir sakė kad kaimiečiai, jokios kultūros ir draugiško bendravimo, būtent taip pasirodėt Širvintose, dabar bandot vogti įdėjas? Akivaizdu kad pas tokius ir nevažiuoja normalūs žmonės

o kas blogai buvo Širvintose? jei nepaslaptis

Redagavo beprociai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano noras buvo atvažiuot pažiūrėti, užklausiau, užsipuolėt, žinoma ignoruosiu, kiti pamatė kokie esat

Nu Tamsta ir fruktas.... kruvoje temu visus kvailini, issidirbineji, maisai su dirvozemiu o lygiagreciai kuri tema ir

prasai patarimo apie dzipo pasirinkima. Daryk isvadas kol nevelu  :angry:

Redagavo Gediminas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is septyniu val. jums teks vaziuoti tik keturios. bus dvi pertraukos siltai arbatai,remontui, poilsiui ir ryte nusiprausimui

Jau geriau diena 6 val,nei nakti 4val,butu ir ziurovams ka pasiziureti ir gal tiems patiems dalyviams sancu daugiau butu nenuskesti :unsure: Cia aisku tik mano pamastymai,bet darot ir organizuojate jus,kaip nuspresyt taip ir vaziuosim

 

P.S.Prie viso to dar owca pazadejo kazkoki prozektoriu paskolinti,tai nuo dar blogiau bus,garantuotai uzgesins pats po keliu min.vaziavimo :(

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano noras buvo atvažiuot pažiūrėti, užklausiau, užsipuolėt, žinoma ignoruosiu, kiti pamatė kokie esat

Pirma pažiūrėk kaip klausi ir ko klausi. Jei esi naujokas - tai nepulk labiau patyrusiems akių draskyt. Aplamai siūlau naikinti tuos visus įrašus, įskaitant ir mano, kurie nesusiję su renginiu, o tik emocijų pliūpsniai. Užėjęs į temą noriu matyti reikšmingą informaciją, dalyvių pageidavimus, organizatorių naujienas, o ne vieno nususitupėjusio žiūronų laikytojo blevyzgas.  ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del openu gylio tai tikrai bus,kas nores gales ir plaukt, bet kas bijos  plaukt gales pervaziuoti iki pomidoru :D siaip turetu but darbo tiek sturmanui tiek vairuotojui tuo labiau kad bus naktis tamsu salta slapia. bet cia juk vaziuoja stipriausi ir drasiausi ane? ;) veliau ikelsim trasos foto 

Tada gal reiktų daryti Turistai, Open, Extreem? Vos ne specialiai tam pirkau kitą Patrulį, kad būtų TA ir galima būtų važiuot kur noriu. Dabar mane pastatys su išpjaustytais "zuikiais", kurie paviršium skris, o aš nersiu iki šaratų. Trasos trumpos, gervė sunkiai dirba, akumas nepasikrauna, (teko antrą pirkt). Kažką reiktų pamastyt tuo klausimu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu darom dienini (rytini) opena privalumai butu tokie kad jai bus norinciu is po naktinio pasivazinejimo turistai gales (aisku jai bus noro) pasiziureti kaip mes (openas) murgdomes... o kiek zinau pas kai kuriuos dalyvius ir su sveikata nekazka...

 

del extreemo - egi musu zuikio ratukai mazesni nei taviskiai ;) mes gi tik su 34"vaziuojam, gerve elektrine, pas mus net blokiruociu nera musu salygos panasios apart svorio... ta pati beda man buvo kai vaziuodavau ilguoju Gr turizme ir budavo abyda... lygiai del tos pacios priezasties nevaziavau pas "cempiona" renginiuose nes 33"mane nukisdavo i klase kur yra be sansu konkuruoti net su paciais silpniausiai ruostais zuikiais... velgi faktas reikia kalbeti del visko su orgais...

bet ir pats turetum suprasti dabar musu yra 6-7 ekipazai... realiai padauzys per puse... kas su kuo kovos? lygiai taip pat kaip svencionyse opene vaziavo 2 gr su traktoriais 36" (fblais) kurie niekaip prie openo neprisiraso... bet... yra kaip yra...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma pažiūrėk kaip klausi ir ko klausi. Jei esi naujokas - tai nepulk labiau patyrusiems akių draskyt. Aplamai siūlau naikinti tuos visus įrašus, įskaitant ir mano, kurie nesusiję su renginiu, o tik emocijų pliūpsniai. Užėjęs į temą noriu matyti reikšmingą informaciją, dalyvių pageidavimus, organizatorių naujienas, o ne vieno nususitupėjusio žiūronų laikytojo blevyzgas.  ;)

Ar taves aš ko nors klausiau???

Turiu mintį, gal reik jum nupirkt protingą nors TAURĘ , vertą jusų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.