Pereiti prie turinio

4x4 Pas beprocius 2015


Rekomenduojami pranešimai

Klausimai tam kad nieko nėra išsamaus, rengia neaišku kas, kur. Parama dviguba nei klubų renginiuose, gal čia jum kas nors aišku? Man tai ne, pasivažinėjimai nemokami kiek matau iš skaitymo

Nuo kalno su žiūronais žiūrint tokie klausimai nelabai aktualūs manyčiau. Koks skirtumas kas rengia šį renginį? O apie mokestį, tai siūlyčiau pasižiūrėti kokie startiniai kituose renginiuose. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 212
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Jei teisingai pastebejau pati domina ar bus galima paziureti veiksma,nesuprantu kodel ziurovas sprendzia apie paramos didi?Ir kyla iskart klausimas,keliuose renginiuose esi dalivaves,jei cia jau paciam parama,,dviguba,, ;)

 

Čia domina ateičiai, dabar tai ką galėsiu pamatyti, kodėl komentuojama yra ne organizatorių į mano klausimus?

 

Atsiprasau :D

Jau bandė kitų renginių organizatorius atsakyti į repliką dėl mokesčio dydžio... Bet netiko toks atsakymas matosi. :)

Redagavo Pauliuskdb
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Organizatoriau klausiau as taves openas naktinej ar ne??

Sorry.

Teoriskai jei openai vaziuos, kaip ir turistai pagal legenda. Tada tapati legenda bus naktine, o open ziedas pailsejus ryte. Reiketu jum openam cia pabendraut. Gal nevisi tech. turi, gal norit naktini zieda, gal nenorit legendos o tik pomidorus patiurkslent :-D. Laukiam pasiulimu is visu open. Jusu nuomone svarbi.;-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomus... :D

tiesiog nesu kolūkietis kai čia dauguma, mandagiai klausiu, noriu sužinot kas kur kada, o aršiausieji manau turėkit pampersus kai susitiksim. Aplamai tema jau nebeaktuali, nesiruošiu kažkur važiuoti kur yra uždara auditorija nusiteikusių nedraugiškai praleisti laiką, aš susidariau jau nuomone

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog nesu kolūkietis kai čia dauguma, mandagiai klausiu, noriu sužinot kas kur kada, o aršiausieji manau turėkit pampersus kai susitiksim. Aplamai tema jau nebeaktuali, nesiruošiu kažkur važiuoti kur yra uždara auditorija nusiteikusių nedraugiškai praleisti laiką, aš susidariau jau nuomone

Teisinga sprendima priemiai, su tokiu požiuriu (nepagarba aplinkiniams) o dar ir kilmingo kraujo - nu niekaip nepavyks purvu džiaugtis..

Bandyk, gal koks Golfo žaidimas kaip hobis tau tiktu, dar ir visureigio nereiks pirkt..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

                                                                                                  TURISTAI

 

 

 

2. Arunas-Gedeminas NP Vilnius

 

 

Cia yra ivykus baisi klaida. Baisumas ne tame kad mano vardas Gediminas, bet kad as 

irasytas i turistus. Gerbiami organizatoriai, prasau sita ekipaza is turistu perkelt i Open

ir pakeisti NP i Suzuki :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat Pakusa stebi tavo sapaliones... gal anas rokiuka savo spes paruosti.... stabdziai gi jau pas ji yra... gerve siokia tokia irgi...  man regis mes Prisisnekesim... :D

 

P.S. cia tau vakarykstis purvas taip i smegenis kirto ? :D

Redagavo owca
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat Pakusa stebi tavo sapaliones... gal anas rokiuka savo spes paruosti.... stabdziai gi jau pas ji yra... gerve siokia tokia irgi...  man regis mes Prisisnekesim... :D

 

P.S. cia tau vakarykstis purvas taip i smegenis kirto ? :D

Neprisisnekesim...nes jau senai prisneketa kelioms kartoms i prieki  :D 

Faktas kad baloj reiks ziuret ne uz ko gervintis o dairytis i salis is kurios puses

pareis streles  :unsure:

 

p.s. tai kaip siandien darysim vagas pas Tau bulvems sodint, sekla jau baigia sudygt  :study:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.