Pereiti prie turinio

Euras - kaip viskas brangsta - Foto


Gezatron

Rekomenduojami pranešimai

..... Tik i rytus vaziuokite gerokai uz uralo, ten juk mazai kas pasikeite nuo senuju laiku.....

cia tu gerai paliginai... va, kaip tik islidejau zmones is Magadano... kaip tik "is uz Uralo".... pries naujus, kaip tik gruodzio 31 diena, telefonu pakalbejom - pas juos jau nauji buvo - sveikinau... tai va, draugelis sako:

- Мля, химик, братишка, а не выпить ли нам водки с тобой вместе?

- А че, зверь магаданский,запросто, но так чтоб огурец во рту плавал и без вирта, в реале! Слабо?

- Забито! Киздуй за водкой, завтра утром вылетаю.

-  Уже пошел!

ir zinai, sausio 2 d 6 ryto as ji, jo zmona ir du vaikus  pasiemiau is Chrabrovo aerouosto (kaliningradas)...

atskrido pagert vodkes... su visa seima... para pagerem ir sausio 5 isskrido atgal.... nes buvo prizadejes provoslaviskas kaledas pas uosve namie Magadane sutikti...

nuotrauka dariau kai tik atskrido... po Magadano veliava gerem... 

beje, pamink sita nuoroda... idomumo delei... 

nei jis, nei jo zmona (ir tuo labiau ne jo mazi vaikai) ner verslininkai ir net ne imones vadovi... paprastas Magadano dziporius... nusprendes isgert snapso su draugu Kaliningrade.... blia, krize uzspaude... Magadane brangu matyt... 

su visom nuolaidom, pats pigiausias variantas man gavos 297 196... visai kaip sovietiniais laikais...

itariu, kad tai daugiau, nei vieno menesio labai geras atlyginimas lietuvoje labai gerai dirbancio... 

 

IMG_9713-vi.jpg

 

beje, cia visi zvengia mazdaug taip: 

В кризис 1998 года народ скупал крупы, сахар, соль, спички, в кризис 2014 года скупили дома, квартиры,машины... не дай Боже еще один кризис в России и не останется ни одного острова в мировом океане...."

dauguma imoniu, daug maz normaliai stovinciu ant koju, ramiai atsipute ir jokios itampos dabar nejaucia - garantas "mokesciu amnistija" trim metam... be to, visus ka zinau, o zinau ne mazai, dar spalio menesi pervare pinigus i zaliavas ir ismete i rinka realizacijai... nepatogumu daug, diskomfortas yra, nesiginciju.... jo, saskaitos tuscios, bet pinigai issaugoti - visi suvaryti i Kinija, Venesuela, Turkija, Lenkija, arba i dukterines situ saliu-tiekeju imones ir poch visi dolerio-euro sokinejimai, dirbt imones gales (bent jau gamybines)... bent jau musu imone, siai dienai del valiutos skirtumo (pinigus pervedem rubliais spalio pradzioje uz zaliavas), dabar vien kurso atzvilgiu +34% jei nieko negaminsim, o uz rublius pardusim zaliavas... manau ne mirsim...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 157
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Anoks čia reikšmingumas - kažkas sugalvotų pliusiuką prieš rinkimus užsidėti ar pakerštauti už aštresnį prezidentės pasisakymą ir būtų zdrastvuj :)

Na nereikšmingi mes, bet kodėl pvz Družba naftotiekis sugedo nepataisomai? Kodėl už dujas mokėjome brangiausiai Europoje? Kodėl mūsų maisto produktai labiau užteršti, netiko importui į Rusiją? Kodėl Gazmanovo koncertai būdavo būtent Vasario 16? Gal čia tik atsitiktinumai ir rinkos ekonomika? :D

Tebūnie taip. Bet mes patys juk sau reikšmingi, tai ir džiaukimės eurais, nes tai kur kas geriau nei rubliai (išskyrus atvejus, kai ant didelio reikalo eini ir kito popieriaus nėr).

Va del paskutinoi pasisakymo  ir visi ivardinti pirmam abzace pasekmes. Nes cia ir yra pasekmes, o ne prezastys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tu gerai paliginai... va, kaip tik islidejau zmones is Magadano... kaip tik "is uz Uralo".... pries naujus, kaip tik gruodzio 31 diena, telefonu pakalbejom - pas juos jau nauji buvo - sveikinau... tai va, draugelis sako:

- Мля, химик, братишка, а не выпить ли нам водки с тобой вместе?

- А че, зверь магаданский,запросто, но так чтоб огурец во рту плавал и без вирта, в реале! Слабо?

- Забито! Киздуй за водкой, завтра утром вылетаю.

-  Уже пошел!

ir zinai, sausio 2 d 6 ryto as ji, jo zmona ir du vaikus  pasiemiau is Chrabrovo aerouosto (kaliningradas)...

atskrido pagert vodkes... su visa seima... para pagerem ir sausio 5 isskrido atgal.... nes buvo prizadejes provoslaviskas kaledas pas uosve namie Magadane sutikti...

nuotrauka dariau kai tik atskrido... po Magadano veliava gerem... 

beje, pamink sita nuoroda... idomumo delei... 

nei jis, nei jo zmona (ir tuo labiau ne jo mazi vaikai) ner verslininkai ir net ne imones vadovi... paprastas Magadano dziporius... nusprendes isgert snapso su draugu Kaliningrade.... blia, krize uzspaude... Magadane brangu matyt... 

su visom nuolaidom, pats pigiausias variantas man gavos 297 196... visai kaip sovietiniais laikais...

itariu, kad tai daugiau, nei vieno menesio labai geras atlyginimas lietuvoje labai gerai dirbancio... 

 

IMG_9713-vi.jpg

 

beje, cia visi zvengia mazdaug taip: 

В кризис 1998 года народ скупал крупы, сахар, соль, спички, в кризис 2014 года скупили дома, квартиры,машины... не дай Боже еще один кризис в России и не останется ни одного острова в мировом океане...."

dauguma imoniu, daug maz normaliai stovinciu ant koju, ramiai atsipute ir jokios itampos dabar nejaucia - garantas "mokesciu amnistija" trim metam... be to, visus ka zinau, o zinau ne mazai, dar spalio menesi pervare pinigus i zaliavas ir ismete i rinka realizacijai... nepatogumu daug, diskomfortas yra, nesiginciju.... jo, saskaitos tuscios, bet pinigai issaugoti - visi suvaryti i Kinija, Venesuela, Turkija, Lenkija, arba i dukterines situ saliu-tiekeju imones ir poch visi dolerio-euro sokinejimai, dirbt imones gales (bent jau gamybines)... bent jau musu imone, siai dienai del valiutos skirtumo (pinigus pervedem rubliais spalio pradzioje uz zaliavas), dabar vien kurso atzvilgiu +34% jei nieko negaminsim, o uz rublius pardusim zaliavas... manau ne mirsim...

oi, nu nejuokink zmoniu tu su savo tokiais propagandinais postais. Nu jau taip perlenkta, kad net neskanu skaityti. Nu klestek jus su tuo savo mediniu rubliu, tik neknisk mum cia proto, nes sitais tavo kliedesiais protingi zmones netiki.Gali destyti cia ka nori, bet normaliai dirbantis zmogus tiek laiko neturetu istidom dienom sedeti prie kompo ir platinti Lietuvos internetineje erdveje "objektyvia" informacija is rusisku saltiniu. Ir jei mes tokie jau nereiksmingi, mazi ir niekam neidomus tai ko tu cia ardaisi? Gyvenk ir klestek toj savo Rusijoj laimingas ar mes tau kaip nors trukdom?

 

p.s. Kokiam cia rusy be duru balavoji? Ar cia toks tipo prabangus  "new age" stilius su plastmasiniais baldais, aptrupejusiom sienom ir bambaliais ant stalo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a ne per daug pykcio tarp bendraminciu? kiekvienas pasirenka, kur gyvent ir ka dirbt, ir siaip senai jau reikejo priimt panasu sprendima

 

Форум ....... является рыболовным форумом,
любые политические дискуссии на форуме запрещены.!!!!!
Хотите обсуждать политику, делайте это на политических форумах, не здесь!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a ne per daug pykcio tarp bendraminciu? kiekvienas pasirenka, kur gyvent ir ka dirbt, ir siaip senai jau reikejo priimt panasu sprendima

 

Форум ....... является рыболовным форумом,

любые политические дискуссии на форуме запрещены.!!!!!

Хотите обсуждать политику, делайте это на политических форумах, не здесь!

скучно, господа! (ц)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cimik , nesakau kad zmones ru blogai gyvena, ir Jums I Sveikata... :) Bet lietuviai nevaziuoja kazkodel gyventi i Ru , tai norejau pasakyti (isskirus Maskva ir Piteri ir tai nedaug) . Pries pora metu seimos reikalais teta islekus buvo iki sibiro Zimos obl. Miestelio , kurio pavadinimo nepamenu greitai, ispudziai , Kaip isvaziavom pries 40 m tai nuo to laiko niekas nepasikeite. O zmoniu nuteikimas, jeigu tikras mano pusbrolis, budamas pusiau lietuvis, ir gaunantis is Lt visokia pagalba pareiskia" Vy litovcy vse fasisty..." Nors tik stengiesi padeti saviems. Ar cia toks ivertinimas? Bet ka pries tai norejau pasakyti, nors esu kantrus ir ramus zmogus, Jau uzp..o negyvai tos kalbos keliancios itampa ir nesantaika.

Klevai , As kalbejau apie Es salis ir artimus vakarus, o kur reikia vizos manau problemos nedideles jas susitvarkyti, (daznai tai tik, formalumas, manau) Na nezinau tik del USA vizos, kokios ten proceduros. Bet brolis kazkada parase del zalios kortos ir po kiek laiko gavo...

Na visems geros nakties ir geros nuotaikos, taika. Cia issakiau tik savo nuomone...

Lietuviais esame mes gime, lietuviais turime ir but ... (Maironis). O i valdzias maziau ziurekit, loja vieni ant kitu per telika, o uz ektono ne eteryje arbata su pagerinimais kartu geria...

Redagavo stotelius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cimik , nesakau kad zmones ru blogai gyvena, ir Jums I Sveikata... :)

ne, rusijoje gyvena sunkiai... as ne apie tai, tiesiog dabar normalus (su galva draugaujantys) pradejo stipriai ekonominti... as rasiau, kad pasaku del sankciju ner - kertinis zodis "saskaitos tuscios"... jei anksciau, is 10ties mano pazystamu zmoniu 8-ni naujus sutikdavo kabakuose, tai siemet is 10 zmoniu 8 sutiko namie... jei anksciau  i metus po du-tris kartus skraide ilsetis i Turkija, Egipta,Ispaniaj, tai siemet manau kad isvis neskraidys... paska buvo pinigai lisni supirko butus, sklypus, namus... ir malonumai liko atidetiiki geresniu laiku...

kas man tikrai dabar tapo idomu, tai tai, kad skirtumas tarp kriziu 1998, 2008 metu ir dabartines kaip diena ir naktis - liaudis realiai neverkia, neinkscia, nekeikia valdzios (bent kol kas), o su kazkokia viltim, tipo "pochui,perezivem - to cto nas ne ubivaet, delaet nas silneje!"... 

o apie Magadana as del to, kad jei imt vidutini statistini lygi, ten pajamos pas paprastus zmones (dirbancius, o ne geriancius ir verkiancius kaip viskas kujova) yra tikrai daug didesnes nei europineje dalyje... Kaliningrade ne daug atsiras  tokiu, kurie sau gali leist "попонтоваться" nuskrist i Magadana snapso pagerti su draugais is anksto keliones neplanavus...

o poziuris i lietuvius, del Dalios pareiskimu cia keiciasir ne i gera puse... o tai negali manes negazdint, pas mane cia seima,  tris vaikai auga, cia mano darbas, mano namai... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalia pasakė ne tiesą? Ar turėjo meluoti, kad požiūris į lietuvius Rusijoje gerėtų? O ką rusai padarė, kad lietuvių požiūris apie juos gerėtų, ypač Putinas?

 

Žiūrint iš verslininkų pozicijos - geriau reikėjo patylėti (lygiai kaip su Dalai Lama nereikėjo rengti oficialaus susitikimo). Tačiau iš principo, Dalios pasisakymai atspindėjo daugumos lietuvių nuomonę (juk ne veltui ją išsirinkome).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalia pasakė ne tiesą? ....

 

Žiūrint iš verslininkų pozicijos - geriau reikėjo patylėti .....

1. ne matau as aukstojo pilotazo pas Dalia, nei kaip pas politike, nei kaip pas diplomate... nei, tuo labiau, kaip pas ekonomiste... kaip buvo komjaunuoliska pliuraliste, taip ir liko... pasakyk man nors viena reiksminga pokyti Lietuvos ekonomikoje ir gyventoju (ir verslininku) gyvenime, pvz. pajamu mokesciu optimizavima ir sumazinima, atliginimu padidejima (ne valstybes tarnautoju!), pramones bei gamybos augima, zemes ukio klestejime, pensiju ir socialiniu ismoku padididinima jos valdymo periode? Na nors viena, reiksminga, kuris tikrai pakeite i geraja puse lietuviu gyvenima. Dekingas busiu uz konkrecias nuorodas i konkrecius statistinius skaicius ir istatymus.

 

2. o ponas turi didele patirti versle ir tuo labiau versle su rusija? ko tai nelabai tikikisi... pedkelnes 90-aisiais i Rusijos turgu tasese vezioti ir senas masinas varineti tai dar ne verslas...  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš diplomatinės ir ekonominės pusės - ji, galimai, neteisi. Bet kaip žmogus - pasakė ką galvoja ir tą patį galvoja dauguma lietuvių.

 

Kas liečia Dalios indėlio į Lietuvos gerovę - žmogus, matau, esi išprusęs, tad vertėtų pasiskaityti Lietuvos Konstituciją, ten aiškiai apibrėžtos Prezidento institucijos atsakomybės ribos. Deja, užsienio politikos rezultatai nedžiugina. Tačiau už tai esame atsakingi kiekvienas iš mūsų, turinčių balso teisę - juk mes ją išsirinkome, niekas neprimetė.

 

Patirties versle su Rusija neturiu, 1990m man buvo 9 metukai, tad pėdkelnėmis tikrai neprekiavau, nors tuo metu dalyvavau šiokiame tokiame versliuke, reguliariai važinėdavau į Piterį kaip priedanga :D Tačiau pakanka supratimo, kad Dalios pareiškimai nepadėjo verslininkams, dirbantiems su Rusija, todėl pasikartosiu, žiūrint iš verslininkų pozicijos - geriau reikėjo patylėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. ne matau as aukstojo pilotazo pas Dalia, nei kaip pas politike, nei kaip pas diplomate... nei, tuo labiau, kaip pas ekonomiste... kaip buvo komjaunuoliska pliuraliste, taip ir liko... pasakyk man nors viena reiksminga pokyti Lietuvos ekonomikoje ir gyventoju (ir verslininku) gyvenime, pvz. pajamu mokesciu optimizavima ir sumazinima, atliginimu padidejima (ne valstybes tarnautoju!), pramones bei gamybos augima, zemes ukio klestejime, pensiju ir socialiniu ismoku padididinima jos valdymo periode? Na nors viena, reiksminga, kuris tikrai pakeite i geraja puse lietuviu gyvenima. Dekingas busiu uz konkrecias nuorodas i konkrecius statistinius skaicius ir istatymus.

 

2. o ponas turi didele patirti versle ir tuo labiau versle su rusija? ko tai nelabai tikikisi... pedkelnes 90-aisiais i Rusijos turgu tasese vezioti ir senas masinas varineti tai dar ne verslas...  

O pas Putina matai aukstaji pilotaza? ar jis nebuvo komjaunuolis?

 

Putino reiksminga pokyti galiu ivardinti - pradangino rubli. Pas mus kolkas stabilu.

 

Man toks jausma Rusijoje zmones kaltina musu Dalia del rublio nuvertejimo. Jeigu taip - labai smagu - vienas zmogus parklubde didziaja Imperija :D

--------------

Del 1. Mano atlyginimas ishaugo dvigubai per tuos metus kada Dalia valdo - galiu pateikti israsha sakaitos (as dirbu privaciame sektoriuje); Minimalus atlyginimas pakylo. Prokuratura pradejo bent kazkiek valytis. IT sektorius afigennaj ishaugo - atlyginimu, sumokamu mokesciu ir idarbintu zmoniu prasme. Zemes ukio galiu net nemineti - viskas ten puikui ishskirus paaugusiu slenkscius is nekaikuriu kaimynu. Beje lyginant su Rusijos valdymu - MANO PINIGINEJE ESANCIU PINIGU VERTE NESUMAZEJO.

 

Gero savaitgalio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta diena, kai ji nusprende tapt savo Tautos ir savo Valstybes prezidente ji turi palikt visas mintis apie "as irgi zmogus", "as moteris" (?), ir isvis uzmirst zodi AS ESU... ji turi tapt savo Tautos interesu gineja... mama-tevu-bobute-dieduku... 

atsakomybe ne deleguojasi ir jokiu "gal neteisi" ir "kaip zmogus"... ir sikti noriu ir tevynes gaila cia nesigaus... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. ne matau as aukstojo pilotazo pas Dalia, nei kaip pas politike, nei kaip pas diplomate... nei, tuo labiau, kaip pas ekonomiste... kaip buvo komjaunuoliska pliuraliste, taip ir liko... pasakyk man nors viena reiksminga pokyti Lietuvos ekonomikoje ir gyventoju (ir verslininku) gyvenime, pvz. pajamu mokesciu optimizavima ir sumazinima, atliginimu padidejima (ne valstybes tarnautoju!), pramones bei gamybos augima, zemes ukio klestejime, pensiju ir socialiniu ismoku padididinima jos valdymo periode? Na nors viena, reiksminga, kuris tikrai pakeite i geraja puse lietuviu gyvenima. Dekingas busiu uz konkrecias nuorodas i konkrecius statistinius skaicius ir istatymus.

 

 

 

 Nesiparink, Vytai- va, pavyzdžiui, Vilniuj atidarytas naujas vaikų darželis :cheer:  jau net antras per nepriklausomybės laikotarpį-tskant, beveik 25 metus...

 Dešimt naujų darželių per artimiausią šimtmetį-pasirodo, tai netgi labai įgyvendinamas dalykas :D My vas dogonim i peregonim B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku, iš diplomatinės pusės kiek per tiesmūkai pasisakė. Bet Putinas išvis vėjus šneka, Dalia savo tautai tiek žalos niekaip neįstengs pridaryti. Gal apie jį tada geriau pašnekėkim, va ten tai tikrai tik "AŠ" belikę, patrankų mėsos neskaičiuoja...

ta diena, kai ji nusprende tapt savo Tautos ir savo Valstybes prezidente ji turi palikt visas mintis apie "as irgi zmogus", "as moteris" (?), ir isvis uzmirst zodi AS ESU... ji turi tapt savo Tautos interesu gineja... mama-tevu-bobute-dieduku... 

atsakomybe ne deleguojasi ir jokiu "gal neteisi" ir "kaip zmogus"... ir sikti noriu ir tevynes gaila cia nesigaus... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš diplomatinės ir ekonominės pusės - ji, galimai, neteisi. Bet kaip žmogus - pasakė ką galvoja ir tą patį galvoja dauguma lietuvių.

 

Kas liečia Dalios indėlio į Lietuvos gerovę - žmogus, matau, esi išprusęs, tad vertėtų pasiskaityti Lietuvos Konstituciją, ten aiškiai apibrėžtos Prezidento institucijos atsakomybės ribos. Deja, užsienio politikos rezultatai nedžiugina. Tačiau už tai esame atsakingi kiekvienas iš mūsų, turinčių balso teisę - juk mes ją išsirinkome, niekas neprimetė.

 

Patirties versle su Rusija neturiu, 1990m man buvo 9 metukai, tad pėdkelnėmis tikrai neprekiavau, nors tuo metu dalyvavau šiokiame tokiame versliuke, reguliariai važinėdavau į Piterį kaip priedanga :D Tačiau pakanka supratimo, kad Dalios pareiškimai nepadėjo verslininkams, dirbantiems su Rusija, todėl pasikartosiu, žiūrint iš verslininkų pozicijos - geriau reikėjo patylėti.

beje, atsiprasau - as del patirties versle pagalvojau man taikai...  :salut:

 

Dieve gink, jau ka-ka, bet Dalia rublio nuvertejime tikrai nieks cia nekaltina... per didele jei garbe butu.... 

uz pasisakymus pries rusija jos nemegsta... trumpai ja vertina taip - "Тявкает шавка подзаборная, а укусить не может - зубки то не выросли!"

nors ne megstu as Dalytes, bet patikek ne malonu kai apie tavo Tevynes prezidenta taip sneka... koks jis bebutu... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikek ne malonu kai apie tavo Tevynes prezidenta taip sneka... koks jis bebutu... 

O tai ruseliams malonu, ką visas pasaulis apie jų prezidentą šneka? :D Jiems nusispjaut? O kodėl mums nenusispjaut, ką rusai mano apie Dalią? Man asmeniškai nusispjaut, net jeigu dėl to prarasiu dalį pajamų netolimoje ateityje, išgyvensiu ir pakankamai oriai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chimik, interesai ne vien tik verslu ir pinigais matuojami (tai yra tik viena iš sudedamųjų dalių). Visoms sritims geras nebūsi. O jei stengsiesi būti geras - būsi netinkamas, per minkštas vadovas. Čia reikia turėti platesnį požiūrį apie valstybingumą ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku, iš diplomatinės pusės kiek per tiesmūkai pasisakė. Bet Putinas išvis vėjus šneka, Dalia savo tautai tiek žalos niekaip neįstengs pridaryti. Gal apie jį tada geriau pašnekėkim, va ten tai tikrai tik "AŠ" belikę, patrankų mėsos neskaičiuoja...

 

 

O tai ruseliams malonu, ką visas pasaulis apie jų prezidentą šneka? :D Jiems nusispjaut? O kodėl mums nenusispjaut, ką rusai mano apie Dalią? Man asmeniškai nusispjaut, net jeigu dėl to prarasiu dalį pajamų netolimoje ateityje, išgyvensiu ir pakankamai oriai.

 

 

gal ir vejus... bet as is savo varpines sneku - ne mano prezidentas yra Putinas, jo snekos man gyvent nemaiso.... te rusai patys su juo aiskinas...

ir beje yra nedidelis skirtumas, tarp realaus "kizdelinimo"ir realios galios....

Putinas turi galimybes (ir daro tai) padet savo rusamas, ka negaliu pasakyt apie Dalia...

jei uz ilga liezuvi prasides rusijoje pagromai,prades skerst lietuvius, degint ju masinas, namus, tai viskas ka Dalia padarys, tai klyks-verks is aukstu tribunu kokie rusai kujovi... ji neives i Kaliningrada kariuomenes, neatsius lektuvu evakuacijai lietuviu seimu is Rusijos... o Rusai tai daro... nezinau, ar rase europos spauda, bet Rusai isveze visas seimas is Livijos, Irano, Egipto ir kitu arabu saliu kur kilo riauses... net pavienes seimas is tolimu rajonu rusu МЧС (Министерство Черезвычайных Ситуаций) lektuvai isskraidino i rusija...

tad ner pasitikejimo, kad uz ilgo politiko liezuvio stovi kazkokios garantijos ir jega, kad tavo Prezidentas ne tik drumzcia vandeni, bet ir realiai tau pades sunkia valanda... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puikiai žinome, kad Putinas labai noriai "PULTŲ ginti" rusakalbes mažumas, kad ir Lietuvoje. Todėl prezidentė ir pasakė garsiai, galbūt suspės išgirsti tie, kas galėtų Ukrainą ar mus užsistoti... Juk mums labiausiai rūpi, nes esame kraštiniai.... Pagal tave Merkel turėtų pirma rėkauti, nes ji galinga? Juk jos valstybės sienų sistemingai nepažeidinėja Rusijos naikintuvai?..

Juokinga buvo, kai Ukrainos kariniai daliniai Kryme apsuptyje "tylėjo". Na ten aukščiausių karininkų veiksmai iš anksto jau buvo paruošti ir sustyguoti, bet tai tik pavyzdys, kaip Rusijos agresijai palankus "tylėjimas"...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.