Pereiti prie turinio

Kova su pilkaisiais priešais


fronterapsakas

Rekomenduojami pranešimai

Kažkur buvo tema apie kova su pelėm, bet matyt jau ištrinta...situacija tokia, kad su šitais veliniais (pelėm) kovojau spastais ir buvau užmetes chemijos.Visos pabėgo išsigande ir atrodo daugiau nesiveržia užimti mano trobos. Nuo chemijos mumifikuosi ir kvapo nebūna, bet atsitiko taip, kad kažkur sienoje viena gyvatė nudvėsė neaišku nuo ko ir dabar pradėjo smirdėti. Blemba ką daryti tokiu atveju, na nelupsi visų sienu, kad surast smirdalą.....Ar buvo pasitaikę tokių atvejų pas ką ir ką darėt, beje ar ilgai ji ten dvokia/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 51
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

užjaučiu... kelis kart ir mano namuose buvo neaiškus smarvės šaltinis... vieną nutrenkė ant skalbimo mašinos jungiklio kontaktų, kita dujinės viryklės ertmėj galą gavo... išardymas ir dezinfekcija nesudėtinga buvo... :)

Šiaip tik spastus toleruoju... geriau nei užlenda kur leisgyvė... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kažkur tris savaites vienam kambarį labai neskaniai "kvepėjo", viską išgriozdžiau, niekur neradau, matyt po grindim kažkur nudvėsęs padaras gulėjo. Kitą kartą tai dvokė kur kas smarkiau, tai nustačiau, kad iš po spintos. Teko viską iškraustyti, dalį išardyti, tik tada pavyko smarvės šaltinį pasiekti ir pašalinti. Aš pats jokių nuodų nedėjau, matyt apsinuodijusios iš kaimynų atėjo.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katino, o geriau kelių reikia, tada nebus jokių pelių, aišku, jeigu katinas bus šeriamas mėsos koncervais ir visokiais skanėstai, tada jam bus pofig tos pelės, nors kiti ir sotūs, bet gaudo peles dėl sportinio intereso…

mūsų sodyboj gal penki katinai, tai nemačiau gyvos pelės, atneša koks katinas prie lauko durų negyvą pelę, tipo, žiūrėkit, koks aš geras…

šiaip maži spastukai padėtų, uždėk kokios skanios dešros gabaliuką, ar lašinio skūros, būtinai uždėjęs pakaitink su degtuku, tada geriau kvepės, taip gaudydavau kol katinų neturėjom, dabar jau net nežinau kur tie spąstukai, nereikia jau jų, nes nėra pelių… tfu, tfu, tfu… kad neprisikalbėti…

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fig tie katinai... pasikartosiu: laikiau ežį, išgyveno, deja, tik metus... po to kažkur sienoje "užmigo"... tai va, po ežio gal tris metus jokių problemų su graužikais neturėjau... o dabar naudoju mėlyną pastą maišeliuose - dehidratuoja graužikai, todėl jei ir nusibaigia - baisiai nesmirdi... nors dažniausiai randu jau išbėgusius iš namų, turbūt atsigerti ieškojo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane katinas taip pat yra, maitinasi tik tuo ką sumedžioja, jo teritorija aplink namus ir ūkiniai pastatai, namuose retai, kada palieku, nes naktį kai užsimano į lauką tai nuo kniaukimo visi namai skamba. Šeip peles gaudo gerai. O su spastais tai vieną kartą teko stebėti kaip pelė jauką bando suėst, gaila, kad telefo neturėjau būčiau nufilmaves, gudriai jos ten pasitikrina jauką, tik gauna per galvą dėl savo rajumo.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane siais metais i sodyba prilindo (dar palepe neirengta tai per stogo krasta lenda) is lauku kirstuku ar kokiu tai kitokiu, bet uz peles gerokai didesni. ty per velai pradejau nuodyt tai kiekiai neisivazduojami.. nuodijau melynais nuodais, tai jie padlos nespeja isdziut ir stimpa, smirda koki men kol nerandi.

realiai netikiu visokiais lochatronais ir anot interneto jie neturetu veikti, bet nupirkau toki galinga ultragarsini sh, kuris turetu baidyt. buvau gana skeptiskas, bet realiai jei

seniau 2maiselius isdeliotu nuodu istasydavo per 3dienas, dabar per 2savaites tik siek tiek apkramta..randu. bandet gal kas irgi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ir ultragarsa, bet kiek jis veikia nezinau, bet tikriausiai veikia, nes komplektas gaunasi iš keturių dalių: perimetrą saugo katinas, palėpę plastilinas, virtuvėje ultragarsas po spintele, vonioj spastai,. Bet tipo ultragarso veikimą pajaučia kažkur po dviejų savaičių, tik ar jis skanuoja tą kambarį kuriame padėtas ar visa namą....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane rastiniam name atsirado.. nerandu pro kur ilenda, gal sienom :wacko: paskum ko gero per difuzine prasigrauzia ir i vidu... pagavau kelias su paprastais spastais... o vasara lauke atrakcijai staciau gyvagaudzius , ju yra gariunuose po 9 lt. Pastatai darze prie zirniu ryte , per prietus jau yra  :D , kurmius gal septynis aplnk darza pagavau su spastais, bet rudeni vistiek uzpuole... reiks pavasari chemini valyma daryt 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane rastiniam name atsirado.. nerandu pro kur ilenda, gal sienom :wacko: paskum ko gero per difuzine prasigrauzia ir i vidu... pagavau kelias su paprastais spastais... o vasara lauke atrakcijai staciau gyvagaudzius , ju yra gariunuose po 9 lt. Pastatai darze prie zirniu ryte , per prietus jau yra  :D , kurmius gal septynis aplnk darza pagavau su spastais, bet rudeni vistiek uzpuole... reiks pavasari chemini valyma daryt 

 

lekia jos rudeni pro atidarytas duris ir vidu :) maciau ne karta. del lipimo sienom, padeda kokia 15cm plocio prisukti skardos juosta ant sienos prie pakalimu, ju nagai i skarda nesikabina ir neuzlipa .arba apacioj apkardinti. As tai visu perimetru po pakalimais uzsukau vielini tinkla. 

nes jei kur bus plysiukas prasigraus i vidu ir tada jau vatoj apsiltinime joms bus rojus.

 

 

del ultragarso. jis per sienas neina, atsimusa. todel i kitus aukstus nesuveiks. 

Redagavo cliff
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi graužikai nebūna ten kur jaučia diskomfortą... esmė ir sukurti tokias sąlygas aš vasarą prie namo dirbau, tai radau skylių po 8 cm pragraužtus... prikau daug-daug kempinių metalinių indams gremžti, sugrūdau kiek telpa, makroflekso privariau... visur nuodų kelių rūšių... ramu kol kas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.