Pereiti prie turinio

gr netraukia


Svečias mantinisb

Rekomenduojami pranešimai

Svečias mantinisb

iskilo truputi problemu, kasko tai netraukai turbina dirba kuriasi ryte gerai. kai vaziuoji 100-110 duodi gaza ir tada kaip prisviles. kuro filtras naujas. ir dar buvau prigirdes baka vandeniu ir gali buti kad siurblys biski to brudo gavo nes kai prigirdziau pora menesiu stovejo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane audineje buvo toks dalykas.Pradejo per salcius netraukt.Pasirodo kuro filtre esantis susikaupes vanduo uzsalo ir sudare kliuti patekti kurui ten kur reikia.Atsuku vandens nuleidima kuro siurbli o is ten nei vanduo nei saliara nebega.Po kuro filtro pakeitimo viskas stojo i savo vietas.Jei kuro filtra keitei po bako girdymo vandeniu tai mano atvejis tau netinka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pries kuro filtra toks voztuvas, kuris dyzeliui neleidzia atgal i baka nubegt, atrodo jis kaip paprasta mova slangui sujunt. pamegink ji isrinkt ir pavalyt, pas mane jis shuda male.

dar pamegin tiesiogiai uzmaitinti varykli dyzeliu - ne per kuro filtra!! tadu bus aiskiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pries kuro filtra toks voztuvas, kuris dyzeliui neleidzia atgal i baka nubegt, atrodo jis kaip paprasta mova slangui sujunt. pamegink ji isrinkt ir pavalyt, pas mane jis shuda male.

dar pamegin tiesiogiai uzmaitinti varykli dyzeliu - ne per kuro filtra!! tadu bus aiskiau

 

1. Kur radai toki voztuva? GR'e? Samapalas? Nissan'as tokiu dalyku GR'e nevertoja.

2. Be filtro ... pilk kavos tirshchius sau ir sriuba... O cirkulerine dyzeline pompa (GR'o) -- net nebandyk. Supjausi plunzerius ir pasakosi kad "nevalina". Visose kanistrose brudo per akis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane stovi minetas voztuvas, kaip suprantu jis reikalingas kad D neisbegtu is filtro, atrodo kaip gamyklinis. kuro schemu gamykliniu nesu mates.

 

nelabai suprantu kas gali atsitikt jei trumpam pajungsi dyzeli be filtro ir mineto voztuvo?

tarkim dyzelservisas ir skuba taip daro tikrinant!

 

juo labiau kad ir pats dariau ir viskas tiesiog Super

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liutai:

jei turi infos kad pas mane stovintis voztuvas (membrana) tik trukdo ar ji velniam nereikalnga dalinkis infa!!

gal mest ji man lauk reik???

 

Hmm. Jei turejai omeny membrana rankineje pompoje ir pavadinai ja voztuvu -- viskas OK. Taip, ja (ish dalies) galima pavadinti apsauginiu vostuvu.(ish tikruju jos paskitis paprastesne - be jos neveiktu ana mineta rankine pompa...)

 

O va del /trumpam/, tai NE. Nes niekas negali pasakyti kuriuo metu tau

a) ishoks baisus bruds i pompa

B) kris plyta ant gavlos

c) cunami nuplaus tave nuo kranto

D) ... tesk pats.

 

Kitaip sakant, jei gali apsisaugot ir nedaryti nesamoniu - nedaryk.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui!

bet ne, jis stovi atskirai nuo kuro filtro, tiksliau iki kuro filtro ir rankines pompos, ant ateinancio slango is Bako 5cm iki filtro ir rankines pompos.

na jis kaip ir voztuvas, metalinis, ji isrinkus viduj radau membrana.

del plytos :) :) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Svečias mantinisb

nerandu bedu vistiek, ir kuro filtra keiciau ir forsunkes tikrinau ir reguliavo jas ir nieko neina kaip nori nori pasiusk. tols vaizdas ka turbo nepucia pakankamai bet ji veikia . nuo 3000 tai pradeda sukt jau girdisi labai gerai o traukos ner tokio kaip buvo. ir bandizau ant greicio tai 130 ir viskas i kalniuka 110. o draugelis sake kad ko 160 be problemu ir dar didysis. na del greicio pretenziju neturiu as juo taip nelakstau bet sveikatos truksta nes 33 ratelius kaskaip tai labai sunkiai sukina. gal siurblys man cia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Svečias mantinisb

pabandysiu pasiziuret vakumus

sanaudos negaliu pasakyti kaip nes 33 ratai vaziuoji daugiau zvirkeliais ir pievom tai namazai apie 17 kazkus tiesiojoj kazkada bandziau apie 14

zodziu savo pasiima

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandysiu pasiziuret vakumus

sanaudos negaliu pasakyti kaip nes 33 ratai vaziuoji daugiau zvirkeliais ir pievom tai namazai apie 17 kazkus tiesiojoj kazkada bandziau apie 14

zodziu savo pasiima

sakyciau podaugiai .... nors aisku ziurint kai p vaziuoji.... as va savaitgali myniau i jurmala, uzsipyliau pilna, pravariau 290 km, grizes vel uzpyliau pilna, tai 32 ltrai parejo :) nu greitis aisku nedidelis buvo max 80, bet sakyciau kaip su 33 kaliosais tai normalu. 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Pas mane tas pats vyksta su GR Y61, tai atlikus diagnostika paaiskejo, kad oro srauto matuokle viena koja amzinuose medziokles plotuose:) Bet kol galutinai nauzsilenke dar vazineju. Istikruju tai reiktu pabandymui is kurnors gera matuokle isidet ir pabandyt pravaziuot, tada gal viskas ir paaisketu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazyrinkit gal stūmoklis koks kiauras, būna ir tokių bajerių kad pradega stūmoklis

jei pradegtu stumoklis,tepalo matuokle butu jau seniai per kapota issowus :D manau problema su kuro padawimu,kaip anksciau minejo kolega uzmaitink siurbli tiesiogiai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tas pats vyksta su GR Y61, tai atlikus diagnostika paaiskejo, kad oro srauto matuokle viena koja amzinuose medziokles plotuose:) Bet kol galutinai nauzsilenke dar vazineju. Istikruju tai reiktu pabandymui is kurnors gera matuokle isidet ir pabandyt pravaziuot, tada gal viskas ir paaisketu.

esu bandes eteriu prapurkst padedawo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.