Pereiti prie turinio

Kenwood Tuner is Anglu


Ryšard

Rekomenduojami pranešimai

Sveikas. Skaityk item location, ten nurodyta United States. O iš US į Lietuvą tiesiogiai tokį didelį daiktą oru parsisiųsti sudėtinga, labai stebiuosi, kad abu pardavėjai nurodė, kad siunčia ir į Lietuvą. Pirkau recieverį naują, tai originalioje pakuotėje nepriėmė nei viena siuntų tarnyba JAV, nes netilpo į jų standartinius matmenis. Teko perpakuoti į mažesnę dėžę ir tada parsiuntė. 

Šiuo atveju kadangi pardavėjai nurodė, kad siunčia į LT - tiesiog perki, moki pinigus ir lauki laiško iš muitinės Lietuvoje. Tada pateiki pirkimo dokumentus, susimoki muitą, muitinės tarpininkavimo mokestį. Žodžiu krūva reikalų.

Čia pardavėjas iš anksto numatęs kažkokius "import charges", niekada neteko taip pirkti, sunku pakomentuoti. Šiaip bet kurį daiktą galima pirkti JAV, pardavėjui nurodyti vežėjų adresą JAV, o toliau jau bendrauti su vežėjais, kurie pristatys iki Lietuvos. Va pas šituos galima kreiptis, nenustebk, kad atrašys lietuviškai, ten lietuviai dirba, man atrodo lietuviai ir savininkai https://www.shipzee.com/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas. Skaityk item location, ten nurodyta United States. O iš US į Lietuvą tiesiogiai tokį didelį daiktą oru parsisiųsti sudėtinga, labai stebiuosi, kad abu pardavėjai nurodė, kad siunčia ir į Lietuvą. Pirkau recieverį naują, tai originalioje pakuotėje nepriėmė nei viena siuntų tarnyba JAV, nes netilpo į jų standartinius matmenis. Teko perpakuoti į mažesnę dėžę ir tada parsiuntė. 

Šiuo atveju kadangi pardavėjai nurodė, kad siunčia į LT - tiesiog perki, moki pinigus ir lauki laiško iš muitinės Lietuvoje. Tada pateiki pirkimo dokumentus, susimoki muitą, muitinės tarpininkavimo mokestį. Žodžiu krūva reikalų.

Čia pardavėjas iš anksto numatęs kažkokius "import charges", niekada neteko taip pirkti, sunku pakomentuoti. Šiaip bet kurį daiktą galima pirkti JAV, pardavėjui nurodyti vežėjų adresą JAV, o toliau jau bendrauti su vežėjais, kurie pristatys iki Lietuvos. Va pas šituos galima kreiptis, nenustebk, kad atrašys lietuviškai, ten lietuviai dirba, man atrodo lietuviai ir savininkai https://www.shipzee.com/

Jau kokie pusantrų metų yra išleista nauja ebay programa kur jų atstovai, o ne pardavėjas suorganizuoja siuntimą ir išmuitinimą. Užtenka tik sumokėt pinigus ir laukt prekės, pareina tiesiai į rankas ir nereikia jokiais dokumentais ir tt. rūpintis. Iš ten ir tas import charges.

 

Dėl siuntos dydžio nieko pakomentuoti negaliu, esu siuntęsis ir tokį dalyką ir mašininį didelį radiatorių, visada tikdavo. Kad toks UPS nepriimtų siuntinio reikia kad jis būtų arba ilgesnis negu 2,7m arba Ilgis+2(plotis+aukstis) daugiau uz 419 cm. Tai gal ten kažkokia klaida buvo įsivėlus. :) o ir tada dar yra didelių siuntų skyrius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau kaip su tais dydžiais, bet aš pirkau tą recieverį, kuris pagal dydį lygiai toks pats kaip šitas tiuneris, svėrė apie 20kg ir buvo supakuotas originalioje dėžėje su putplasčiais. Nusiunčiau draugeliui į Jav, o jis bėgo į kelias siuntų tarnybas ir niekas nepriėmė (kiek pamenu buvo USPS ir DHL), nes matmuo truputi per didelis buvo kažkuris. Tada išėmė iš putplasčių, perdėjo į  jų standartinę dėžę ir atsiuntė. Truputi korpusas nukentėjo, bet tik aš vienas matau. Pasisekė, kad veikia :)

Redagavo Gytman
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O reikia tik konkrečiai tokių variantų kaip iš nuorodų? Nes skelbiu.lt dažnai išlenda visokio vintažinio gėrio už neblogas kainas ir nereiktų sukt bumbulų siunčiantis iš JAV, na, nebent domina tik tie konkretūs modeliai. :)

Redagavo LukasLR
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia kaina atsiust is JAV? Svoris apie 10 kg. Nes esu zalias su EBAju :blink: nieko nirazu nepirkes :wacko: gal kas gali padet?

uz siuntima atsieis virs 200lt cia priklauso nuo siuntimo kompanijos ir nuo pacio siuntejo.Kas blogiausiai siunciant is jav tai muitas ir gal but pvm.Padeti parsiusti galima bet patarciau siustis is es saliu pavyzdziui ebay.co.uk arba ebay.de

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.