Pereiti prie turinio

jeep grand cheroke wj 4.0 i


jjeepp

Rekomenduojami pranešimai

ačiū, meginam rrremontuot :salut::salut::salut:

Pas mane irgi buvo tokia pat problema su stabdziu diskais pakeiciau treeta kartu diskus su kaladem vistiek tas pats . Pasirodo kad cia 1999-2004m problema.As ja issprendziau -patariu nusitekink diskus pasikeisk kalades ,pasitikrink disku cilindrus ar atmeta issiardik juos ir prasivalik nes je kai stabdai susispaudzia bet neatsispaudzia ir perkaitina diskus .Ir kai remuontosi tai butinai pakeisk nauja stabdziu skisti man patare (DOT-4)jis atlaiko didesni karsti ir cilindrai geriau vaiksto.Ta viska padariau ir dingo bedos bet gali buti ir stabdziu sistemos kompas isiejas .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas many muša vairą stabdant, kai greitis tarp 80-90 km/h - gali būti tai tas pats "dempferis" ?

 

 

Slifuoji arba pakeiti priekinius stabdziu diskus (ir kaladeles taip pat) ir baigsis musimai stabdant.

jo, visgi automatas,pastoviai laikai nuspausta, perkaista ir deformuojasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau tokia problema ir nesupratau kas... veliau issiaiskinau: kol vazinejau su zemom padangom laksciau belekiek, veliau persimontavau aukstas padangas ,vaziuojant lygiu keliu trinkt i duobele.. tai galvojau kad iskrisiu is auto ..kaip tu sakai i abu sonus ir krato, kalatunas ziaurus,nuvaziavau i balansavima isbalansavo gerai ir vsio,pasibaige. Nes jau buvau prisigalvojes visokiu ciudu. pabandyk issibalansuok ratus pradzioj.sekmes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau tokia problema ir nesupratau kas... veliau issiaiskinau: kol vazinejau su zemom padangom laksciau belekiek, veliau persimontavau aukstas padangas ,vaziuojant lygiu keliu trinkt i duobele.. tai galvojau kad iskrisiu is auto ..kaip tu sakai i abu sonus ir krato, kalatunas ziaurus,nuvaziavau i balansavima isbalansavo gerai ir vsio,pasibaige. Nes jau buvau prisigalvojes visokiu ciudu. pabandyk issibalansuok ratus pradzioj.sekmes

DEKUI UZ PATARIMA ....BANDISIM DARIT.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, visgi automatas,pastoviai laikai nuspausta, perkaista ir deformuojasi

 

Ką laikai pastoviai? stabdai pastoviai? o čia kam? automatas turi ir laisvą pavarą, stabdai kai reikia. nepastebėjau, kad reiktų pastoviai pristabdyt. jei reikia pristabdyti nuokalnėje - paspaudi O/D ir variklio pagalba prilaikai. turbūt taip :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, visgi automatas,pastoviai laikai nuspausta, perkaista ir deformuojasi

 

Ką laikai pastoviai? stabdai pastoviai? o čia kam? automatas turi ir laisvą pavarą, stabdai kai reikia. nepastebėjau, kad reiktų pastoviai pristabdyt. jei reikia pristabdyti nuokalnėje - paspaudi O/D ir variklio pagalba prilaikai. turbūt taip :)

tu sita amerikonui paaiskink kuris su dzipu vazinejo nuo makdonaldo iki makdonaldo :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas galetu buti kai vaziuji biski greiciau per nedideles dobikes o plento neligumus pradeda smarkiai dauziti ir musti,judeti i abi puses vaira tesiog neeina nulaikiti .Vairas palieka nevaldomas.Gal kas nusimano kas galetu buti :?::?::?: .

 

skambink , padesim

 

VISUREIGIU DALYS

OZO 20/1

tel. 85 2404481

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

Sveiki, kad nekurt naujos temos, paklausiu cia.

Pas mane ta pati problema del purtymo - pradeda purtyt prie ~80 km/h spustelejus stabdzius (atleidus vistiek purto) arba nuo kelio nelygumu ir nustoja tik sumazinus greiti iki ~60 km/h. Galvojau, kad del kreivu stabdziu disku, pratekinau - nepadejo, stabdziai neuzstrige. Cia radau, kad gali but del vairo demferio. Kiek supratau, jis atrodo kaip amortizatorius ir tvirnasi prie tilto ir skersines traukes . Bet reikalas toks, kad pas mane tokio nera. Ziurejau pagal WJ service manual'us - lyg ir turetu but... ZJ modelis pagal service manual'us irgi toki dalyka turi.

Gal kas zino, ar buvo tokiu WJ modifikaciju be demferio?

Auto JGC WJ 1999 m. (1998-10 nuo konvejerio) 4.0L, 5 padeciu razdatke.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas purtymas yra problema visiems visureigiams, kuriuose priekyje yra tiltas. Vadinasi jis ''death wobble''. Pas mane sitas reiskinys islysdavo tarp 110-120km/h, reikedavo staigiai kirsti per stabdzius ir prie 90km/h dingdavo. Pries technine apziura pasikeiciau sarnyrus ir viena is vairo traukes antgaliu - nebedrasko. Cia visiskai ne stabdziu beda. Pagrindines priezastys del ko jis atsiranda, tai padile sarnyrai, vairo traukiu antgaliai, sakiu gumos. Demferis turi buti. Jis skirtas tik sugerti sita vaziuokleje atsirandanti rezonansa, jei jis atsirastu, bet to rezonanso neturi atsirasti, todel reikia persiziureti kas negerai vaziuokleje. Jei dzipas keltas, tai sitas reiskinys atsiranda prie mazesnio greicio. Kuo daugiau keltas dzipas, tuo prie mazesnio greicio pradeda draskyti. Uzsienio forume buvau skaites kad pavyksta sia problema isspresti pakeitus kasterio kampa is 5laipsniu i 7 laipsnius, bet pats nebandziau sios gudrybes. Pagooglink isivedes ''death wobble'', prisiziuresi visokiu ciudu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas purtymas yra problema visiems visureigiams, kuriuose priekyje yra tiltas. Vadinasi jis ''death wobble''. Pas mane sitas reiskinys islysdavo tarp 110-120km/h, reikedavo staigiai kirsti per stabdzius ir prie 90km/h dingdavo. Pries technine apziura pasikeiciau sarnyrus ir viena is vairo traukes antgaliu - nebedrasko. Cia visiskai ne stabdziu beda. Pagrindines priezastys del ko jis atsiranda, tai padile sarnyrai, vairo traukiu antgaliai, sakiu gumos. Demferis turi buti. Jis skirtas tik sugerti sita vaziuokleje atsirandanti rezonansa, jei jis atsirastu, bet to rezonanso neturi atsirasti, todel reikia persiziureti kas negerai vaziuokleje. Jei dzipas keltas, tai sitas reiskinys atsiranda prie mazesnio greicio. Kuo daugiau keltas dzipas, tuo prie mazesnio greicio pradeda draskyti. Uzsienio forume buvau skaites kad pavyksta sia problema isspresti pakeitus kasterio kampa is 5laipsniu i 7 laipsnius, bet pats nebandziau sios gudrybes. Pagooglink isivedes ''death wobble'', prisiziuresi visokiu ciudu :)

 

didelis DEKUJ uz toki isamu atsakyma!

cia identiskas atvejis kaip pas mane

Kai praeinejau TA sake su pakaba viskas tvarkoj, bet gal ka praziurejo. Reiks toliau slieku ieskot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panaro traukės sailentblokus reikia keisti.

Panaro trauke cia ta, kuri tvirtinasi vienas galas prie tilto (keleivio pusej), o kitas galas prie kebulo? Jeigu ta, tai prie kebulo yra siek tiek laisvumo. Kokia tu sailentbloku kaina? Gal teikiat serviso paslaugas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.