Pereiti prie turinio

Isuzu trooper


Rekomenduojami pranešimai

Turėjau tokį visureigį. Nupirkau su "negyvu" 2.8TD. Kiek teko ieškoti tokio variklio, visur rasdavau pribaigtus. Tada įdėjau 2.3 TD. Silpnokas, bet be problemų pravažinėjau du metus kol pardaviau. Benzininį turėjo draugas. Taip pat nesiskundė. Šiaip šis džipas labai rūdyja. Bet yra nebrangus ir kol važinėjau, buvau patenkintas pirkiniu. Bet tai aišku priklauso nuo to, ką su juo veiksi. Perdarymams tai netinkama variantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

variantas be intercoolerio - 97 AG, su intercooleriu - 108 AG. Pas mane be aušintuvo, bet galios užtenka. Mano variantas - trumpas (3 durys) Cabrio variantas su plastikiniu stodu (stogas sveria tikrai daugiau negu skardinis). Šiaip viskas okey, bet kaip minėjo kolega- rūdyja. Varikliui galios užtenka, priežiūra - pusė velnio - kas 5000 km. tepalai, kas 15 000 - filtras (aš keičiu kartu su tepalais), kas 50000 - oro filtras. Ryja - 8-9 litrus soliaros, žiema - be problemų vedasi prie -33. Kas 100 000 - keičiamas paskirstymo diržas su guoliais ir įtempėju (detalės apie 600 Lt.). Sankaba - nuo 600(pas Evaldą) iki 850 (Tanagroje). Šiaip didesnių problemų neturėjau... Jeigu domins kas nors konkrečiau - rašyk... Beje, žadu savo parduoti... Jeigu būtų variantas pirkti kitą IT - labai gerai pagalvočiau... Jeigu kaime - gal ir nieko, jeigu kasdieną važinėti - klausimas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz atsakymus bet gal dar galit padeti apsistojau ties terranu I ir truuper galvojau patruli bet jis man forma nepatinka toks tik po kaima trinti o man dar i miesta islekti karts nuo karto reikia. rudis tai neproblema kempas i rankas skardos rasiu :D o kaip pravazumas gal zinot kieno geresnis nes man tai tokias brastas reikia iveikti kol sodyba pasiekiu taip kad djipa pagal paskirti naudosiu dar taip savaitgalei smagu i koki pasivazinejima organizuojama nulekti. O kaip tiltai razdatkes laiko kuris patvaresnis isuzu ar nissanas. kaip ju konfortas ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejo draugas Trooperi. Del terano nezinau, o truperis vaziuoja purvu bet sunkiai, jeigu per kokia pelkele vaziuodavom tai tik issibegeje, kad nesustot :) Pastoviai strigdavo priekinis tiltas, tai neisijungia, tai neissijungia, nu zodziu pastovios problemos. Ir ant galo variklis dar uzkale.Pasidare kapitalke-nes galvojo dar kokius metelius kitus atvazines, bet nesuspejo, nes surudijo dugnas kiaurai, gale sedint didziausia skyle atsirado, tai vat neiskente ir pardave :(

Taip kad as asmeniskai tikrai nerekomenduociau tau jo pirkti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka as zinau, taip jau nudejo ta trooperi, as turejau '86 metu, 2.3l benzas su dujom, kad puva tikrai nesigincysiu, bet varikliukas, greiciu deze ir tiltai nekele jokiu problemu 9 metus, pasidariau bodylifta uzdejau 32" ratus ir vazinejau po visokias brastas ir vargo nemaciau. Bet jei pirksi tai pirk trooperi nuo 86 metu antros puses kur jau faros kvadratines, nes ju pakaba padaryta jau patvaresne. Tai tiek.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is mano komandos turi truperi, tai ne kiek nesiskunde, tik girdejau kad ju silpnoki alkuniniai. Bet jeigu normaliai vazinesi viskas bus ok, kaip jis pats sake "cia juk dzipas, o ne dragine masina". Pas ji 2.8 td interkuleris.

 

Per velykas buvom su xebra gamtoj ir uzhsodinom masina ant dugno. stumimai ir bandymai truktelt su legvaja rezultatu nedave. Tada atleke is vietinio kaimo baxuriukas su velgi tuo paciu truperiu 2.8 td interkuleris ir be jokiu broblemu is pirmo karto istrauke. Dar bande draugelis stabdyt, tai ji su visais uzblokuotais ratais tempesi truperis kol nesustojo.

 

Nezinau kaip jis ten rudyja ar ne, bet po tokiu dalyku mano akyse truperis pakilo:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu padangos normalios, eina ir plaukia tikrai neblogai... Dėl priekinio tilto - problemos tik jeigu Habai automatiniai. Pas mane mechaniniai, tai jokių problemų. Pravažumas tikrai neblogas. Alkūniniai - sako kad 2,8 variklių bėda... bet manau, tai daugiau gandai... Pagal charakteristikas tepalas keičiamas kas 5000 km. Savaime aišku, jei ilgai nekeistas arba supilta velnias žino kas, niekas neapdraustas, kad kas nors, kur nors užsikimš... ypač tai aktualu alkūninio indėklams, kadangi netepant gali prasisukti, o alkūninis lūžti... Girdėjau , kad razdatkės nelaiko, tačiau pas lakstau 4 m., ir viskas kol kas tfu-tfu gerai... Jei nebijai rūdžių ir turi rankas - imk Trooper... kainų-charakteristikų santykiu tikrai išloši... Daugiau info - http://www.4x4club.ru (rusų isuzomanai) Beje, atkreipk dėmesį į rėmą - irgi linkęs pūti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • po 3 mėnesių...
sveiki gal kas zinote isuzu trooper varikliu galingumus ir patvarumus mane domina 2.2TD 2.8TD ir 2.6benzinas. Aciu

nepiskit proto del trooperio. pas mane 84m. ir jokiu bedu, isskyrus granatas. o del pravazumo tai lipa kaip turi buti.varau miskais vos ne kas diena. reiketu tik padangas aukstesnes uzsideti. nissan tik del variklio kad galingesni,o daugiau neverti tokiu pinigu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal kas zinote isuzu trooper varikliu galingumus ir patvarumus mane domina 2.2TD 2.8TD ir 2.6benzinas. Aciu

nepiskit proto del trooperio. pas mane 84m. ir jokiu bedu, isskyrus granatas. o del pravazumo tai lipa kaip turi buti.varau miskais vos ne kas diena. reiketu tik padangas aukstesnes uzsideti. nissan tik del variklio kad galingesni,o daugiau neverti tokiu pinigu

 

 

Uzsidejus didesnius ratus daugiau bedu atsras...

o nissanu visokiu yra , kuri turejau omeny?...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.