Pereiti prie turinio

JGC Atsiliepimai?


Arturazzz

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

kokios realiai kuro sanaudos? ar dėžės labai lepios? galvoju isigyti kasdieniniam naudojimui granda ~2002-2004 metų.. reikia atsiliepimų kas esat turėje arba važinėjat dabar.. ? aplamai ar verta prasidėti su JEEP? atrodo jie neprastai man, važiuot turetu jie komfortiskai manau, kainos mažos palyginus japoniskais visureigiais.. kieno dėžės juose stovi? kažkuriuose lygtai AISIN'o budavo?

Aciu visiems atsiliepusiams ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

kokios realiai kuro sanaudos? ar dėžės labai lepios? galvoju isigyti kasdieniniam naudojimui granda ~2002-2004 metų.. reikia atsiliepimų kas esat turėje arba važinėjat dabar.. ? aplamai ar verta prasidėti su JEEP? atrodo jie neprastai man, važiuot turetu jie komfortiskai manau, kainos mažos palyginus japoniskais visureigiais.. kieno dėžės juose stovi? kažkuriuose lygtai AISIN'o budavo?

Aciu visiems atsiliepusiams ;)/>

 

 

Šiose stovi amerikoniškos dėžės, Aisin nėra. 3,1 varikliui jei neklystu 44RE, kiek žinau ne pačios patvariausios, bet jei prižiūrint ir laiku keičiant tepalus - tarnaus. 2002-2004 metais jau nebuvo 3,1. Dyzeliai ėjo tada 2,7 (beje jei reik dyzelio, tai tik 2,7). Aš asmeniškai nesirinkčiau 3,1. Kuro sąnaudos didelės, traukos nėra, variklis lepus (aišku jei teisingai buvo eksploatuotas, tai gal ir bus viskas ok). Jei ne dyzelis , tai siūlyčiau 4,7 valgo biški daugiau negu 4,0, bet daugiau ir galios turi, lengviau rast su varilocais. Važinėjau tokiu virš metų, gerą įspūdį paliko.

 

Reziume:

Jei dyzelis, tai tik 2,7, jei benzas, tai reiktų pagal bendrą stovį žiūrėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk o kas tie varilocai? Cia gal blokiruote? Na man ir norisi labiau to 2,7 litro. Vat tik tos dezes.. Kolkas kiek teko turet automatu tai beveik visua ir teko remontuot.. O va toyotoj aisin automatas laiko visus isbandymus, nors grando nesiruosiu kankint gal ir laikytu jei pavyktu nupirkti gera.. Tai kokios ju sanaudot?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su 2.7 ejo merso deze W5A580. 580 tai sukimo momentas, kuriam ta deze sukonstruota. Tokios dezes ejo ir i AMG mersus su 12 cilindru varikliais, su 2.7 varikliu tai praktiskai mechaniskai neuzmusama deze. Jei sitos dezes ir turi problemu, tai 90% susije su elektroniniu valdymu. Specai rekomenduoja isigijus tokia deze su rida virs 250 tukst km pasikeisti solenoidu bloka (kuris kainuoja apie 110 USD), jungti ir gali ja pamirsti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk o kas tie varilocai? Cia gal blokiruote? Na man ir norisi labiau to 2,7 litro. Vat tik tos dezes.. Kolkas kiek teko turet automatu tai beveik visua ir teko remontuot.. O va toyotoj aisin automatas laiko visus isbandymus, nors grando nesiruosiu kankint gal ir laikytu jei pavyktu nupirkti gera.. Tai kokios ju sanaudot?

 

 

aisin jeep'uose tik cherokee turi.. varilockai, taip tai blokiruotes abiejuose tiltuose.. dezes tikrai loterija.. kuro sanaudu, sorry, nezinau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

nieko jos ne problematiskos, jei nesudrozta rasi, tai vaziuosi ir vargo nematysi. O negenda tik tos masinos, kurios reikalingos tik tam, kad butu nuo ko garaze dulkes nuvalyti. Anksciau buvau isitikines, kad amerikonui su dalimis bus problemos, bet dabar jau drasiai galiu teigti, kad jokiu bedu nera, ypac dar kai jo sirdis yra vokiska. Be to ir ebayjus visagalis...

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent - variklio dalių tikrai visada gausi. O ir kitų detalių rast nesunku - aš buvau maloniai nustebęs, kai tokiam mažam miestelį pirmoj pasitaikiusioj mažoj detalių parduotuvėlėj paklausiau gal kartais turit/galit užsakyt traukių antgalius Jeep Grand Cherokee - sako kurio iš keturių reikia, tuoj atnešim :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.