Pereiti prie turinio

Padangos tinkamos WJ


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Pamiršk apie užsakymą iš ten.. (nebent tu iš tikrųjų ne Ukmergėj gyveni, o US :)) Jie nesiunčia į Europą (bent jau kiek matau), o jei ir siųstų, tai sumokėtum už siuntimą tikrai daugiau nei už padangas, plius dar +21% PVM, bei kokius +3% muito... Žodžiu tavo padangų komplektas gautųsi kokie 1500-1800 $ :D

 

Kiek žinau va čia kažkur iš Europos atveža (ir nemokamai): Reifen Direkt. Irgi yra daug visokių padangų, ir dažnai būna šiek tiek pigiau..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 98
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Pamiršk apie užsakymą iš ten.. (nebent tu iš tikrųjų ne Ukmergėj gyveni, o US :)/>) Jie nesiunčia į Europą (bent jau kiek matau), o jei ir siųstų, tai sumokėtum už siuntimą tikrai daugiau nei už padangas, plius dar +21% PVM, bei kokius +3% muito... Žodžiu tavo padangų komplektas gautųsi kokie 1500-1800 $ :D/>

 

Kiek žinau va čia kažkur iš Europos atveža (ir nemokamai): Reifen Direkt. Irgi yra daug visokių padangų, ir dažnai būna šiek tiek pigiau..

Tai vat, gerai kai supranti. Ačiū, kad paaiškinai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad imsiu dar tik vasaros gale/rudenį turbūt, tai nenusprendžiau dar :) Galvoj sukasi tokie pliusai/minusai (eilės tvarka nesvarbi):

 

1. BF Goodrich All-Terrain – patvirtinta klasika, turbūt geriausias argumentas.

 

2. Insa Turbo Ranger – restauruotos, bet labai viliojanti (per pus mažesnė) kaina, lyg ir minkštesnė guma (geriau žiemą), na ir raštas – BFG AT kopija.

 

3. Goodyear Wrangler Duratrac – biškį "traktorinės" man jos atrodo (kaip daugiausia asfaltu važiuojant), bet ant ledo tikrai neblogai elgiasi...

 

Apie sekančias nelabai daug čia diskutuota, bet:

 

4. General Grabber AT2 - man jos atrodo beveik analogiškos BFG All-Terrain, dar kažkas sakė kad lyg minkštesnės.

 

5. Cooper Discoverer AT3 - na toks atrodo kompromisas tarp asfaltinių ir AT, bet daugiau apie jas nelabai žinau.

 

 

Tai va šitos 5 turbūt vienodai domina, turi savų pliusų/minusų, todėl ir sunku pasirinkt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pažiūrėjus į Cooper Discoverer ATR, tai jos atrodo beveik kaip HT padangos (Highway Thread - "greitkelio raštas"), AT3 man kažkaip labiau kabinančios atrodo (nors Cooper'is rašo, kad tiek tos, tiek tos skirtos 60% kelui / 40% bekelei).

 

Dėl to sukibimo žiemą – ar nebus taip, kad kai nudyla koks trečdalis, jau nebelieka tų plonų griovelių sniegui? ("lamelių" ar kaip jos en), nes atkreipiau dėmesį, kad ant kai kurių AT padangų, pavyzdžiui Goodyear Wrangler Duratrac, tai tų griovelių yra nemažai, bet jie juokingo gylio (koks 1-2mm), jiems nudilus, ten bus plikos vietos – galima aiškiai matyti šitoj nuotraukoj: Goodyear Wrangler Duratrac Thread

o pavyzdžiui BF Goodrich All-Terrain tie grioveliai, nors ir ne tokie "žieminiai", bet jie eina iki protektoriaus "dugno": BF Goodrich All-Terrain Thread, taigi, net ir padangai beveik visiškai sudilus, grioveliai liks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tiek ATR, tiek AT3 vis delto daugiau vasarines padangos. Nes gilesniam sniege be grandiniu ATR jau praktiskai nevaziuoja, tik i sonus slydineja. O su General Grabber AT2 dvi ziemas tais paciais keliais-laukais net neprireike grandiniu. Bet vasara ATRai stabilesni ant asfalto. Su Grabberiais jeigu megsti aktyvu vazinejima, bus nekomfortiska :)

 

Nors sekancios padangos jau nusprendziau kad bus Duratrack :D

Redagavo JuozasG
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Aktyvus važinėjimas" su Jeep Grand Cherokee tai subjektyvus dalykas... :D Jis savaime toks plaukiojantis, tai labai su jup neprišokinėsi :)

 

Na, kol kas susidariau nuomonę, kad BFG All-Terrain ir General Grabber AT2 yra praktiškai analogai, manau jos maždaug vienodai vertos dėmesio (čia dar įkrenta Insa Turbo Ranger, kaip pigi alternatyva). Wrangler Duratrac dar reikia išgirst daugiau atsiliepimų kas ilgiau važinėjęs/sudėvėjęs (dėl tų negilių griovelių), bei važinėjęs žiemą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

domai, paziurek skelbimuose dabar kaip tik padravineja ratus JGC, praso 600 lt, kaip suprantu padangos dar tinkamos vasarai, ziemai tik nusipirksi naujas padangas, susimontuosi ant vienu disku ir turesi tvarkingus komplektus atskirai ziemai ir vasarai.

 

As tai ziemai emiau ROADSTONE Winguard Win Spike SUV, super padangos iprastam vazinejimui. Guma minksta, sipuotos, tylios (nera jokiu pasaliniu garsu nuo dygliu) ir kaina padori. Atvazinejau nuo sausio menesio iki pavasario, nei vieno dyglio nepameciau. Praeta ziema sniego nelabai buvo, bet kiek per plikledzius teko vazineti, tai labai patiko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

domai, paziurek skelbimuose dabar kaip tik padravineja ratus JGC, praso 600 lt, kaip suprantu padangos dar tinkamos vasarai, ziemai tik nusipirksi naujas padangas, susimontuosi ant vienu disku ir turesi tvarkingus komplektus atskirai ziemai ir vasarai.

 

As tai ziemai emiau ROADSTONE Winguard Win Spike SUV, super padangos iprastam vazinejimui. Guma minksta, sipuotos, tylios (nera jokiu pasaliniu garsu nuo dygliu) ir kaina padori. Atvazinejau nuo sausio menesio iki pavasario, nei vieno dyglio nepameciau. Praeta ziema sniego nelabai buvo, bet kiek per plikledzius teko vazineti, tai labai patiko

Tai kad pas mane dabar and mašinos Goodyear Wrangler HP su beveik dar 5mm mėsos, tai šiai vasarai tikrai užteks, o imt beveik tokias pačias tai nesinori... nebent vien ratus paimt...

 

Gal ir gera tavo idėja dėl žieminių... bet pinigų gaila dviems komplektams :( Matau tos tavo Roadstone gan nebrangios, aš paprastai šiek tiek skeptiškai žiūriu į visokius "Roadstone" ir pan., bet jei iš patirites sakai kad geros... Aš žiemą tikrai neplanuoju į bekeles lyst (nebent užpustytų labai), tai gal ir gera idėja turėt žiemines asfaltines...

 

o Vasarai tada galima kietesnes AT imt.

 

nu sunku apsispręst, dar galvoju...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar neblogas ziemos ir slapiojo sezono variantas Cooper Discoverer M+S.

O siaip tai geriausia aisku 2 komplektai. Nauja (BFG, Grabber, Duratrack) drozi ziema, vasara damusineji koki sena. O kai zieminis pasidevi, pasilieki ji vasarai, o ziemai vel nauja :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš kaip tik galvoju vasarai gal geriau kokias BFG-AT, Grabber, Duratrac, kad galėtum kur šiek tiek nuo kelio nuvažiuot... O žiemą, kadangi daugiausia asfaltas/plikledis (na užpusto bet labai jau retai), tai kokios minkštos dygliuotos. - Ar čia aš atvirkščiai galvoju?

 

Jei vasarą damušinėji kokias senas H/T tai asfaltu aišku gerai, nu bet tada juk mažiausias purvynas ir "užsimuilins" jos iš kart...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia jau kaip kieno situacija, ir kur reikia važiuoti ;)

Man kaip tik sausuoju/šiltuoju metu pilnai užtenka pusplikių ATRų pravažiuot kur reikia ir laukais pasisukiot. Bet va šlapiuoju/šaltuoju metu tai reikia ir kad per purvą važiuotų, ir per sniegą ir mieste per sniego košę. O grynai žieminės per purvą ar gilų sniegą nelabai važiuoja. Todėl belieka trys aukščiau išvardintos AT + grandinės bagažinėj :)

Tiesa, pas mane JC.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pažiūrėjus į Cooper Discoverer ATR, tai jos atrodo beveik kaip HT padangos (Highway Thread - "greitkelio raštas"), AT3 man kažkaip labiau kabinančios atrodo (nors Cooper'is rašo, kad tiek tos, tiek tos skirtos 60% kelui / 40% bekelei).

 

Dėl to sukibimo žiemą – ar nebus taip, kad kai nudyla koks trečdalis, jau nebelieka tų plonų griovelių sniegui? ("lamelių" ar kaip jos en), nes atkreipiau dėmesį, kad ant kai kurių AT padangų, pavyzdžiui Goodyear Wrangler Duratrac, tai tų griovelių yra nemažai, bet jie juokingo gylio (koks 1-2mm), jiems nudilus, ten bus plikos vietos – galima aiškiai matyti šitoj nuotraukoj: Goodyear Wrangler Duratrac Thread

o pavyzdžiui BF Goodrich All-Terrain tie grioveliai, nors ir ne tokie "žieminiai", bet jie eina iki protektoriaus "dugno": BF Goodrich All-Terrain Thread, taigi, net ir padangai beveik visiškai sudilus, grioveliai liks.

 

Klysti del tu grioveliu 1-2 mm. yra tie grioveliai iki dugno ir duratrake, tik ju "ireminimas" kitokio stiliaus.. nepergyvenk ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad imsiu dar tik vasaros gale/rudenį turbūt, tai nenusprendžiau dar :)/>/> Galvoj sukasi tokie pliusai/minusai (eilės tvarka nesvarbi):

 

 

3. Goodyear Wrangler Duratrac – biškį "traktorinės" man jos atrodo (kaip daugiausia asfaltu važiuojant), bet ant ledo tikrai neblogai elgiasi...

Tai va šitos 5 turbūt vienodai domina, turi savų pliusų/minusų, todėl ir sunku pasirinkt :)/>/>

 

Duratrac labia universalios padangos - atrodo traktorines, bet su grubesniu protektoriumi yra tik padangos krastai, vidurys su beveik plentiniu protektoriumi. Siek tiek kieciau priputus padangas pagrinde dirba vidurys, todel neuzia ant asfalto, purve dirba ir krastai, todel gauni padoru pravazuma, zinoma vaziuojant purvintis reiketu dar nuleisti ora ir pilnai isnaudoti padangos galimybes. Bet siaip tai tik geri atsiliepimai tiek is senu bekeles vilku nuo vakaru lietuvos puses, tiek ir uzsienio forumuose. Panasu, kad jei Duratrack kainuotu kaip All-terrain, tai All-terrain gamyba tektu nutraukti, nes ju niekas nebepirktu :)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Duratrac labia universalios padangos - atrodo traktorines, bet su grubesniu protektoriumi yra tik padangos krastai, vidurys su beveik plentiniu protektoriumi. Siek tiek kieciau priputus padangas pagrinde dirba vidurys, todel neuzia ant asfalto, purve dirba ir krastai, todel gauni padoru pravazuma, zinoma vaziuojant purvintis reiketu dar nuleisti ora ir pilnai isnaudoti padangos galimybes. Bet siaip tai tik geri atsiliepimai tiek is senu bekeles vilku nuo vakaru lietuvos puses, tiek ir uzsienio forumuose. Panasu, kad jei Duratrack kainuotu kaip All-terrain, tai All-terrain gamyba tektu nutraukti, nes ju niekas nebepirktu :)/>

jei cia apie sitas

tai panasu, kad tai tikrai rimtas daigtas.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tam video tai žmogelis tikrai pagal paskirtį naudojo :lol: Išvertus į Europietiškus dydžius, tai per 24,000 km protektoriaus gylis sumažėjo nuo ~13mm iki ~9.5mm - sakyčiau dar mėsos nemažai... Tik va jis kiek pasakoja, tai važinėjo visur, bet ne asfaltu :) Įdomu gal ant asfalto jos dar greičiau nusitarkuotų :)? Šiaip įdomu kiek tos Duratrac maždaug kainuoja, gal kas domėjosi? (man tai BFG AT jau nelabai pigios atrodo, šitos jaučiu dar prabangesnės...)

 

P.S. Mive kur parodei tuos Goodyear Fierce Attitude M/T, tai man jos dar agresyviau atrodo, M/T kiek žinau yra Mud/Terrain tai jos kažkaip greitkialiams gal nelabai... :D (netgi išvertus "Fierce" iš anglų kalbos yra "Nuožmus", "Aršus", "Piktas" :D).

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, taip agresyvios B)/>. Gerai atrodytų ant Jeep-o. Beto netgi ir rašo : Drive in style on highways and trails with an aggressive all-terrain tire built for both adventure and looks. Kaip suprantu, tai tinka ir greitkeliuose ir bekelėje.

Tiesa, man dar šitos yra kritę į akį : COOPER ZEON LTZ Sport Utility. Irgi kaip ir nieko.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Kokio minimalaus pakėlimo (lift) reikėtų, kad ant JGC uždėt 245/75/R17 padangas? Ar užtektų 1 colio? Ar užtenka tik pakėlimo "šaibų" ar reikia dar ką nor pakeist?

 

Beje, kaip su tais pakėlimais, ar nesidėvi paskui kitos detalės, sakykim kardaninės jungtys?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stock'inė išmiera yra 235/65/R17, kiti sakė dar uždeda 245/70/R17. Bet 245/75/R17 man atrodo jau šioks toks skirtumas nuo stock'o... Jei tikrai telpa ir niekur netrina tai labai puiku, tik norėjau pasitikslint..

 

97jpsj.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.