Pereiti prie turinio

"kietai" suremontuotas Van'as pagal zbignev andrukianec !!!


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 477
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Duodu už vaną 2000 Ir ne daugiau. Papuoš jis mano sandėlį. (galiu parsitrukti pats) Čia rimtai, bet iš karto.

Be variklio, be dezes ir be dokumentu... - tinka!!!... :lol:/> :lol:/> :lol:/>

Nes jei tik sandelio puosmenai, tai mano isvardinti daiktai Tau ir taip nereikalingi... :D

Redagavo Šarūnas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamanyk 2KLIENTUS PRARADO , tai tie klientai nepadare klaidos ,kad nedave remontuot. Labai kai ziuriu Sarai cackinies su Zbygne , ,,pagailo,, nesutinka susitikt prie liudininku ir panasiai . Koks gali gailestis imt kai sugadinta vienetine masina.Ir uz tai dar sumoketa belenkiek.........

Man TLC po susidūrimo su "briediena" minėtas meistras irgi siulėsi sutvarkyt,bet kažkaip paskutiniu momentu atsisakiau šitos minties...Nuojauta musiet neapgavo... :rolleyes:/>

P.S Beje,bene panaši istorija(dėl samatos išaugimo) buvo ir man,sutarėm vieną kainą(už špakliavimą,dažymą),kai mašina grįžo iš "tampymo",kažkaip vidinė nuojauta sako-dėl visko dar kartą paskambink "meistreliui" dėl kainos,maža kas...Ir akurat,ne sako,ta kaina kur sutarėm buvo tik avansas :D ,gerai kad turėjau nusikopinęs visa mūsų susirašinėjimą,tai mikliai mašiną atsiėmiau,ir nuvariau kitur,padarė nelabai greit,bet mano akimis gražiai,ir tvarkingai.

Redagavo isvykes
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Prasau, bent is nuotrauku neblogos bukles ir tinkamas prikelti. http://www.autogidas.lt/ford-econoline-keleivinis-mikroautobusas-1985-0126251848.html

:D :D

Vieno is mano donoru groteles pastatytos... B):rolleyes: Pilaiteje netoli Rimi sitas sedevras stovi... Jaunimelis paemes prikeldineja, nes kazkas mazumele vandalizmu pries ji uzsieme...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D/> :D/>

Vieno is mano donoru groteles pastatytos... B)/> :rolleyes:/> Pilaiteje netoli Rimi sitas sedevras stovi... Jaunimelis paemes prikeldineja, nes kazkas mazumele vandalizmu pries ji uzsieme...

 

Sedevras ne sedevras, bet uz tavo zymiai geriau atrodo. Jei rimtai nori butent tokios masinos kodel ne :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciau vel ta tema ,kuria komntavau jau seniai.

Esme tame SARAI ta kad tu daug lieji pykcio ,bet NIEKO nedarai.Lauki forumieciu patarimu,palaikymu.Taip mes tave palaikom ,tave ismaude ,tau patariam Bet tu netgi del saves nieko absoliuciai nedarai, tik pletkus varineji.

Man taip butu nutike ,seniausiai tas zbygne butu pasiemes ta Vana ,ir grazines visus pinigus ir uz darbus ir uz vana .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciau vel ta tema ,kuria komntavau jau seniai.

Esme tame SARAI ta kad tu daug lieji pykcio ,bet NIEKO nedarai.Lauki forumieciu patarimu,palaikymu.Taip mes tave palaikom ,tave ismaude ,tau patariam Bet tu netgi del saves nieko absoliuciai nedarai, tik pletkus varineji.

Man taip butu nutike ,seniausiai tas zbygne butu pasiemes ta Vana ,ir grazines visus pinigus ir uz darbus ir uz vana .

Tai gerai kad Tamstyte turi tam galimybes, - as deje tokiu neturiu, - net neisivaizduoju, kokiu budu tai imanoma butu padaryti... Mano galimybes eiti TIK teisiniu keliu, bet tai neapsimoka, o kitu REALIU budu as net neisivaizduoju... :unsure:/> Ir niekas nepatare, kaip isspresti sia problema... Visi tik palaike ir pablevyzgojo, - realiu sprendimo budu galimybes as jau issiaiskinau, - tai garantuoti nuostoliai dar ant 5000 Lt ir labai menkute galimybe susigrazinti keleta tukstanciu...

Tad dabar tik sedziu ir laukiu, kada Van'as vel atsidurs pas normalu meistra...

Redagavo Šarūnas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai kad Tamstyte turi tam galimybes, - as deje tokiu neturiu, - net neisivaizduoju, kokiu budu tai imanoma butu padaryti... Mano galimybes eiti TIK teisiniu keliu, bet tai neapsimoka, o kitu REALIU budu as net neisivaizduoju... :unsure:/>/> Ir niekas nepatare, kaip isspresti sia problema... Visi tik palaike ir pablevyzgojo, - realiu sprendimo budu galimybes as jau issiaiskinau, - tai garantuoti nuostoliai dar ant 5000 Lt ir labai menkute galimybe susigrazinti keleta tukstanciu...

Tad dabar tik sedziu ir laukiu, kada Van'as vel atsidurs pas normalu meistra...

Juk daug kas sake, eini i policija viska isdestai nuo pradziu.Ir pamatysi pats, kai prades ta zbygne tampyt mentai i visokias apklausas tai jis pats atleks su tavim tartis .Tai vienintelis geriausias teisingiausias kelias . Sioje situacijoj tu esi nukentejas ,apgautas . Cia iki teismu dar toli toli grazu , ten tas kaskoks skolos rastelis kuri pasirases esi lygus -0-

O jei galvoji ,ieskot MAFIJOZU kad ale pagasdintu ,ismustu ar panasiai , seniai tie laukiniai vakarai praeje...........

Tu nukentejai nuo jo , sugadino egzotine mazina , atliko viska grubiai nekokybiskai,darbu metu eme pinigus,atseit reikalingoms medziagoms ,bet toli grazu tie pinigai nusedo kaskur kitur...... Pats negalejai sukontroliuot ,nes nemazas atstumas ,pasitikejai . O gavos pats matai kas + dar skolos rastelis su kosmine skola ...

Manau policijai pilnai mesos papurtyt ta veikeja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks nieko nepurtys -ner popieriaus-ner.. jokiu zakabu .. zodis pries zodi-mentai gal .. pareiskima ir priims bet jokio tolko.nebus.. o skolos rastelis ......... kazi kaip ten surasytas.......kas kiek kada uz ka dave skola gal paskola gal..humanitarine pagalba... principe tik tartis...... geruoju bet kad sharas laabai jau metosi tuda siuda.................. a tolku...

Redagavo Faberže
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks nieko nepurtys -ner popieriaus-ner.. jokiu zakabu .. zodis pries zodi-mentai gal .. pareiskima ir priims bet jokio tolko.nebus.. o skolos rastelis ......... kazi kaip ten surasytas........ principe tik tartis...... geruoju bet kad sharas laabai jau metosi tuda siuda.................. a tolku...

 

Policija pradės stumti, kad tai nebaudžiamoji, o civilinė teisė. Bet kaip sakoma, tos paslaugos nemokamos, nueik, į nuovadą, pabandyk užvesti bylą dėl sukčiavimo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk daug kas sake, eini i policija viska isdestai nuo pradziu.Ir pamatysi pats, kai prades ta zbygne tampyt mentai i visokias apklausas tai jis pats atleks su tavim tartis .Tai vienintelis geriausias teisingiausias kelias . Sioje situacijoj tu esi nukentejas ,apgautas . Cia iki teismu dar toli toli grazu , ten tas kaskoks skolos rastelis kuri pasirases esi lygus -0-

O jei galvoji ,ieskot MAFIJOZU kad ale pagasdintu ,ismustu ar panasiai , seniai tie laukiniai vakarai praeje...........

Tu nukentejai nuo jo , sugadino egzotine mazina , atliko viska grubiai nekokybiskai,darbu metu eme pinigus,atseit reikalingoms medziagoms ,bet toli grazu tie pinigai nusedo kaskur kitur...... Pats negalejai sukontroliuot ,nes nemazas atstumas ,pasitikejai . O gavos pats matai kas + dar skolos rastelis su kosmine skola ...

Manau policijai pilnai mesos papurtyt ta veikeja.

I kuria nuovada kreiptis??? Remontas vykdytas Svencioniu raj. Adutiskio sen, - meistras dabar jau gyvena Vilniuje Virsuliskese, o as Gyvenu Sirvintu raj Gelvonuose... Tad kurioje nuovadoje rasymais uzsiimti???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai per pusmeti dar nieko nepadarei ? viesai rasineji kad nieko negali padaryt o tas fruktas skaito ir ploja katuciu

Uztat ka as ir sakau. Nesvarbu eini i pacia tau arciausia nuovada ir nesies viska, banku kvitus , ka turi atsisvietes forume , visur yra kabliukai .Vis kaskas ,nei nieko. o tik rasinejamies kaip bobutes visiskai be tolko , kuo ilgiau tempi tuo tau blogiau o ne jam.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.