Pereiti prie turinio

EURO-PABRADAS '14


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 385
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Seip, aisku, pirkejas visada teisus, bet man atrodo, jus gerbiamasis skleidziat erezija.Pirma, pietus buvo suvalgytas, t. O. Baigesi 16.10, isdalinom dvi paskutines porcijas. TTai reiskia, kad dalinom kol baigsis, o ne iki to laiko kaip buvo parsyta reglamente.Antra, masinos i labirinta buvo leidziami 5 minuciu intervalu, tai paprasta matematika byloja kad dvi valandos tai eile is 25 masynuTai vadinasi eileje stovejo tresdalis dalyviu.Del starto -Kiek zinau viskas buvo parasyta biuletenye. NA ir paskutiniu lasu buvo , apie piniga, kas leidzia man galvot, kad ponas eilinis visada nepatenkintas vartotojas, kuriu statistiskai 5%.Tai tiek ziniu.

 

Ner tikslo man skleist erezija, purva ar kazkokias nesamones. Renginys kaip rasiau smagus, tikrai labai gerai praleidom laika. Ir kaip matau, dar smagiau kad papuoliau tik i 1% kuriem nenusiseke kazkas, tai reiskais taip aplinkybes susidejo, o ne renginys is esmes kazkuo blogas buvo. Kaip rasiau priekaistu orgam neturiu. O jei ir savo nuomones negalima turet vienu ar kitu klausimu, tai sorry, bet problema su tamstos kritikos priemimu. Tvarkinga ir padori kritika visiem tik i gera mano galva.

 

Del kamscio zig/zag - 40-50 min laukeme prie pirmo kalno kol isigervins visi (6-7 masinos), o isvaziavome i rungti matydami kita dzipa jau starte. Nesiskundziu ir neprikaistauju del to, tik duodu zinot, kad kita kart gal bus geriau. Gal galima bus praleisti ir vaziuoti rinkt tasku, tiem kas nori.

 

Del pinigu - tai mano nuomone. Ar ji sutampa su 80% ar su 1% man dzin, tai mano nuomone.. Nesusidarau nuomones is to ka visa mase raso pries tai paskaites, o is to kaip jauciu. Tai vel sorry jei tai tau nepatinka, bet renginys per brangus mano galva :) bet ir ne man spresti kiek jis turi kainuoti, tai as galiu tik dalyvaut ar ne.

 

Organizuokit ir dziuginkite toliau mus savo renginiais ir nesipiktinkite jei kas turi savo kiek kitokia nuomone arba siek tiek normalios ir nepiktos kritikos :) Dar kart aciu organizatoriam!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ner tikslo man skleist erezija, purva ar kazkokias nesamones. Renginys kaip rasiau smagus, tikrai labai gerai praleidom laika. Ir kaip matau, dar smagiau kad papuoliau tik i 1% kuriem nenusiseke kazkas, tai reiskais taip aplinkybes susidejo, o ne renginys is esmes kazkuo blogas buvo. Kaip rasiau priekaistu orgam neturiu. O jei ir savo nuomones negalima turet vienu ar kitu klausimu, tai sorry, bet problema su tamstos kritikos priemimu. Tvarkinga ir padori kritika visiem tik i gera mano galva.

 

Del kamscio zig/zag - 40-50 min laukeme prie pirmo kalno kol isigervins visi (6-7 masinos), o isvaziavome i rungti matydami kita dzipa jau starte.

:rolleyes:

Nu, jau arciau tiesos.

:rolleyes:

Organizuokit ir dziuginkite toliau mus savo renginiais ir nesipiktinkite jei kas turi savo kiek kitokia nuomone arba siek tiek normalios ir nepiktos kritikos :)/>/> Dar kart aciu organizatoriam!

Priimta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na panelė tavo sakė naktiniame dalyvaus... :)/> gal ne apie naktinį tankodrome, o palapinėje turėjo galvoje biggrin.gif

Apie tankodroma buvo sneka, :D Jos dalyvavimas padejo laimet antra vieta naktibaldoi. Svarbu turet tarp orgu pazistamu ir stovykloi neliksi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rezultatai yra, tik reikėjo atitinkamai apiforminti smile.gif

 

Suvestinė Pabradas 14.pdf

 

Naktibalda Pabradas 14.pdf

 

Extrim Pabradas 14.pdf

 

Reidas Pabradas 14.pdf

 

Turizmas Pabradas 14.pdf

 

 

pataisytas turizmas + naktibalda pridėta

 

Dar kartą dėkoju visiems už gerą bekelės šventę icon_salut.gif o kas gudravo prie KP, tas žino... ir teisėjai irgi mato iš foto cool.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kartą dėkoju visiems už gerą bekelės šventę icon_salut.gif o kas gudravo prie KP, tas žino... ir teisėjai irgi mato iš foto cool.gif

Nebutinai Meri gudravo, mes pav pirmus kp emem su kitu fotiku(neradom is pradziu pagrindinio)tai dokumentuose atzymeta kad paemem. O foto nepridavem su tuo pirmu fotiku,nes tingejom rolleyes.gif/>/>/>/> Nes ne rezultatui vaziavom, o savo malonumui rolleyes.gif/>/>/>/> ( kai kuriuos kp emem po ne viena karta, siaip is idomumo rolleyes.gif/> vaziavom labirinte ir pan)...Taigi daznai po Pabrado ankstesniais metais net nepriduodavom rezultatu. Siais pridavem, bet nepilnas foto, tik siaip del to kad nesvarbu mums tai(svarbiau buvo uzkasti-alaus isgerti-filma paziureti)... Jei reikia dar galim priduot rolleyes.gif/>/>/>/>

Dar karta aciu uz rengini...

Redagavo Dragon
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ar turizmo suvestinėj nėra klaidų?

Violeta Bogucevičienė aišku labai dėkoja už 9 vietą (kas nerealu, nes teko taisyti mašiną ir po to važiavom neskubėdami), bet:

1. ekipažo nr. buvo T09 (registravomės šeštadienį Bazėj 1 vietoj kažko kito), o ne T08

2. važiavom nissan patrol.

 

O renginys patiko :) galėsiu, važiuosiu ir toliau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.