Pereiti prie turinio

EURO-PABRADAS '14


Rekomenduojami pranešimai

Kazka sumaisiau tada, ten tas taskas buvo toks status mazas kalniukas ir ant jo kazkoks namukas. Beje, o sitam kp tereikejo skaiciu irasyt, be reikalo fotkinotes su dzipu ;)/>

o mes fotkinamės daugumoj visur, jeigu tik privažiuojam, paskui tada nereikia verkti, kad kažko nepadarei, ar blogai užsirašei...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 385
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

o mes fotkinamės daugumoj visur, jeigu tik privažiuojam, paskui tada nereikia verkti, kad kažko nepadarei, ar blogai užsirašei..

 

Mano supratimu nereikejo fotkintis nei prie budeles, nei tam video kur idejai, ta prasme lieciant kp ir dzipa. Pirmam tik skaiciu irasyt, o antram nufotkint pravaziuojanti dzipa, jeigu teisingai suprantu. As vat ka ir turejau omeny, kad labai sudetinga suprast kaip reikia is tikruju, daugybe galimu interpretaciju ir daugybe ivairiausiu budu kaip dalyviai eme kp.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano supratimu nereikejo fotkintis nei prie budeles, nei tam video kur idejai, ta prasme lieciant kp ir dzipa. Pirmam tik skaiciu irasyt, o antram nufotkint pravaziuojanti dzipa, jeigu teisingai suprantu. As vat ka ir turejau omeny, kad labai sudetinga suprast kaip reikia is tikruju, daugybe galimu interpretaciju ir daugybe ivairiausiu budu kaip dalyviai eme kp.

na aš randu tokį Merio paaiškinimą:

Kur bus legendoje pažymėta "Foto MUD" - ten pakanka foto važiuojančio per balą... sustoti ir mirkti ar kažką siekti specialiai nereikės.... užteks foto toje vietoje važiuojančio arba su gerve besitraukiančio... tokie taškai bus užskaitomi kaip 2 ar 3 įprasti "sausi"... Eiliškumas KP ir kryptis nesvarbu

 

Tai "pakanka" nusifotkinti toje baloje, bet mes, kad jau įlėkėm, tai kam tik džipą fotkint? visur kur taškuose strigom taip darėm, kažin ar buvo eilinių reidininkų tarpe tokių, kurie pralėkė ir nusifotkino šitą tašką nesustodami :) (jei buvo, dalinkitės foto :) ). Taip, kad nemanau, kad kam nors, kas nelietė šio taško medžio buvo neužskaityta foto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kaip aiškiau paaiškinti - rezultatų kortelėje raidė "F" vadinasi daromas foto taip kaip numatyta reglamente ir biuletenyje - liečiant visureigį ir KP ženklą (medį sieną, statinį - kad patį numerį paliesti jau neišsikalinėjam..)

kaip ir kalniukas su giuvėsiais ir skardis su medžiu karjere - čia fantazijai įjungti, kaip nusifotkinti kai rankinis stabdys nelaiko :) galima gi palaukti kolegų ekipažo ir parašyti pagalbos :)

 

visas visureigis, reiškias visas... ar iš galo ar šono ar kampu - nesvarbu - svarbu matosi kurt jis stovi... ar trasoje, kliutyje ar už trasos ribų pažeidžaint reglamentą... o tokių buvo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Na ir del 6, nemanau, kad butu labai dideles eiles. Siemet salake buvo ir daugiau dalyviu, ir daugiau kp, bet eiles nesusidare, max 5min reikejo palaukt, bet jei ir 15min reiketu palaukt, manau, nieks nenumirtu, o ir patiems gal paprasciau butu, iskart kiekvienam dalyviui tuo paciu taskus suskaiciuotumet, nereiktu dvigubo darbo daryt. ...

Salake savaip darė, o Pabrade visad taip buvo... dalis foto, dalis užduotis, dalis rungtys, dalis legenda - mes stengiamės suteikti galimybę plačiau tobulėti.. todėl iš karto tikrinti foto keblu... tai jau dariau prieš kelis metus... geriau neskubant atidžiau tikrinti, nes pas mus ne visur privalomas matomas KP, tai irgi turi privalumų... kai nereikia stovėti mirkti baloje, kurią gali pravažiuoti nesustodamas..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man labai nepatiko kad nelaimėjom, bet aišku čia organiztoriai gryba supjovė,dar nepatiko kad reikėdavo pačiam eiti alaus atsinešti, nieks nereagavo i pirštų spragtelėjimą, dar nepatiko sekmadieni lietus,aišku vėl akmuo organizatoriams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man labai nepatiko kad nelaimėjom, bet aišku čia organiztoriai gryba supjovė,dar nepatiko kad reikėdavo pačiam eiti alaus atsinešti, nieks nereagavo i pirštų spragtelėjimą, dar nepatiko sekmadieni lietus,aišku vėl akmuo organizatoriams.

Dar reik rusus apkaltint, kad ryte buvo nelabai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MERI, dar praktinis klausimas: buvo keli atvejai (įskaitant mane), kad įkėlus koordinačių failą "numirė" navigacija (kitiems kompai). Ir tik po kokių 10-15 minučių pavyko ją atgaivint.

Gal čia kokį virusiuką pasėjai, ar kas galėjo būt? Nesu kompiuterastas, tad neišmanau šių elektronikos subtilybių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie nesklandumai prasidėjo, kai Gytmanas davė savo usb atmintinę... mano kompas mėlynas ekranas ir shutdoown.. antivirusinė nieko neperspėjo... pernai nei kitais kartais tokių nesąmonių nebuvo... nebent koks ozikas planšetėje pakabindavo, kai laidu jungdavomės... šiemet samsungų planšetės visai nenorėjo prisijungti laidu...

o problemos buvo regis tik su vieno modelio Garminais... po restarto baterijos išėmimo atsigaudavo... dalis naudotojų patys nežinojo kas ir kaip naudotis ir kur taškus kelti...

 

reiks pilnai pratestuoti laptopą, arba kokius draiverius usb nulaužė ar virusas koks...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėl šios situacijos man patiko dialogas, stovint eilėje prie koordinačių gavimo. Cituoju:

Meris: kokio formato reikia?

Dalyvis: nežinau.

Meris: o kokia navigacija?

Dalyvis: nežinau, va, tokią turiu.

Meris: taigi parašyta G A R M I N.

:D:liux:

vis tik reiktų patiems dalyviams labiau pasidomėti kuom jie naudojasi ir kaip veikia jų įrengimai, juolab, kad ir buvo prašyta pasibandyti koordinačių įkėlimą...

 

p.s. ir vėl buvo paminėtas Gytmanas, laukim audros :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastabos teisingos dalyviams. Tačiau aš pats naudoju navigaciją, pirktą iš RimoK, veikia puikiai, bet yra visiškas "No Name" :) Tad ne visada reik varyt ant tokių žioplų vartotojų kaip aš :)

Beje, po "nulūžimo" tik trasoj paaiškėjo, kad ne visi taškai persikėlė. Gerai, kad miške sutikosm Patrulį, kuris už nedidelį stabdžių skysčio bakelį leido koordinates iš naujo perkelti iš jų kompo į mano navigaciją. Vat tada jau jokių problemų nebeturėjom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastabos teisingos dalyviams. Tačiau aš pats naudoju navigaciją, pirktą iš RimoK, veikia puikiai, bet yra visiškas "No Name" :)/> Tad ne visada reik varyt ant tokių žioplų vartotojų kaip aš :)/>

Beje, po "nulūžimo" tik trasoj paaiškėjo, kad ne visi taškai persikėlė. Gerai, kad miške sutikosm Patrulį, kuris už nedidelį stabdžių skysčio bakelį leido koordinates iš naujo perkelti iš jų kompo į mano navigaciją. Vat tada jau jokių problemų nebeturėjom.

 

Meriui kai pasakai - navigacija Rimo, jis jau žino :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastabos teisingos dalyviams. Tačiau aš pats naudoju navigaciją, pirktą iš RimoK, veikia puikiai, bet yra visiškas "No Name" smile.gif Tad ne visada reik varyt ant tokių žioplų vartotojų kaip aš smile.gif

Beje, po "nulūžimo" tik trasoj paaiškėjo, kad ne visi taškai persikėlė. Gerai, kad miške sutikosm Patrulį, kuris už nedidelį stabdžių skysčio bakelį leido koordinates iš naujo perkelti iš jų kompo į mano navigaciją. Vat tada jau jokių problemų nebeturėjom.

 

nieks nevaro, tik aiškinam kaip yra :) na nebūna taip "ne visi taškai persikėlė" ten failas keli kilobaitai, akimirksniu persikopijuoja į kortelę... bet juos pačiam reikia importuotis į oziką, čia jau gali būti su softu problema, jei ozikas nulūžo, dalis taškų-duomenų gal susigadino ir neberodė jų... ar no name ar kita navigacija čia įtakos nėra... jei atminties pakanka ir procesorius ne stabdys ir ozikas ne demo, tai ir problemų neturi būti.

Po įkėlimo kiekvienam sakiau - patikrinkite ar viskas veikia... čia pat galima buvo pasitikslinti kiek taškų turi matytis ... wink.gif vienas nematė taškų dėl nustatymų ozike, berods buvo užduota balti skaičiai baltame fone... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pridėsiu savo trigrašį - buvau Pabrade pirmą kartą, turistu, kaip tokiam renginiui tikrai darbo įdėta ir laiko paukota. Galėjo būti geriau - čia jau kaip visada :)/> bet esmė kad renginys skaitau pavykęs. Pravažiavom visus taškus, deja ne visuose supratom taškų darytojų logiką :D/> ir keli taškai liko už borto (na kad ir tos raidės neaišku kurią užskaityti), arba taškas pagal koordinates yra vienoj kelio pusėj o realiai yra kitoj pusėj, bet tai smulkmenos - visumoj likom patenkinti geru pasivažinėjimu ir dalyvausim dar :)/> Mums buvo svarbiausia dalyvauti, ir laikom kad pasisekė ne par blogiausiai :)/> O visi pasitaikę trūkumai ir neatitikimai tikrai niekam neturėjo sugadinti nuotaikos, na nebent nusistatymas būtų kad trūks plyš reikia laimėti... Siūlyčiau visiems kurie randa baisiai daug trūkumų suorganizuoti tokio paties lygio renginį - va tada ir paaiškės kad ne viskas taip paprasta..

 

O kadangi kol kas Meris kažkodėl nepatalpino mano nuotraukų, kurias persiunčiau jau praeitą sekmadienį, tai va jums nuoroda :)/>

 

https://www.dropbox.com/s/rkicvh3ykhnw5ec/Archive.zip

 

 

VMatas

http://www.landroverklubas.lt

Redagavo VMatas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasidalinkite kiek tas suo ir su kuo valge, nes dvi paras namuose valgyti atsisake , girdejau su xebra serniena kramte ir t.t. biggrin.gif, man tai niekas nesiule mellow.gif

Volodia, jis tiesiog smarkiai dirbo jusu komandoje indu ploveju :D pavarges irgi buvo :rolleyes:

p.s. suniukui respectas, stabilios psichikos sunekas ;)

post-7533-14025483042217_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.