Pereiti prie turinio

Naujas ar naudotas automobiliukas


Navanas

Rekomenduojami pranešimai

Uz kokius 45 K Lt atsisveikinciau su savo penkiu metu senumo subaru foresteriu dyzeliniu - bus tau tik 160 K km tikra rida ir neuzdroztas auto. Technikine tik ka variau tai didziausi trukumai buvo stabilizatoriu gumos ir traukutes - Jonas pagyde kaip priklauso ir tech nebuvo prie ko kabintis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 105
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

SKREBE, pasakysiu iš patirties:

visą gyvenimą važinėjau su dėvėtom auto. Po pora-trejetą metų, ir kai jau imdavo pabost autoservisai, imdavau kitą...

 

Paskui nusipirkau NAUJĄ iš salono Peugeot 406. Pravažinėjau 8 metus, nuvažiavau truputį daugiau 200 000 Km.

 

TAIGI, mano išvados:

1) Naujas automobilis yra gražu ir patikima (bent jau mano Pežukas toks buvo, be poros įgimtų ir nebrangių blogybių).

2) Sutaupyti (lyginant su seno auto eksploatacija) nieko neišeina, nes privalomi techniniai aptarnavimai brangūs, draudimas brangus, ir sutaupytas kuras to nepadengia.

3) Perkant lizingu, daug permoki (konkrečiai aš 11 000 Lt);

4) Išvažiavus iš salono kaina iškart ženkliai krenta...

 

TAD, ar aš pirkčiau naują automobilį???

1) Jei išloščiau milijoną ir daugiau, - tikrai pirkčiau;

2) Jei uždirbčiau tiek, kad galėčiau savęs neriboti, - pirkčiau vienerių ar dviejų metų senumo iš dilerio;

3) Jei reik taupyt ar imt lizingą, - tai tik dėvėtą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SKREBE, pasakysiu iš patirties:

visą gyvenimą važinėjau su dėvėtom auto. Po pora-trejetą metų, ir kai jau imdavo pabost autoservisai, imdavau kitą...

 

Paskui nusipirkau NAUJĄ iš salono Peugeot 406. Pravažinėjau 8 metus, nuvažiavau truputį daugiau 200 000 Km.

 

TAIGI, mano išvados:

1) Naujas automobilis yra gražu ir patikima (bent jau mano Pežukas toks buvo, be poros įgimtų ir nebrangių blogybių).

2) Sutaupyti (lyginant su seno auto eksploatacija) nieko neišeina, nes privalomi techniniai aptarnavimai brangūs, draudimas brangus, ir sutaupytas kuras to nepadengia.

3) Perkant lizingu, daug permoki (konkrečiai aš 11 000 Lt);

4) Išvažiavus iš salono kaina iškart ženkliai krenta...

 

TAD, ar aš pirkčiau naują automobilį???

1) Jei išloščiau milijoną ir daugiau, - tikrai pirkčiau;

2) Jei uždirbčiau tiek, kad galėčiau savęs neriboti, - pirkčiau vienerių ar dviejų metų senumo iš dilerio;

3) Jei reik taupyt ar imt lizingą, - tai tik dėvėtą.

Jei gavosi 11000lt. palūkanų, pirkai automobilį 100000lt. vertės, lizingas 60 mėn. palūkanos 5%, pradinis 15%.

Lizingo skaičiuoklės yra internete. Palūkanos 2,5 - 4%. Naujam automobiliui pradinis 15%. Nereikės spėlioti kiek brangs. Suvedi skaičius ir suskaičiuos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Prieš kelis metus skaičiau straipsnelį popierinėj spaudoj.

Rašė, kad ženklias sumas (15- 20% nuo lietuviškų dilerių) galima sutaupyti perkant naują auto Vokietijoj

Tik nepamenu ar visokias, ar tik made in DE

dar buvo sąlyga, kad pirma registracija - in DE

Gal ir dabar įmanoma

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaimynas pirko naują MB Vokietijoje, gal prieš 3 metus, nes ten buvo pigiau. Atvarius į LT, ir paprašius EU garantinės aptarnavimo knygelės, "Silber Auto" bandė ignoruoti šitą auto, motyvuodami, kad pirko ne pas juos. Kaimynas ne kvailas kreipėsi į Deutschland MB pardavėjus dėl EU garantijos, po savaitės jam paskambino iš "Silber Auto" ir pasakė, kad viskas gerai - EU garantija galioja. biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.