Pereiti prie turinio

Uaz kuro bakai


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

kaip žinote uaze 469 yra du bakai, o klausimas štai koks ar regitroje butinai jie turi buti du ar užtektų vieno? bei kadangi abu kiauri reikia bent viena det sveika ir jei neorginala koki, ar tai ir negalima ? gal kas esate susiduria su panašia problema ?

Dėkui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va mano ir nedidele bandyt virint, kad nera kas virina bakai kaip popierius ten :)/> tai Kaune kaip ir radau viena jei srotai nieko neduos tada orginala imsiu jei spesiu pirmas kitu

Paziuresiu ryt, nes turiu tik neatsimenu kokios puses.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va mano ir nedidele bandyt virint, kad nera kas virina bakai kaip popierius ten :)/> tai Kaune kaip ir radau viena jei srotai nieko neduos tada orginala imsiu jei spesiu pirmas kitu

Problema ne tame , bakas ten ne virintas o lituotas, virini vienoi vietoi , nuo karscio atsilitoja kitoi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema ne tame , bakas ten ne virintas o lituotas, virini vienoi vietoi , nuo karscio atsilitoja kitoi.

taip bakai lituoti cinu,

o nesivirina nes blekute per plona, o kempo viela ganetinai stora kad ir kaip mažinčiau srove pradega jei nebutu parudija gal dar užsilipdytų tam kartui kol kitur prakiurs :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsidaryk skelbiu portala te naujus bakus pardavineja uaz lyk po 60ar 80lt.

Jo jau mačiau, tačiau ir per kolegas utenoje radau penktad manau važiuosiu žiurėti :)

Nusprendžiau pajungti tiesiogiai su kuro poma tik viena baką, mažiau jungčių, mažiau šansu orą gaudyt ir netie laikai kuro abu bakus pilt :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

as dar turiu viena sveika, desines puses.. :rolleyes:/>

nu jo,kaip matau,problema su uaz bakais ne man vienam...galiu pasakytintik tiek,kad man klijavo jau kelis kartus,bet po iek laiko prassigriaužia vėl.nusprendžiau dairytis naujo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.