Pereiti prie turinio

TLC80 remontas ir tobulinimas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 750
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Pabaigem remontus, darbar ant toyotos ne rudeles nera

Turiu problema su karsto oro sklende, kartais nustoja pusti karsta ora, pastumdzius karsto/salto oro rankenele ant peciuko valdymo kartais atsigauna, gal kas susidures?

1. gal kur uzkliuva, remiasi, kas nors spaudzia slendes valdymo traukes.

2. sklendes valdymo varikliukas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats varikliukas valdo oro sklendę ir troselį kuris kranelį atidaro . Pabandyk nukabinti troselį nuo kranelio (po kapotu per centrą) ir pabandyk - o gal ir troselis kažkur kliūna . Pavargau aš su savo pečium kariauti , pečiukas karštas,- neišlaikau rankom , orą pučia toli gražu vos vos šiltą .Du kartus buvau pilnai iki paskutinio varžtelio išrinkęs , praploviau pečiuko radiatorių - jokio efekto . Baigėsi kai Airtonic  gale pastačiau . Trys minutės ir trumpom rankovėm galima važiuoti ;)

Redagavo Krakatukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Turiu problema su karsto oro sklende, kartais nustoja pusti karsta ora, pastumdzius karsto/salto oro rankenele ant peciuko valdymo kartais atsigauna, gal kas susidures?

keiciau troseli. Varikliukas veike, kranelis sukinejasi, o troselis uzrudijo. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo, kad sklendė, kur oro srautą perjungia ant radiatoriaus, sandariai neprisispausdavo kokį 5 mm ir visas oras oras mažiausio pasipriešinimo būdu keliaudavo aplenkdamas pečiuką. Bet kad sutvarkyt teko lupt visą pečių lauk ir palenkt truputį sklendės kraštą. ir dabar taškentas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problema su karsto oro sklende, kartais nustoja pusti karsta ora, pastumdzius karsto/salto oro rankenele ant peciuko valdymo kartais atsigauna, gal kas susidures?

Man buvo lygiai tas pats ... nei iš šio nei iš to pradeda pūsti šaltą orą ... pastumdai rankenėlę ... ir vėl šildo.

 

Nusiėmiau visą ta valdymo bloką ir radau, kad tos rankenėlės valdymo kontaktai atsilitavęs nuo pagrindinės plokštės, perlitavau ir baigėsi tos bėdos po šiai dienai.

ten valdymas elektroniškai.

Pasuk man, paaiškinsiu smulkiau.

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo lygiai tas pats ... nei iš šio nei iš to pradeda pūsti šaltą orą ... pastumdai rankenėlę ... ir vėl šildo.

 

Nusiėmiau visą ta valdymo bloką ir radau, kad tos rankenėlės valdymo kontaktai atsilitavęs nuo pagrindinės plokštės, perlitavau ir baigėsi tos bėdos po šiai dienai.

ten valdymas elektroniškai.

Pasuk man, paaiškinsiu smulkiau.

Pas mane irgi kontaktai atsilitave buvo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.