Pereiti prie turinio

TLC80 remontas ir tobulinimas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 750
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Ir kaip komfortas su šita pakaba? Spėju, kad stabiliau važiuojasi, bet ir mašina kietesnė :rolleyes:/>

Man kaiptik minksciau gavosi, nes tarpai iki atboiniku buvo labai mazi, ir striksejo kietokai, dabar eiga didele, svoris vis kyla ir situacija gereja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nauju zaislu atsisiunciau, galvoju kaip papildomas ilgas sviesas pasijungti, tik ar deti papildoma rele ir suzadinima nuo ilgu, ar jungti tiesiai prie ilgu.

O koks tikslas tų papildomų ilgų? Kai įjungi LED juostą, tai šitų papildomų net nesijaus, jos įjungtos ar ne :D Nu nebent apačioje led neturi, bet tai čia nebent taupumo sumetimais šiuos dėti vietoj led.

Va trumpos papildomos yra reikalingos, nes kai išjungi led atvažiuojant priešpriešai mašinai - visiškai nieko nebesimato, nes po labai ryškios šviesos paprastos trumpos nieko nešviečia ir akys nespėja prisitaikyti.

Net iš paskos važiojantys visureigiai prastai mato, kai pirmas išjungia LED :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie 9" HID'ai mano žipe tvoja tašką virš 500 m. Pats pagalvok kam to reikia. Kelkraštis naktį kaip dieną 500 m nuo mašinos....

Bet LED juosta šviečia geriau. Vat ir klausiu, kam tie HID, taupumo sumetimais?

Aš nelazdavoju, tokių HID aš neturėjau, bet turiu led juostą 120w, kuri taip šviečia, kad kelio ženklai akina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Už 500m?

Na nematavau tikrai, bet daugiau, negu reikia :D

 

Saulėnas turės tokius ir tokius, galės pakomentuoti kurie toliau šviečia. Nors pas jį led lemputės po 3w pagal išvaizdą , tos gal į tolį mažiau šviečia. Pas mane po 10w ir 6 iš jų 30 laipsnių spindulio, t.y. į tolį šviečia. Ir dar ant stogo buvo 4x10w irgi po 30 laipsnių, bet tų jau nebėr. Bet bendrai sumoj efektas buvo superinis. Neskaitant visiškos tamsos, kai tenka persijungti į trumpas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su led juosta yjungta kazkaip nesinori vaziuoti bendro naudojimo keliais, nes dar kas y mane atsitrenks ar nuo kelio nuvaziuos, o orginalios pas mane sviecia neyspudingai, viena kazkokia uzsiniaukus, kita angliska, tai bent ant ilgu toli matysiu. O miske nieko geriau vyrai nesuras uz led. :rolleyes:

 

Vakar sunus su tevu lyginosi zaislais :)

20140523_210313.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.