Pereiti prie turinio

JGC 2,7 greiciu dezes problema


Viktorasas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 62
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sveiki, vėl su savo bėdom. Jau kelinta diena, užkūrus iš ryto užsidega čekas(klaida P-0700 greičių dėžės daviklis). Kol šalta mašina važiuoti galima tik avariniu režimu. Pasivažinėjus kokius 10 km., pradeda jungtis aukštesnės pavaros ir po kiek laiko užgesta čekas.

Galvojau, kad tepalai nekeisti, todėl kvailioja dėžė. Pakeičiau, vistiek tas pats.

Ar pas jus nebūna tokių bėdų ?

Gal reik varyt pas meistrus, ar dar bandyt važinėt ?

vakar vakare ir pas mane uzsidege cekas ir p0700 ilgiau teko pasukt starteri kad uzsivestu,akumas naujas atidavimas didesnis kai pirkau sake musu krastam geriau didesnis atidavimas. akumas pirktas birzelio men.trumpais atstumais nevazineju.tai va vakar vaziuojant po kurio laika cekas uzgeso klaida istryne servize kaip ir ok viskas snd ryte vel viskas is naujo cekas ir klaida cekas uzgeso gal po 5km klaida rodo.vedant akumo srove krenta iki 10.8 su elektikais kalbejau kad normalu.nes kaip forume rase kad maziau11.5 negali krist tai ka vel naujo akumo reikia vos ne 500lt.nezinau ka ir darit.masina kaip visad jgc2.7crd.jai toliau taip prota p.....s reiks atsisveikint

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar vakare ir pas mane uzsidege cekas ir p0700 ilgiau teko pasukt starteri kad uzsivestu,akumas naujas atidavimas didesnis kai pirkau sake musu krastam geriau didesnis atidavimas. akumas pirktas birzelio men.trumpais atstumais nevazineju.tai va vakar vaziuojant po kurio laika cekas uzgeso klaida istryne servize kaip ir ok viskas snd ryte vel viskas is naujo cekas ir klaida cekas uzgeso gal po 5km klaida rodo.vedant akumo srove krenta iki 10.8 su elektikais kalbejau kad normalu.nes kaip forume rase kad maziau11.5 negali krist tai ka vel naujo akumo reikia vos ne 500lt.nezinau ka ir darit.masina kaip visad jgc2.7crd.jai toliau taip prota p.....s reiks atsisveikint

Nedaryk skubotų išvadų. Pirma pasižiūrėk kiek krauna generatorius (juk važinėji su įjungtais žibintais ir kitais el.prietaisais kurie ima gan nemažai srovės). Sujunk VISUS elektros ėmėjus ir pažiūrėk su testeriu kiek krauna, turi būti ne mažiau 14,2 V.. Gerai būtų, kad akumą retsykiais pakrautum su pakrovėju. Juk dabar gan dideli šalčiai, prie žemos temperatūros akomas sunkiai priima krovimą.

Man išsispręndė šita problema. Kadangi važinėju vidutiniškai trumpais atstumais (30-40 km.), tai kas antrą dieną, parvažiavęs namo, kol šiltas variklis, pastatau ant krovimo, kokiom 2-3 val.. Taigi dabar iš ryto užvedu be problemų ir chekas neužsidega(tfu,tfu,tfu.....kol kas.). Šiandien ryte buvo - 19 laipsnių, du sykius pakaitinau, brukšt ir dirba :) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedaryk skubotų išvadų. Pirma pasižiūrėk kiek krauna generatorius (juk važinėji su įjungtais žibintais ir kitais el.prietaisais kurie ima gan nemažai srovės). Sujunk VISUS elektros ėmėjus ir pažiūrėk su testeriu kiek krauna, turi būti ne mažiau 14,2 V.. Gerai būtų, kad akumą retsykiais pakrautum su pakrovėju. Juk dabar gan dideli šalčiai, prie žemos temperatūros akomas sunkiai priima krovimą.

Man išsispręndė šita problema. Kadangi važinėju vidutiniškai trumpais atstumais (30-40 km.), tai kas antrą dieną, parvažiavęs namo, kol šiltas variklis, pastatau ant krovimo, kokiom 2-3 val.. Taigi dabar iš ryto užvedu be problemų ir chekas neužsidega(tfu,tfu,tfu.....kol kas.). Šiandien ryte buvo - 19 laipsnių, du sykius pakaitinau, brukšt ir dirba :)/> .

O tai ka sakyti jei vaziuoji mieste 5-10 km...? :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ta " OPTIMA " :unsure:/> :?:/> Aiškau galima :rolleyes:/> :?:/>

cia maksimos linija optima :) jai rimtai tai gal toks foto.seip tai jau ne pirma diena saltis, o vakar sugribavo mano ideta boshinis 100 atidavimas850 nesamone kazkokia reiskia vedant turi iskart vestis kitaip meta avarini dezes rezima.ir tas sukimas nera ilgas vaziuot smagu su jgc bet problemu dachuja.vis dar gailiuosi kad pajera iskeiciau i jgc

post-7954-13910774271332_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedaryk skubotų išvadų. Pirma pasižiūrėk kiek krauna generatorius (juk važinėji su įjungtais žibintais ir kitais el.prietaisais kurie ima gan nemažai srovės). Sujunk VISUS elektros ėmėjus ir pažiūrėk su testeriu kiek krauna, turi būti ne mažiau 14,2 V.. Gerai būtų, kad akumą retsykiais pakrautum su pakrovėju. Juk dabar gan dideli šalčiai, prie žemos temperatūros akomas sunkiai priima krovimą.

Man išsispręndė šita problema. Kadangi važinėju vidutiniškai trumpais atstumais (30-40 km.), tai kas antrą dieną, parvažiavęs namo, kol šiltas variklis, pastatau ant krovimo, kokiom 2-3 val.. Taigi dabar iš ryto užvedu be problemų ir chekas neužsidega(tfu,tfu,tfu.....kol kas.). Šiandien ryte buvo - 19 laipsnių, du sykius pakaitinau, brukšt ir dirba :)/> .

mano irgi iki vakr vakaro kuresi be problemu as net zvakiu 2kartus nekaitindavu juk salciai tesiasi ne pirma diena. budavo po 3dienu neuzvedimo kuriasi be bedu.o kraudineti akumo neturiu salygu o tokiai masinai isimineti akuma baisu, klaidu prisigaudis ir vel problemos :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano irgi iki vakr vakaro kuresi be problemu as net zvakiu 2kartus nekaitindavu juk salciai tesiasi ne pirma diena. budavo po 3dienu neuzvedimo kuriasi be bedu.o kraudineti akumo neturiu salygu o tokiai masinai isimineti akuma baisu, klaidu prisigaudis ir vel problemos smile.gif

 

Jei gerai pamenu gamintojas rekokenduoja du kartus pakaitinti zvakes esant zemesnei nei -10 temperaturai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

gal kas zino kas per klaida 0702 ir kaip kovot su ja

P0702-Transmission Control System Electrical. Tai bendra transmisijos( greičių dėžės) klaida.

Kažkur matyt nėra kontakto , ar dačikas koks nulėkė.

Jei supranti rusiškai, pažiūrėk čia : http://jeep-forum.ru/forum/showthread.php?t=45304&highlight=P0702

Labai daug aprašyta.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Placiau gal galima ? Manau kolektyvui idomu butu.

 

Placiau negaliu papasakoti. Kai man buvo i avarini permete tai paskambinus i servisiuka pirmas klausimas buvo ar dega lempeckos selektoriaus ir minejo jog jei ka vilniuje yra viena firmele kuri remontuoja. Tiek ziniu ir teturiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tik grizau is Vilniaus servizo tai sake kaip Lietuvoj nieks nedaro tai ir klausiu,blin jau nervai nelaiko :angry:/>/>/>

Šios temos antram poste Skrynia rašė : "kreipkis į normalų automačiką-Imantą,dirba Bukiškėse,turi labai rimtą firmą,prisiststyk nuo Skrynios-Virgio,bus normalios kainos, tel-86 82 12394, o Skrynia-lenkiškai-skšynka biegov,už ką aš visiškai nepykstu.-Jeigu dar nevisai supratai-pavarų dėžė,aš mechanines jau 40 metų remontuoju."

Ar bandei ten skambinti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.