Pereiti prie turinio

TAUTOS GENOCIDAS ARBA LR PALATA VASAROS 5


AlgisG

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 343
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Net tryju metu nereik... Mano pazystamu su automatiniu langu bei vairu problemom masinos naujos...

O ir karaliene evakavo is RR, nes sugedo bevaziuojant... :D

Matyt irgi damuse kol ta spec zakaza atvare ir Anglijos specialei karalienei... :D:D:D

 

:D o mano pazystamas is salono su pezu nesugebejo isvaziuoti :D sugedo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

tik vieni nusiperka lavoan ir bando ji atgaivint o kai pamato kad viska keist is eiles reik opradeda verkt kad shudu sudas :D lavonu lavonas: d so on and on :D

lavonu pirkt nereikia ir nebus bedu :D

 

ok coolman. nusipirko zmogus lavona. nepasiseke. sugriuvo deze. suremontavo, vel sugriuvo, el suremontavo ir vel sugriuvo... ir taip 5 kartus.

aisku bus apkaltinti meistrai ir neorginalios dalys. Nors, kiek zinau dalys orginalios, meistrai lyg ir negaraznikai.

 

ir taip su visais mazgais. tai is kur tos legendos , kad RR yra blogai. kodel tu paciu opel fronteru , kurios irgi keikiamos, 10 kartu daugiau gatvese.

 

o gal cia tiesiog pavyduoliu (kurie neiperka, ar neranda deficitinio RR) sugalvotas mitas apie RR?

 

kuris dar visureigis yra taip peikiamas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamas kolega ,del dezes noriu pataisyti ,ji buvo tvarkyta ne 5 o 8 kartus.

Del laistymo tai noriu priminti kad mes ja pirkom jau gerai ispyle....

 

Beveik to paciu metu kolega buvo nupirkes tikrai gero stovio disco 2.5.

Problemos kurios sutapo: vairo koloneles begimas ( negelbejo net rem komplektas, vairo stiprintuvo skysciu prasisunkimas , el sistemos gedimai ( cu, langai ,ir pan) ,greiciu dezes defektas ( istekejus tepalui subirejo siurbline deze ir be to pats jam nulauziau pusasi purve vaziuodamas su standartinias slikais :oops: . Problema tame kad mano kolega neturejo pretenziju gyvenimui tokiu kaip kalbant apie land rover galimybe pavartoti zodi tech tvarkingas...

 

Kitas kolega is klubo turi disco. problemos : masina uzsidege ( pravodke po paneliu ( beje pamirsau paminet jog restauracijos procese is po savo paneles islupau sudegusiu laidu gniuzula ir ismeciau visus nereikalingus dalykus kaip cruize control ir pan )) , isbego tepalas is dezes ko pasekoje uzsilenke sinchronizatoriai......

Skaitant pasauliniu auto zurnalus apie legendine LR kokybe neparasei nei vienaszurnaliuga ( net uz babkes) nes matyt tikrai niekas tuo nepatiketu:)

Viva la Land rover:)

 

P.S. to coolman - man buvo labai sunku gyventi iki to momento kada supratau kad ir mano nuomone gali buti klaidinga....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra dar vienas masinos otiksliausakant lr likvidavimo budas. Is simto dzipistu surenku po simta litu ir is savo lr padarau dideli lauza. is tu babkiu nuperku sasiku , suteiksim proga visiems norintiesms issikepti lr lauze. Ir chebrai rimta atrakcija ir as puse babkiu issitrauksiu....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra dar vienas masinos otiksliausakant lr likvidavimo budas. Is simto dzipistu surenku po simta litu ir is savo lr padarau dideli lauza. is tu babkiu nuperku sasiku , suteiksim proga visiems norintiesms issikepti lr lauze. Ir chebrai rimta atrakcija ir as puse babkiu issitrauksiu....

 

:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na galiu būti nepopuliarus, bet mano vienas draugas kaifuoja nuo LR Range Rover'io-atsargiai važiuoja per duobes miške, džiaugiasi super pakaba (kėbulas gi vietoj stovi, nekrypsta) važiuodamas greitkeliu neviršija greičio - max 120 km/h naudojasi cruizcontrol'e. Dar nieko nereikėjo remontuoti. tik tepalai. Tiesa mašinai dar nėra ir metų-visa garantinė. ir pravažiavo tik 23 kilokm.

O persėdo ant jos po naujos Frontier'os Opelio. Džiaugėsi ir ta labai.

tai va.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko cia nepopuliarus :D:D:D Sis forumas bendravimui, dalintis patirtim...

Viskas suprantama ir paaiskinama...

Vienam zmogui cia,tik vis kas nors neaisku,vis norisi kandziotis, aukstint save ir savo RR marke... :D

O taviskiam kolei kas sekasi... Ir Frantera gera buvo, taigi jis nelauzo technikos,kaip mes cia dauguma... :D Kazkada man ziguliukas gerai laike, bet as jo neaukstinu kaip Colmen RR. Ir uz tai kas paviesins ziguliuko bedas, nesiruosiu skelbti priesu... :D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tokia galinga epopeja :lol: gali apie kiekviena masina parasyti ir tikrai atsirastu tu kurie i TLC remonta ikiso 5 kartus daugiau nei uz pati tlc mokejo...

Cia jau burbulas puciasi :shock:

Bendrai tai tas gudruolis galejo ir 10 kartu daugiau litu i ta savo RR ikisti, cia ir apie savininka daug ka pasako, reikia proto biski tureti arba meistrus rinktis...

Apie masina likutine verte daug ka pasako tai tu paciu metu RR nelabai lyginasi su TLC ar MB G. Tai ir vienas RR nelygu kitam, tuo labiau jei 10 ar 15 metu neaisku kokie :pig: su juo vazinejo ir kaip eksploatavo... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tokia galinga epopeja :lol: gali apie kiekviena masina parasyti ir tikrai atsirastu tu kurie i TLC remonta ikiso 5 kartus daugiau nei uz pati tlc mokejo...

Cia jau burbulas puciasi :shock:

Bendrai tai tas gudruolis galejo ir 10 kartu daugiau litu i ta savo RR ikisti, cia ir apie savininka daug ka pasako, reikia proto biski tureti arba meistrus rinktis...

Apie masina likutine verte daug ka pasako tai tu paciu metu RR nelabai lyginasi su TLC ar MB G. Tai ir vienas RR nelygu kitam, tuo labiau jei 10 ar 15 metu neaisku kokie :pig: su juo vazinejo ir kaip eksploatavo... :)

Taigi raso zmogus,kad genuine parts dejo visa laika ir ne po viena karta.Kokie cia burbulai tau puciasi ir prie ko cia TLC.Ar cia kaip etalonas :P
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PER 1,5met, su LRRR 91m, 2,5td nuvaziavau virs 20k,buvo prakiures peciukas,teko keisti kryzme,darbini sankabos cilindriuka,sankabos diska,(jis truko kai vietoj ketvirto ijungiau antra)galinius amortikus,nuluzo galinio stiklo pakeleju laikikliai,neveikia ABS,is vairo stiprintuvo bega tepalas, kertasi centrinis,nesila gal,langas,labai truksta LSD gale, bet clasikas pigus o kuro vidurkis tik 11, tai pirmas mano visureigis ir manau kad paties patirtis yra daug geriau uz kitu patarimus galbut po RR nusipirkes isliaupsintaja TOYOTA suprasiu kad ji isties gera o kitaip su kuo gi ja man reiktu lyginti?Be to RR gali palikt atrakinta jis vagiu nedomina(man jau nuvare 2 auto)nebent kas sugalvotu pris...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam tas Algis cia taip sirsta. Nu nepasiseke tai mes uzjauciam. Bet panasu kad tu vienas tik ir esi nuskraustas is cia rasanciu. Kiti tik padeda tau veje kelti pris Coolmen. Vaziuoju as su tuo RR ir nemtau kad jis kazkuo butu blogesnis ar geresnis. Bendradarbis taip pat turi ir nezada parduoti. Na sugedo kazkas tai sutaisai. Turiu kita masina MB E300 (keturaki)- vairo stiprintuvas bega, vaziuokle sugedo, buvo uzsiblokavo ir taisiaus kaip "Papa Karla". Tai ka rekti kad MB blogas. LR nedaug Lietuvoje, mes lietuviai koncervatyvus (sunkiai su naujienomis), o pakomentuoti, skustis pai mekstam. Koki, Algi, aukso gabala dabar nupirkai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del coolmen tu esi labai neteisus , jis labai cool bicas ir mes su juo tikrai nei karto vienas pries kita vejo nekelem ,netgi priesingai tikrai maloniai bendravom. P.S. Paziurek komentara , visa si istorija parasyta jumoro forma , kartais pasijuokti is saves sveika, zymiai sveikiau nei uzssipyrus rekti apie savo teisuma.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del coolmen tu esi labai neteisus , jis labai cool bicas ir mes su juo tikrai nei karto vienas pries kita vejo nekelem ,netgi priesingai tikrai maloniai bendravom. P.S. Paziurek komentara , visa si istorija parasyta jumoro forma , kartais pasijuokti is saves sveika, zymiai sveikiau nei uzssipyrus rekti apie savo teisuma.

 

privertei mane pasijaust nepatogiai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.