Pereiti prie turinio

Mb ML vs KIA SORENTO vs Subaru forester vs volvo cx90


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tai va biciulis iesko talpesnes ( vokeciu doga vezioti bagazineje), pravazesnio automobilio, renkasi is siu modeliu, ar dyzelis ar benzinas dideles reiksmes neturi, ar mechanine ar automatas, geriau mechanine, kaina apie 20 000lt

Mano manymu volvo atkristu, kia sorento tik su 3.5l varikliu, MB daug nieko nezinau tik,kad kazi ar sunelis bagazineje tilps:-) ir mano manymu geriausias foresteris-ekonomiskiausias, talpiausias, patikimiausias...

Komentuokit ka zinote, iki menesio galo reikia apsispresti zmogenui:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 77
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

http://www.autogidas.lt/toyota-land-cruiser-visureigis-2001-0125493342.html

 

būna ir pigesnių ;)/>

 

ir šuniukui vietos, ir šeimininkas galės nuo kelio nusukt be baimės :)/>

Ooi cia geras:-):-) katik sakiu kad siulys tlc forumieciai ir taip pat toki pat modeli nusiunciau su nuoroda jam tik kiek pigesni, cia biudzetas 28 000 jau gerokai virs 20 000 nebeliktu remontui:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes kažkaip išvardintų bagažinės tikrai nebus labai didelės.. o sėdėt kai šuniukas ant peties deda galvą irgi ne bajeris :)/>

Na nejau foresteriui tokia maza bagazine:-):-) toks suniukas ir espeise bagazineje sugeba vairuotojui ko ne ant peties padeti galva:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustebtumete pavairave ir suprate, kokia nebloga yra dyzeline KIA. Cia rimtai. Benzinines neziureciau del rizikingo variklio. Tas 3.5 varikliukas kaip rusiska rulete.

Nzn kaip istikro bet kiek girdejau tik ne 2.4 benzina, nes tasai sunaudoja ko ne tiek pat 3.5 ir ale 3.5 patvaresnis, paprastesnis, svogeris turi tai mieste apie 13 duju, o vairuojas tikrai smagiai:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Kaip turėjęs Sorento su 3,5 galiu pasakyti, kad kiek besudėtum - nieko tu iš jos nepasidarysi, kaip buvo KIA, taip ir liks. Jokiu būdu nesakau, kad tai blogas automobilis, bet esu pedantas ir kreipiu dėmesį į detales. Ir man jis toks nedadarytas/sutaupytas. Ir dinamikos aš iš 3,5 pasigedau. Dyzelio vairuoti neteko, bet jeigu kas sakys, kad traukia gerai - pojūtis iš turbininio automobilio vairavimo apgaulingas, tad jeigu 3,5 dusulys, tai dyzelis tas tik diedukam važinėt.

 

Foresterio vairuoti neteko, bet tėvukui išrinkau ir įkalbėjau nusipirkti Legacy 2,5. Subarkėse interjeras paprastas, nieko ten nereikalingo nėra, bet taip prilimpa prie užpakalio, kad nebesinori išlipti :) Ypač jeigu automatas sportiniame režime. Virš metų ta Subarkė tarnauja be menkiausių defektų, išskyrus kovą su liamda klaida, bet čia atskira istorija, nes ankstesnių savininkų katalikas išoperuotas.

Su Subarikais tik toks vienas niuansas, kurio ankščiau nežinojau - USA rinkai Subarikus gamina ne Japonijoj, bet JAV, todėl iš pažiūros indentiškų modelių detalės ne visai tinka, plius tų variklių yra nežymūs skirtumai, daug nežymių modifikacijų, ko pasekoje su detalėmis ne tokia paprasta situacija, kaip atrodytų pagal mašinų kiekį gatvėse.

 

Beje, už tokią pinigų sumą išeitų net labai ne prastas Grand Cerokee.

Čia kaip pvz

http://auto.plius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-4-7-l-visureigis-2000-benzinas-dujos-3122417.html

Tegu pravažiuoja su tokiu (būtent 4,7 arba 4,0 Limited), paskui su Sorento, - o tada tegu sprendžia.

 

Jeigu reikia tik aukštesnės lengvosios - aš už Foresterį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man Sorento mieste vidutiniškai valgė 25L dujų mieste, dabartinis LX valgo 30L. Režimas per kamščius į darbą - iš darbo.

 

Fantaziją reik gerą turėt, kad sorento suvalgytų 13 dujų :lol:/>

Vazinejant kaime, kur nera sviesaforu. Arba zvyrkeliu, vaziuojant 80km. greiciu. :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu reikia tik aukštesnės lengvosios - aš už Foresterį.

Va butent, kad jis ne "dzipioriis" ne koks zvejys, medziotojas... bet kaime gyvenant tenka zvyrkeliuku kartas nuo karto pravazuoti, ir manau patogus butu ilgesnioms kelionems, o sitai pas ji nusimato

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vazinejant kaime, kur nera sviesaforu. Arba zvyrkeliu, vaziuojant 80km. greiciu. :lol:/>

Beje, gamintojas deklaruoja, kad ji turi valgyti mieste 17,6L benzino. Kaip žinia, gamintojo deklaruotas reikšmes pasiekti praktiškai neįmanoma. Nebent švogeris su dujom žino kažkokį slaptą ginklą :)

Kai kurie vairuotojai deklaruoja nerealias kuro sąnaudas, bet ant jų negalima pykti, jeigu patys tuo tiki :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.