Pereiti prie turinio

PABRADAS '2013 - VYKS kaip numatyta


Rekomenduojami pranešimai

p.s. kas ten skaičiuoti moka, kam ten užlenktos kainos ? man tokių klausimų nekilo važiuojant 300km į Pajūrį ir be šturmano paremti pilna suma tiek pat, be jokių nuolaidų... o už "provėžas" matyt turėčiau savo šeimos santaupomis padengti žalą ? o tokie dalykai kas met nutinka, tik tai orgų problemos ir čia apie jas nediskutuojama...

 

nesakau, jog organizatoriai turi patirti nuotoslių vien todel kad jie organizuoja rengini. Mano klausimas buvo kitas, kas pasikeite nuo praejusiu metu, kad finansine prasme viskas ženkliai pabrango. Tik tiek.

p.s. jokiu asmeniskumu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 277
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Žinoma komentuoti ir "norėti" bei patarinėti lengviausia, bet mano nuomone "Pabradas" toks renginys kurio negalima nukelti, jis turi buti tuo paciu metu, toks pats geras ir taškas.

O "miegancius" dalyvius "bausti" pinigine bauda arba nuo rezultatu nuimant balus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo, paraiškų siusti nieks neuždraudė :)/> viltis miršta paskutinė ....

Tai ką man sakyt šitiems? Kad tipo vienas rimčiausių renginių Lietuvoje gal vyks, o gal ne? :unsure:

 

Iš organizatorių pusės suprantama, norisi aiškumo dėl skaičiaus planuojantis.

Bet ir dalyvius galima suprasti. Supuolė Pobieda, Salakas, Karpatai. Jeigu biudžetas būtų kaip pas Vanagą - aišku visur registruojamės prieš metus iš anksto ir dalyvaujam. O kai drebinam iš paskutinių kapeikų ir varžtelių - būna, kad paaiškėja paskutinę minutę, važiuosim ar ne. Rizika kaip ir turėtų likti organizatoriams, bet juk yra ilgametė patirtis ir dalyviai susirenka...

post-4927-13686988453214_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu Gyti gal pasikinkysi savo eikluji Lexus i Pabrada? :D/>

Rasim kuom važiuot. Tik dar nežinia aš šturmanu ar vairuotoju, nes dėl transporto priemonių nėra aiškumo: Samurai ir Cheroke (Linces) lengvai sugedę, o Lexus dar ne šiais metais šoks į reidą :P Todėl mūsų paraiškos nėra, bet mes dalyvausim bet kokiu atveju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasim kuom važiuot. Tik dar nežinia aš šturmanu ar vairuotoju, nes dėl transporto priemonių nėra aiškumo: Samurai ir Cheroke (Linces) lengvai sugedę, o Lexus dar ne šiais metais šoks į reidą :P/> Todėl mūsų paraiškos nėra, bet mes dalyvausim bet kokiu atveju.

galiu paimti tave i sturmanus :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.