Pereiti prie turinio

LR vs TLC


LAUMKELIS II

Jūsų nuomonė apie gamintoją.  

128 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar Jums svarbi visureigio kokybė ?

    • Kokybė aukščiau už viską.
    • Svarbu, bet ne viskas.
    • Žemesnė kokybė - tai ne pasaulio pabaiga.
  2. 2. Ką Jums reiškia visureigio išvaizda ?

    • Svarbu. Išorė - kaip vizitinė kortelė.
    • Rūpinuosi tik tiek, kad praeiti TA.
    • Mėgstu tvarkingus visureigius.
  3. 3. Ar Jums svarbus visureigio pravažumas ?

    • Tik dėl tos priežasties ir renkuosi visureigį.
    • Naudoju tik porą kartų į metus.
    • Ar tikrai jis reikalingas dabartiniams visureigiams ?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 366
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

(Gudrai čia tu redagavai savo postą, kad mano atsakymas skambėtų keistai.)

O kai tas naujas "chlamas" (RR, kainuojantis 500 000lt.) sugenda, net veždamas UK Karališką šeimą Vilniaus gatvėmis, apie kokią kokybę tada galima šnekėti? O gal su tokiais LR dar ir į bekelę pavarom ? Va čia jau ir galime lyginti kokybę, kainą, patikimumą ir pravažumą. :Dsrc="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/biggrin.gif">

Nieko cia gudraus, tiesiog papildziau savo minti. Ir cia paranoja? Jei posta redaguoji - blogis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O sako,kad brunetes skaniau gamina maista!

Neseniai uzbridau i Asia Rocsta tema. Va ten tai tikrai mazochistai susirinke. Bet manau jiems nusispjauti i mano nuomone ir i jusu rietenas LR ar TLC. Su kuom nori su tuom ir vaziuoja.

Beje apie fanatizma. http://lt.wikipedia.org/wiki/Fanatizmas

Gaila, kad tie apie kuriuos rasoma,paprastai jau realybes nesuvokia.

Is pradziu tas pora temu skaiciau vietoj anekdotu. Paskui pasidare nebejuokinga.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ką, gaunasi, kad mes nieko nesuprantam visureigiuose ? Ir LR yra toks pat patikimas, o gal ir patikimesnis už TLC ? O gal galės pasakyti oponentai, nuo kada čia toks kokybės šuolis pas LAND ROVER ? Kažko tai negirdėjom, rašytų viso pasaulio spauda ir trimituotų radijas ir internetas. :Dsrc="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/biggrin.gif">

 

tiesiog jau atsibodot su savo tais LR ir TLC.kas ka norejo tas jau seniai zino kas ir kaip,o kas nores tas suzinos perskaite foruma jei rimtai domisi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Po situ video supratau, kad vis del to LR nemasina.. TLC ne tik geras, bet dar ir plaukti moka :lol:. Galima tema tuom ir baigti, niekas nepasikeite, visiems dabar kaip ir anksciau aisku, kad LR ne ta masina kuria vertetu pirkti, tik gal ne visi tai sako atvirai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po situ video supratau, kad vis del to LR nemasina.. TLC ne tik geras, bet dar ir plaukti moka :lol:/>. Galima tema tuom ir baigti, niekas nepasikeite, visiems dabar kaip ir anksciau aisku, kad LR ne ta masina kuria vertetu pirkti, tik gal ne visi tai sako atvirai :)/>

 

o as nupirkes ir man px :P tegul tayota pasiula uz tokia kaina komfortiska masina,as paimsiu toyota :D seip sesuprantu padaro tema Ringe,tom provokodami LR savininkus,o poto verke kad jos izeidineja :D Nevenovata ja,on sam komne prisol :D

reikia Suzukio savininkams padarit tema Suzuki vs Toyota pelkei=kokibe skenda :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as nupirkes ir man px :P/>/> tegul tayota pasiula uz tokia kaina komfortiska masina,as paimsiu toyota :D/>/> seip sesuprantu padaro tema Ringe,tom provokodami LR savininkus,o poto verke kad jos izeidineja :D/>/> Nevenovata ja,on sam komne prisol :D/>/>

reikia Suzukio savininkams padarit tema Suzuki vs Toyota pelkei=kokibe skenda :D/>/>

Patikek Toyota savinikai tai fanai, bet ne fanatikai. Taigi tokiu kvailu izeidinejimu ir intrigu nebus. Ne tas kontingentas. Bet 100% negali zinot, dideleje seimoje "ne bes uroda". Tai tik tendencijos, bet ne gelezine taisykle.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siulau pasirasyti taikos sutarti:

 

1. SuzukiMonstr ir Laumkelis daugiau apie LR nevaro brudo, nes visi jau supratom ju pozicija (LR sudas, Toyota geriausia, cia apibendrintai, nesigilinam i detales ir nekimbam prie zodziu). Jeigu kas klaus asmeniskai ju apie sitas auto arba apie konkrecia problema, gali pasidalinti patirtim nemalant sudo, konstruktyviai. Kad tai imanoma, puikiai rodo LR tema, kur Laumkelis pasisake apie stabdzius, aiskiai konkreciai, be pizdavojimu (nors jau vel virsta tema i diskusijas).

 

2. LR fanatikai, kai SuzukiMonstr arba Laumkelis konkreciai kazka pasisako apie ju mylimus auto, nepuola draskyt akiu, neizeidinej air panasiai.

 

nu negi nesat suauge zmones ir negalit proto pastatyt prie emocijas ir nesusitart? man rodos per tiek temu jau visi issiaiskinot ir issinagrinejot vienas kita (ir ju mylimus auto) iki kaulu smegenu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip užvedant tokią diskusiją reikia įvardinti, kuom geriau. TLC pranašesnė offroad'e - sutinku, patvarume - sutinku, kainai - ne, komfortas - ne, išvaizda - skonio reikalas. Nei TLC, nei LD gerbėjų nėra fanatikų, yra principai, gal užsilikę asmininiai reikalai, nelabai liečiantys minėtus modelius. Šitoje diskusijoje vadovaujamasi principais. Kiek kur skaitau temų apie LD, visur dalyvauja priešiškai nusiteikęs LAUMKELIS. Atvirai, uzp... jis LD turėtujus ir nešališkus vienam ar kitam modeliui dalyvius. Nesu šališkas nei vienam iš šitų įvardintų modelių. Labiau linkstu TLC 95, nei LD 2000 m. Bet kai pasirodo LAUMKELIS su savo sapalionėmis, iškarto nusistatau prieš jo nuomonę, kokia ji bebūtų.

LAUMKELI, jei turi problemų su kai kuriais forumo dalyviais, išreišk jas kita forma, taip, kaip padarė Dielavas, kai forumietis pardavė "ledinį" variklį, o nepilk s... ant automobilų. Ta patį aš galiu pasakyti apie tavo SS ir BMW3!!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip užvedant tokią diskusiją reikia įvardinti, kuom geriau. TLC pranašesnė offroad'e - sutinku, patvarume - sutinku, kainai - ne, komfortas - ne, išvaizda - skonio reikalas. Nei TLC, nei LD gerbėjų nėra fanatikų, yra principai, gal užsilikę asmininiai reikalai, nelabai liečiantys minėtus modelius. Šitoje diskusijoje vadovaujamasi principais. Kiek kur skaitau temų apie LD, visur dalyvauja priešiškai nusiteikęs LAUMKELIS. Atvirai, uzp... jis LD turėtujus ir nešališkus vienam ar kitam modeliui dalyvius. Nesu šališkas nei vienam iš šitų įvardintų modelių. Labiau linkstu TLC 95, nei LD 2000 m. Bet kai pasirodo LAUMKELIS su savo sapalionėmis, iškarto nusistatau prieš jo nuomonę, kokia ji bebūtų.

LAUMKELI, jei turi problemų su kai kuriais forumo dalyviais, išreišk jas kita forma, taip, kaip padarė Dielavas, kai forumietis pardavė "ledinį" variklį, o nepilk s... ant automobilų. Ta patį aš galiu pasakyti apie tavo SS ir BMW3!!!!

 

 

 

Tai gaunasi čia tik tu ir LR fanai rašo konstruktyviai, o aš ir kiti bediskutuojantys tik sapalioja.

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gaunasi čia tik tu ir LR fanai rašo konstruktyviai, o aš ir kiti bediskutuojantys tik sapalioja.

Kitų neliečia, tik tave. Kitų, praktiškai nėra.

LR - fanai, gal jie ne fanai, o piliečiai, kuriems patinka LR, O tu mano akimis - sapalionė!!!

Vėl redagavau posta, kad nesakytumei - gudriai sužaidei.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu gal gali man pasiūlyti tokio svorio ir dydžio TLC, kaip Samurai ? Jei negali, tai ko tada klausi ?

 

matai tu aukoi patikimuma ir komforta diel svorio(TLC atzvelgiu) kitems kofortas ira svarbiausia,tu matai tik vena puse medalio i kita net neziuri,ir tau neirodisi,kad pagal koforto ir pinigu santiki LR netoks jou ir blogas.Ir kotel nepasiulai Toytos uz tokia kaina kaip LR ir kat butu toks pats potogus salonas?

Redagavo Wrangler TJ
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nekurk tokiu temu. Neturi nei vieno is siu modeliu, o bandai kazka irodineti. Ir dar tema apie 25m senumo modelius. Eik i Audi foruma ir tenai pasireisk: Audi&Bmw

 

Deja tavo žinios iš piršto laužtos, o gal tave taip paveikė tavo psichologas - ekstraseansas ? Suzuki aš turiu ir džiaugiuosi juo, kai išvažiuoju į bekelę, nes pagalbos jam nereikia,

 

o tu atspėjai, maniškiui 25m., bet manau važiuos dar ilgai.

 

O prie ko čia AUDI ? Ar tikrai gerai jautiesi ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.