Pereiti prie turinio

LR vs TLC


LAUMKELIS II

Jūsų nuomonė apie gamintoją.  

128 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar Jums svarbi visureigio kokybė ?

    • Kokybė aukščiau už viską.
    • Svarbu, bet ne viskas.
    • Žemesnė kokybė - tai ne pasaulio pabaiga.
  2. 2. Ką Jums reiškia visureigio išvaizda ?

    • Svarbu. Išorė - kaip vizitinė kortelė.
    • Rūpinuosi tik tiek, kad praeiti TA.
    • Mėgstu tvarkingus visureigius.
  3. 3. Ar Jums svarbus visureigio pravažumas ?

    • Tik dėl tos priežasties ir renkuosi visureigį.
    • Naudoju tik porą kartų į metus.
    • Ar tikrai jis reikalingas dabartiniams visureigiams ?


Rekomenduojami pranešimai

Aš nelabai suprantu, kam skirta šita tema?

Jau yra mažiausiai viena tokia, šitoj pačioj forumo skilty.

Ar čia Toyotos saulė priblėso, kad ant anglikonų eilinį kartą užvažiuot bandot... :P:D

Šiaip, sutinku su dauguma, kad 20-25 metų "ledinė" mašina yra praktiškai utopija.Neegzistuojantis dalykas.Nėra ir nebūna tokio amžiaus mašinų, prie kurių nereiktų prikišt nagų.Visas jas reikia remontuot, daugiau ar mažiau...Teisingai, galima rast su maža rida, geros būklės rėmu/kėbulu/salonu, bet mechaninė dalis niekada nebūna ideali, tai jau koks salnikas rasoja, tai duslintuvas prie pabaigos, tai dar kas...Žodžiu, yra ką veikt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 366
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Oj Valdai kad tom nekalto prasidejimo mergelem daeitu bent tavo zodziai iki katiliuko kur jie taip isdidziai vadina smegenais ir patirtimi, kaip gera siam forume pasidarytu, ramu, neliktu bereikalingu rietenu, nereiktu verkti, kad visi aplink blogi, kad as hamas, kad primadonos yra nekaltos, kad jos niu niu niu niekad niekam blogo zodzio nera pasake, kad cia jas vargses, kad visi ju neivertina ir nesupranta, ir aplink jas tik durniai ir debilai :D ir gink dieve nei vienos blogo zodzio apie tajotas

 

as aplamai nesuprantu musu moderu, trinciau lauk visas tokias temas be ispejimo (lr forume kol turejau teise trint, nebuvo nei rietenu nei nesamoniu, tik tvarkinga aktuali info), bet matyt yra kazkoks ligotas poreikis leisti kaikuriems individams isleisti myzala kur smegenis spaudzia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tingiu dėti ir rašyti... jau pirmame puslapyje trečias atsakymas mano buvo toje temoje apie šią situaciją... biggrin.gif pas jumis ne tarp visureigių ginčas, o tarp žmonių simpatijų antipatijų vyksta... techninės informacijos beveik nulis, kad bent ir apginti LR vardą...

pvz Lukas n LR modelių pakeitęs ir "ledinių" ir "lavonų".. ir LR disko, ir RR ir Defą turėjo ir dabar renkasi tarp NP ir TLC... aš pvz su viena TLC HJ60 važinėjau desėtką metų visur - kas dien į darbą, varžybos, ekspedicijos... ir net minčių nebuvo į kažką keisti... dabar kitas su ja toliau patenkintas važinėja... pasitvarkyti tekdavo, ne naujas visureigis... bet esminis dalykas išvažiavus iš kiemo nors ir tolimon kelionėn - savo eiga be rimtų gedimų parvažiuodavau ir dar kitus partempdavau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oj Valdai kad tom nekalto prasidejimo mergelem daeitu bent tavo zodziai iki katiliuko kur jie taip isdidziai vadina smegenais ir patirtimi, kaip gera siam forume pasidarytu, ramu, neliktu bereikalingu rietenu, nereiktu verkti, kad visi aplink blogi, kad as hamas, kad primadonos yra nekaltos, kad jos niu niu niu niekad niekam blogo zodzio nera pasake, kad cia jas vargses, kad visi ju neivertina ir nesupranta, ir aplink jas tik durniai ir debilai :D/> ir gink dieve nei vienos blogo zodzio apie tajotas

 

as aplamai nesuprantu musu moderu, trinciau lauk visas tokias temas be ispejimo (lr forume kol turejau teise trint, nebuvo nei rietenu nei nesamoniu, tik tvarkinga aktuali info), bet matyt yra kazkoks ligotas poreikis leisti kaikuriems individams isleisti myzala kur smegenis spaudzia

nereikia trinti, čia gi ringas. LR gerbėjai vadinami fanatais, tuom pradedu abejoti. Man labiau fanatai, kurie nemėgsta LR, nes jau taip purvais drabstosi, kad net gėda skaityti. :D :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fanatai, fanai tai ne fanatikai :) ir kritika tai nereiškia "nemėgti"... biggrin.gif manau dėl to labiausiai ir putojamasi, kai nesugebama priimti argumentuotos kritikos... ir nesvarbu kokia ginčo tema... kai nėra argumentų - prasideda chamstvos... tas pats kaip Vilnius vs Kaunas ar kaimas vs sostinė ar IBM vs Apple... ir taip be galo... biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitoj temoj nėra argumentuotos kritikos, nieko, apart pilstymo tuščio į kiaurą... :rolleyes:/>/>

Valdai argumentuota kritika budavo ankstesniuose diskusijose pries daugeli metu. Bet visa tai baigesi (kai atsirado colmanis) belekokiu izeidinejimu ir tiek. Todel dabar niekas net nebando sneketi techninem temom, nes zinom kuo baigis... Bandem sneketi kad negrazu tai taip reaguoti i technine informacija, ir kad tai nenormalu. Kaip irodymas paskaityk postus atidziai, ar as arba koks laumkelis ka nors izeidinejo? Vadino nesveikais, idiotais ir tt. OGI NE. Tuo tarpu LR fanatikai is karto perejo i sau priimtina bendravimo forma, izeidinejo Laumkeli veliau mane... Negi nesuvoki, niekam cia neidomu LR vs TLC, nes neimanoma diskusija kai jie netoleruoja kitu nuomones ir pereina prie chamstvos. Tam kad suprasti situacija reiktu atsimint 6 metu senumo ivykius. Sioje diskusijoje atvirksciai, as perejau is kart prie esmes. Tik tai ne visi is karto suprato.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fanatai, fanai tai ne fanatikai :)/> ir kritika tai nereiškia "nemėgti"... biggrin.gif manau dėl to labiausiai ir putojamasi, kai nesugebama priimti argumentuotos kritikos... ir nesvarbu kokia ginčo tema... kai nėra argumentų - prasideda chamstvos... tas pats kaip Vilnius vs Kaunas ar kaimas vs sostinė ar IBM vs Apple... ir taip be galo... biggrin.gif

Va butent...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu as jeepa-is geriausias :D Nupirkou as sau Range Rover P38 2,5tds del jo dizaino ir komforto,pasiulikit Toyota,iki 10000lt, panasiu metu su tokiu salonu(koza roza vse dela),jo didziausias minus jo pnevmatika,kai kurems tai pliusas,ok bet as ta pnevmatika galiu laisvai ismest ir pastatit paprasta pakaba.ko dar daje...pre jo :?:

as ramei ziuriu i kitus dzipus,kekvenas renkasi to ko nori ar ka gali nupirkt,bet teigt kad Toyota geriausias dzipas pasaulija tai ira nesamone,Nes ira Jeep :D

sakikit kokie ten pas jus stovi amortizatorei,gumos solenblokose,rebokslei?kebulo detales kurios neima rudis,kosmines tehnologijos?

P,S man venodai kas geriasnis,tik nereikia sakit kad Toyota geriausia,ira dzipu tikrai neprstesniu ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bene kiekviena markė visureigio buvo konkrečiai kažkokias tikslais kuriama... vieni sunkiam darbui, kiti priekaboms tampyti, treti komfortiškai dardėti usa plačiais greitkeliais ar žvyrkeliais į sodybas... dar kiti buvo kuriami vien dėl įvaizdžio... kiekvienas konkuruodamas ką nors išsigalvodavo gudresnio, o prastesnis kokios trūkumų kompensacijos - komforto... bet nafig toks komfortas, kai kompas po sėdyne brastoje užlinksta ... bet kita vertus nieks neplanavo, kad su tuo bus nardoma...

 

ps. nieks ir nesako kad TLC geriausias visureigis, bet kažkam jis geresnis... o kažkam LR geresnis :)

 

TLC -

 

LR - http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6ZcrWQUHyDo

 

 

bet gi ir čia ne visureigis, o vairuotojo sugebėjimai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzukimonstr turi didelę patirtį, skirtingai nei tu, todėl ir gali išsakyti tvirtą savo nuomonę, kas liečia visureigių patikimumą. O ką tu gali pasakyti iš savo asmeninės patirties ?

Na nebent apie LR, kur ir kuriame servize pigiau pasiremontuoti, nes to jums reikia ytin dažnai. Tu man savo komentarais panašėji į vieną "elementą" , besireiškiantį šiame forume LR klausimais.

Dar vienas klausimas, kodel sukurei sia tema?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fanatai, fanai tai ne fanatikai :)/> ir kritika tai nereiškia "nemėgti"... biggrin.gif manau dėl to labiausiai ir putojamasi, kai nesugebama priimti argumentuotos kritikos... ir nesvarbu kokia ginčo tema... kai nėra argumentų - prasideda chamstvos... tas pats kaip Vilnius vs Kaunas ar kaimas vs sostinė ar IBM vs Apple... ir taip be galo... biggrin.gif

kokie argumentai, tai kad vienai primadonai nepasiseke ? o kita net "neciupinejus" as pamenu kaip viena is primadonu man irodinejo apie pirsto storio pusasius i ka gavo konkretu argumenta nuotrauka su visais LR pusasiais vienoj vietoj ir bent shitoj vietoj au eile metu "argumentuotos kritikos nebeliko" kodel tos primadonos niekaip negirdi, ka aplink sneka naudotojai, kazkodel didizoji dalis vaziuoja ir vaziuoja, na buna remontu, bet lygiai taip paciai as simtine tvarkau, bet neloju kokia huinia yra tajota, as savo irgi gedimus esu surases kaip ir minetoji primadona ir kazkokiu ten labai labai mistiniu gedimu nera, as pats esu praciupinejas nemaza kieki reindz,ne viena esu padejes nupirkti ir kazkodel man nei vienas negryzo ir nepasake kad koki sh jie nusipirko

kodel likes forumas kaip forumas, bet ne yra dvi prmadonos ir tu nors kuola tashysk :D

 

ps. buciau begalo dekingas, manau ir like forumo dalyviai butu labai dekingi jei primadonos tiesiog nebereplikuotu i lr puse, nekurtu debilisku temu lr vs ... , nes mes jau senai supratom, kad tetom nerka padet pasimatuot, tai ir beliko tik liezuviais plakti :D na nieko, mes jas ir tokias "gerbiam" :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va tokios ledinių toyotų remonto kainos - http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/27058-parduodu-dalimis-visai-grazia-tlc-70/ kad net surinkt atgal neapsimoka, reik dalimis pardavinėt .............. :lol:/>/> :lol:/>/>

ir kam ta provokacija, kam tas smeiztas?

Prie ko cia ledine( kas taip sake), cia nupirktas donoras vairui permesti is Japono. Parsiduoda atlikusios dalis( grazus kebulas ir tt). Kaip matom eiline fanatiku taktika, viska sumaisyti, tada pateikt dali tiesos dadeti melo ir pateikti smeizta uz tiesa...

O kas liecia remonta tai cia kiekvieno techninio supratimo lygis ir vizija. Zmogus visai neturi jokio supratimo apie technika, turejo 3 naujas Toyotas viska dare tik Tokviloje... Taigi nusipirkes sita masina irgi nuvaziavo i Tokvila ir nusprende restauruot :rolleyes: Puse darbo padare uz kosmines kainas, kita puse jau sustojo-susimaste :rolleyes: Suprato kad kazka ne taip daro tik pusiaikeleje, tada pastate i kampa ir viskas. Dabar pamate kad maisosi kieme o naudos jokios ir pardave. Kitas butu dabaiges, padares ir pardaves ir tt. O cia zmogui muza baigesi, jam tiesiog pasidare nebeidomu ne tik del pinigu jis siaip nezino kam jam visureigis neturi laiko...

Nuvaziuok su pavargusiu LR i sostena ir pabandyk pilnai perrinkti iki varzto, nustebsi kai gausi saskaita :rolleyes: Kainos bus pansios kaip siam zmogui su TLC.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kadangi siuo metu neturiu ka veikt, tai parasinesiu ir as :D

is sono ziurint (neturiu nei vienu siu aptarinejamu auto) , tai cia ne automobiliai kalti, cia yra keliu zmoniu biolauku nesutapimai, vykstantys tarp ju gincai cia pritraukia ir nieko detus zmones, kurie is tikro galvoja kad diskusija eina apie tuos ar anuos modelius... aisku kai kada tas ir vyksta :D . Man beje nereikia negendancio automobilio (keistai skamba :D ) man reikia atitinkancius mano poreikius automobilio.. siai dienai man per akis gana mano maverio , kadagi as su juo vaziuoju savaitgaliais i miska ivairiausia proga, tai jis ir genda, tiksliau devisi.. devisi sarnyrai ir traukiu antgaliai, visa kita kaulas... vaziuoja minkstai, detales itin pigios (neskaitant faru) metams vaziuoklei pilnai perinkt uztenka 300 lt. Toyota irgi genda, as pasakom netikiu, pats maciau... negenda tik stovincios garaze... genda ir LR , bet manau pavazinejus su TLC 70 po miska ir persedus i LR, pasijausi, kaip limuzine, nieks taves nekrato , nemeto , teisngai.. tos toyotos genda reciau uz LR, todel ne vienas renkasi auto ir pagal patoguma ir dizaina, ir beje nei vienai gincu pusei nekorektiska sakyt kitam, kad mano auto geras , o tavo nea.. cia panasu i vaikus smelio dezej , zaidziancius su masinytem ir drabstancius smeliuka i akis vienas kitam :D .. bet jus juk ne vaikai ? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hunteri gaila "like" migtuko nera, nu vat beveik su viskuo sutinku, bet tas "bet jus juk ne vaikai ?" .... galpasigincysiu, nes perskaicius visa tema tai mes visiki mazvaikiai :D/> ba net vaikai sugeba rasti kompromisa, o cia ...

Redagavo Coolmen
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.