Pereiti prie turinio

UAZ su MB 124 3l td varikliu


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 52
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Planuojam uazine ,tik idomu smagratis lengvojo MB ir busiko skiresi ar ne.Idomu lengvosios ir busiko sankabos diskatoriai tvirtinasi taip pat ar ne.Dabar stovi lengvojo MB 123 sankaba ir diskatorius tai pavazinėjus po šiuos žiemos sniegynus rukyti mašinoj nebereikia,užtenka dumu nuo sankabos .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Planuojam uazine ,tik idomu smagratis lengvojo MB ir busiko skiresi ar ne.Idomu lengvosios ir busiko sankabos diskatoriai tvirtinasi taip pat ar ne.Dabar stovi lengvojo MB 123 sankaba ir diskatorius tai pavazinėjus po šiuos žiemos sniegynus rukyti mašinoj nebereikia,užtenka dumu nuo sankabos .

skiriasi ,sankabos disko diamentras didesnis krovinines

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Planuojam uazine ,tik idomu smagratis lengvojo MB ir busiko skiresi ar ne.Idomu lengvosios ir busiko sankabos diskatoriai tvirtinasi taip pat ar ne.Dabar stovi lengvojo MB 123 sankaba ir diskatorius tai pavazinėjus po šiuos žiemos sniegynus rukyti mašinoj nebereikia,užtenka dumu nuo sankabos .

neverta uazine dėt, seno patrulio 3.3 dekit bus liuks :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip patrulio dėže sujungt su merso varikliu

per plokšte kaip ir kad su uazo junktum, viskas labai gerai tinka tik su kožiku reiks paburt sankaba pernešt į šoną, kaip tik baiginėju tokį darbą ;)/>

Redagavo aurimaz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per plokšte kaip ir kad su uazo junktum, viskas labai gerai tinka tik su kožiku reiks paburt sankaba pernešt į šoną, kaip tik baiginėju tokį darbą ;)/>/>

Nesuprantu tokio burto prasmės - jei jau dedi patrulio dėžę tai ir patrulio variklį dedi. Kuo mažiau burtų tuo mažiau yra kam sulūžt, tuo pigiau gaunas. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu tokio burto prasmės - jei jau dedi patrulio dėžę tai ir patrulio variklį dedi. Kuo mažiau burtų tuo mažiau yra kam sulūžt, tuo pigiau gaunas. ;)/>

kilovatu skirtumas, jei det gr deze ji didele ,seno patrulio maza.Kaip pas mane tai variklis merso 5 cilindru jau buvo idetas neber ko be perdarinet ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kilovatu skirtumas, jei det gr deze ji didele ,seno patrulio maza.Kaip pas mane tai variklis merso 5 cilindru jau buvo idetas neber ko be perdarinet ;)/>

Bent aš tavo vietoj būčiau daręs kitaip - merso busiuko dėžę (trumpesnė už lengvosios) ir razdatke kad ir nuo GAZ-69 ar nuo GAZEL'ės.

Na bet kiekvienas darom taip kaip pačiam atrodo geriausia ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent aš tavo vietoj būčiau daręs kitaip - merso busiuko dėžę (trumpesnė už lengvosios) ir razdatke kad ir nuo GAZ-69 ar nuo GAZEL'ės.

Na bet kiekvienas darom taip kaip pačiam atrodo geriausia ;)/>

nerasi geriau kaip monoblokas ,paskui atsiranda visokiu vibraciju

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau apsižiurėt patrulio 3,3 atmosferinio variklio.Nuimtas ,žiema guli lauke bandėm kurt ir niekaip dumą meta lyg stveria bet nesikuria.Pakeitėm žvakes 4vnt nes buvo sudegusios ir vistiek nieko.Idomu jeigu pagauna oro ar sunkiai nusiorina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau apsižiurėt patrulio 3,3 atmosferinio variklio.Nuimtas ,žiema guli lauke bandėm kurt ir niekaip dumą meta lyg stveria bet nesikuria.Pakeitėm žvakes 4vnt nes buvo sudegusios ir vistiek nieko.Idomu jeigu pagauna oro ar sunkiai nusiorina.

tik turbinini ieškok ir net negaišk laiko, jei geras motoras turi kurtis ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.